Kołobrzeg - Hotel Verano

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
MarkStan
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 240
Na forum od: 15 lut 2017 13:17
Oddział NFZ: Wielkopolski

Kołobrzeg - Hotel Verano

Post autor: MarkStan »

Centrum Zdrowia i Relaksu Verano w Kołobrzegu 2.04-23.04 2024r.
Wszystkim zainteresowanym bardzo polecam. Ja byłem na NFZ. Oprócz bardzo drogiego parkingu i długich przejść na zabiegi i nie tylko reszta bez zastrzeżeń. Zabiegi i obsługa zabiegów bardzo fajne, Wyżywienie w miarę urozmaicone bez zastrzeżeń, także ilościowo. Obsługa na stołówce sprawna. Otoczenie do spacerowania
zarówno deptak, jak i ścieżki w parku, piesze i rowerowe w bardzo bogatym wydaniu. Liczne kawiarenki w pobliżu i jedna na miejscu. Można bawić się zmieniając miejsce. Na spacerach po deptaku liczni samorodni artyści. Pokusy zakupowe zarówno spożywcze, jak i rzeczowe bardzo liczne.
Zaczęli właśnie remontować zabytkową latarnię morską ale liczne restauracje i kawiarenki w pobliżu czynne. Miasto w kwiatach i zieleni.
Atrakcje w Porcie i muzeach. Kto może jeździć rowerem i to lubi ma tu rowery do wypożyczenia na każdym kroku. Bardzo dużo bezpiecznych ścieżek rowerowych. W Verano kilka rowerów i przyrządów do ćwiczeń stacjonarnych w bardzo przyjemnym pomieszczeniu koło recepcji, bezpłatnie. Można też znaleźć tańsze niż w Verano i w mieście, parkingi samochodowe ale trzeba trochę się potrudzić.
Ćwiczenia w solankowym basenie ze śpiewem popularnych piosenek to "pomysł bomba", cieszący każdego, kto ma przepisany w Verano ten zabieg. Facet prowadzący te ćwiczenia realizuje założenia ruchowe i przy okazji daje radość ze wspólnego śpiewania. I za to dla niego daję całe 10 p-tów.
Jestem bardzo zadowolony z tego pobytu, po 5 - letniej przerwie kiedy to odbyłem wówczas kurację w nowo zmodernizowanej, Muszelce, tej koło basenu. :D
olka44
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 353
Na forum od: 30 paź 2019 15:11
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Kołobrzeg - Hotel Verano

Post autor: olka44 »

Dziękuję za opinię...
Na pewno mnie i wielu innym osobom się przyda w wyborze ośrodka...
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3441
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Kołobrzeg - Hotel Verano

Post autor: Dzia_dek »

MarkStan fajna opinia, pozytywna, przybliża ośrodek i uzdrowisko, ale mam też prośbę do Ciebie o rozwinięcie tego fragmentu Twojego opisu:
MarkStan pisze: (...)Można też znaleźć tańsze niż w Verano i w mieście, parkingi samochodowe ale trzeba trochę się potrudzić. (...)
Ostatnio był poruszany temat parkowania w Kołobrzegu i takie informacje na pewno by się tutaj przydały.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20167
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Kołobrzeg - Hotel Verano

Post autor: Felice »

Dzięki za opinię :kwiat:
rybka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4585
Na forum od: 13 mar 2013 15:51

Re: Kołobrzeg - Hotel Verano

Post autor: rybka »

Byłam w zeszłym roku w tym Hotelu prywatnie, i również bardzo mi się podobało :D
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14636
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Kołobrzeg - Hotel Verano

Post autor: GIENIA »

Dziękuję za opinię :)
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1402
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Kołobrzeg - Hotel Verano

Post autor: alka50+ »

Dzięki za opinię...wkrótce i Majówka i kolejne turnusy....to takie informacje bardzo na czasie.pozdrawiam.
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24608
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Kołobrzeg - Hotel Verano

Post autor: ewasz »

Dzięki za opis :D
Bibi2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4104
Na forum od: 07 kwie 2021 14:26

Re: Kołobrzeg - Hotel Verano

Post autor: Bibi2 »

Jakoś mi umknął opis Verano,
dzięki :)
ODPOWIEDZ