Do administratora

W tym miejscu piszemy o sprawach związanych z funkcjonowaniem Forum od strony technicznej.
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Do administratora

Post autor: administrator »

Kasowanie linków lub postów z linkami jest zgodne z Regulaminem pkt. 6.
Linki mogą też być uznane za kryptoreklamę (pkt. 5 Regulaminu).
W trosce właśnie o Użytkowników forum, zasadne jest dbanie o to by na forum nie znalazły się linki do obcych stron lub kryptoreklama zamazująca obraz rzeczywistości mniej więcej tak jak artykuły sponsorowane lub modne ostatnio pojęcie "lokowanie produktu".
Niestety administracja forum nie ma czasu i środków na to by sprawdzać każdy link umieszczony w postach (czy jest bezpieczny lub czy nie jest kryptoreklamą), stąd też albo następuje kasowanie samego linku (jeśli bez niego treść postu będzie miała nadal sens) albo kasowanie całego postu (jeśli nie da się sensownie wykasować samego linku).
Należy wychodzić z założenia, że interesujące internautów miejsca w sieci są do znalezienia w wyszukiwarkach internetowych.
Pozdrawiam
forumowicz

Re: Do administratora

Post autor: forumowicz »

Witam.....MAM WAŻNE ZAPYTANKO....1. wchodząc na forum...często pasek bocznysię zacina, nie przesuwa, tylko na tym forum, albo znika mi forum i jest biała plama na ekranie, itp. usterki....dlaczego?? a po 2. proszę to poprawic....a czy inni maja podobne usterkii czy były one zgłaszane??
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Do administratora

Post autor: administrator »

Rozumiem, że zacina się pasek przewijania w oknie przeglądarki? Nikt dotychczas nie zgłaszał podobnych problemów. Strona forum nie ma na to wpływu, może to kwestia Pana komputera lub przeglądarki. Polecam przeglądarki Firefox lub Chrome.
forumowicz

Re: Do administratora

Post autor: forumowicz »

Witam i dziękuje za te wyjasnienia....dziwna sprawa a rzecz dotyczy paska....suwaka bocznego przeglądarki.....mam te obie, polecane, przeglądarki a sprzęt całkiem nowy, a lipca b.r. czasem forum mi zanika, jest biała plama, musze powtórnie wchodzic. :o :o :o :shock: :?:
forumowicz

Re: Do administratora

Post autor: forumowicz »

Avatar musi mieć rozmiar mniejszy niż 2 KiB. szkoda, ze wiekszegonie można. :shock:
forumowicz

Re: Do administratora

Post autor: forumowicz »

2. wiadomości prywatne nie doszły....taka otrzymałem wiadomość na prywatnego maila....co sie stało Panie ADMINIE?? :shock: :shock: :shock: :o :o :o :cry:
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Do administratora

Post autor: administrator »

Wiadomość nie dojdzie jeśli nadawca skasuje ją w swojej skrzynce nadawczej nim zostanie dostarczona do odbiorcy.
forumowicz

Re: Do administratora

Post autor: forumowicz »

tzn. za czym ją odczytam?? byc może je skasowano, ale nic mi o tym nie wiadomo.ta osoba napisała tylko, ze wysłała do mnie 2. wiadomości a ja nie raczylem odpisac, głupio mi sie zrobiło, bo ja zawsze odpisuję.jestem powazny facet.
forumowicz

Re: Do administratora

Post autor: forumowicz »

A czy tą strone prowadzi ktos prywatny czy jakis Urząd?? pytam tak informacyjnie.
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Do administratora

Post autor: administrator »

Myślałem, że chodziło o PW, a e-mail był tylko powiadomieniem o nowej PW.
Jeśli zaś był to e-mail bezpośrednio od kogoś, to forum nie ma wpływu na to co ktoś do kogoś pisze.

Strona jest jak najbardziej prywatna i niezależna. Nie podlega pod żadną instytucję czy urząd, ani pod jakiekolwiek sanatorium. Dlatego każdy może tu wyrażać swoje poglądy, oczywiście w granicach prawa i netykiety.
ODPOWIEDZ