Stróże od 5 czerwca 2024

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
PawelPawel
Posty: 4
Na forum od: 19 kwie 2024 22:49

Stróże od 5 czerwca 2024

Post autor: PawelPawel »

Dzień dobry!
Wybiera się ktoś do Stróży w powyższym terminie? Ja jadę z okolic Warszawy. Jeszcze nie zdecydowałem czy samochodem czy pociągiem. Pozdrawiam Paweł
PawelPawel
Posty: 4
Na forum od: 19 kwie 2024 22:49

Re: Stróże od 5 czerwca 2024

Post autor: PawelPawel »

Nikt nie jedzie? Sam będę na tym turnusie?
Awatar użytkownika
Iwanka
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 109
Na forum od: 17 cze 2018 22:53
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Stróże od 5 czerwca 2024

Post autor: Iwanka »

Moja siostra ma skierowanie do Stróży i ma obawy co do miejsca, odległości i dojazdu. Jakbyś się zdecydował autem to chętnie z Tobą się zabierze. Oczywiście za opłatą.
Awatar użytkownika
Iwanka
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 109
Na forum od: 17 cze 2018 22:53
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Stróże od 5 czerwca 2024

Post autor: Iwanka »

PawelPawel pisze: 19 kwie 2024 23:54 Dzień dobry!
Wybiera się ktoś do Stróży w powyższym terminie? Ja jadę z okolic Warszawy. Jeszcze nie zdecydowałem czy samochodem czy pociągiem. Pozdrawiam Paweł
Moja siostra ma skierowanie do Stróży i ma obawy co do miejsca, odległości i dojazdu. Jakbyś się zdecydował autem to chętnie z Tobą się zabierze. Oczywiście za opłatą. Też jest z okolic Warszawy. :kwiat:
PawelPawel
Posty: 4
Na forum od: 19 kwie 2024 22:49

Re: Stróże od 5 czerwca 2024

Post autor: PawelPawel »

Hej ! Jestem coraz bardziej skłonny jechać samochodem ( ilość rzecz na trzy tygodnie itp) Proszę o kontakt pewnie się jakoś dogadamy. Pozdrawiam Paweł
ODPOWIEDZ