Pogaduchy

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
marika
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1830
Na forum od: 11 gru 2011 18:13
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Pogaduchy

Post autor: marika »

Bławatek0 jesteś tak ciepłą i miłą osobą że ten nadmiar kilogramów które podobno masz dodaje Ci tylko więcej pozytywnej energii,piękno ciała to jedno a piękno ducha to drugie co dla kogo jest ważniejsze to zupełnie inna sprawa,pozdrawiam ciepło ;)
forumowicz

Re: Pogaduchy

Post autor: forumowicz »

:) Kruszyneczka.... co za niespodzianka... Gdzie Ty byłaś.... Już się za Tobą stęskniłam... Bardzo lubię ,gdy piszesz na forum.... a szczególnie do mnie ;)
Porobiłam wszystko w domu nawet Umyłam Lodówkę ;) a nóż się coś kuuuupi :?: Mop z pastą uwijali się,że hej... teraz muszę chodzić wolno...wolniej niż zwykle by się nie wykopsnąć nogami do góry.... Aha i najważnie miałam gościa, Moja siostra mieszkająca w Niemczech wpadła do mnie powiedziała trzy słowa i wybyła... nie widziałyśmy się osobiście 2 lata( tylko na skype) widać nie miała nic nowego do powiedzenia..nawet kawy nie chciała.... Tak mnie oszczędziła.... :lol:

Marika bardzo Ci dziękuję za miłe słowa...ale ze mnie tłuścioch..ale w sanatorium będę dawała z siebie wszystko
forumowicz

Re: Pogaduchy

Post autor: forumowicz »

Moi Kochani Forowicze :!:
Jestem wesołą i spokojną prawie 60-sięcio latką... Nie lubię nikogo pouczać, a tym bardziej obrażć.. Chcę Was Przeprosić za moje piśmiennictwo, możliwe,że niekiedy się rozpędzę i nie sprawdzę błędów... są osoby,które to widzą... ale mój laptop ma 5 lat i nie które litery jak "W" i "S" trzeba naciskać mocniej...To jest internet i wszystkie chwyty dozwolone.... Myślę,że teraz nie będę się narzucała z tak częstym pisaniem... Pozdrawiam :oops:

Do Administratora.. :o
Bardzo dobrze Pan zrobi :!: ł.... wie Pan o co chodzi :?: o wpis na tamtej stronie.... Pewnie,że to było bez sensu.... Dziękuję i współczuję tak ciężkiej pracy :)
Yoko91
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1336
Na forum od: 18 cze 2012 18:08

Re: Pogaduchy

Post autor: Yoko91 »

Bławatku, czytając Twoje posty zaraz dusza się smieje dajesz dużo pozytywnej energii :) :) :) aby tak dalej dobrze że jesteś :D :D :D
forumowicz

Re: Pogaduchy

Post autor: forumowicz »

Baaaaaaaardzo Dziękuję :) za tak miłe słowa. Lubię tu bywać,jestem samotna(syn mieszka w centrum Gdańska) i pierwszy raz rozmawiam z obcymi osobami -przez neta... Zgadzam się na karcenie mnie, jak zrobię coś źle,ale zapewniam,że to nie umyślnie... Często piszę po ciemku bo oszczędzam światło z tego może moje błędy też wynikają.. Wszyscy jesteście uroczymi ludźmi i wiele dajecie mi radości więc i ja chcę się w jakiś sposób odwdzięczyć... :)
forumowicz

Re: Pogaduchy

Post autor: forumowicz »

DZIEŃ DOBRY W NIEDZIELĘ...
Ale miałam sen, szkoda,że się obudziłam,.... sama sobie zazdroszczę, przeszłam wszelkie eliminacje,rekrutacje i nabory...eh.... :shock: ale przyjemny...Opisała bym Wam,jednak się wstydzę, powiem tylko jedno, Było wspaniale... Eh :!: żyje się raz...potem drugi i trzeci i znów...Gdzie ci mężczyźni? prawdziwi tacy...orły,sokoły herosy :?:
To będzie udana niedziela :) już zgłodniałam po tych nocnych harcach ;) .... Idę robić płatki owsiane....
Wszystkim,którzy już jedzą..Smacznego i Miłej niedzieli...
życzy Bławatek :o
Yoko91
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1336
Na forum od: 18 cze 2012 18:08

Re: Pogaduchy

Post autor: Yoko91 »

Hej blawatku, :) nie piszesz czy jeszcze niedzielą żyjesz :?: :) napisz proszę :)jak minął dzień.pozdrowionka :D
Awatar użytkownika
teśka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1491
Na forum od: 29 paź 2011 19:58
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Pogaduchy

Post autor: teśka »

Mimo tego, że nie udzielam się w "pogaduchach" lubię tu zaglądać :) Piszcie moje drogie kobietki :) Dajecie usmiech, którego czasem bardzo mi brakuje :(
Pozdrawiam Was cieplutko :)
Yoko91
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1336
Na forum od: 18 cze 2012 18:08

Re: Pogaduchy

Post autor: Yoko91 »

Gdzie ten bławatek się ukrywa :?: zaczynam się niepokoić :cry: pozdrowienia.
forumowicz

Re: Pogaduchy

Post autor: forumowicz »

tekst zasłyszany od 23 latka
~yohi dzisiaj, 08:19

dajesz od razu czy trzeba z tobą chodzić?

Zagłosuj:

Odpowiedz
ODPOWIEDZ