Kołbrzeg MEWA od 15 sierpnia 2012

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Maxi
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 34
Na forum od: 30 maja 2012 20:18

Kołbrzeg MEWA od 15 sierpnia 2012

Post autor: Maxi »

Jedzie ktoś?
Maxi
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 34
Na forum od: 30 maja 2012 20:18

Re: Kołbrzeg MEWA od 15 sierpnia 2012

Post autor: Maxi »

Wygląda na to, że będę sama w sanatorium :) Całe do mojej dyspozycji...
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Kołbrzeg MEWA od 15 sierpnia 2012

Post autor: Selene »

Witaj Maxi :)

Muszę Ciebie rozczarować - niestety nie będziesz sama ;) :mrgreen: W Kołobrzegu o każdej porze roku jest mnóstwo kuracjuszy
i nie sposób się nudzić. Masz bardzo dobry ośrodek i w samym centrum uzdrowiska.

Życzę udanej i trafionej kuracji, pogody i super towarzystwa :)
Pozdrawiam :)
Maxi
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 34
Na forum od: 30 maja 2012 20:18

Re: Kołbrzeg MEWA od 15 sierpnia 2012

Post autor: Maxi »

dzięki, że chociaż Ty iodpowiedziałaś, Selene... Wiesz, ja nie szukam towarzystwa rozrywkowego, ten etam mam za sobą, jadę by po prostu ODPOCZĄĆ. Od pracy, od domu. od codzienności... Zamierzam okopać sie w jakimś gfrajdołku, oflagować i ogłosić protest przeciwko wszystkim i wzystkiemu. Zrobilam sobie nawet odrażającą fryzurę i mamn nadzieję, ze naprawdę pozostanę sobie na uboczu, czytając książki...
Takie mam założenia. Jak wyjdzie? kto wie.... Wyjeżdzam jutro wieczorem o 20.30. W Kolobrzegu bede dopiero na 12 z minutami... jechac bede prawie 16 godzin...
Byle tylko pogoa d\była i złote słonko grzało to bede w pełni szczęścia :)
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Kołbrzeg MEWA od 15 sierpnia 2012

Post autor: Selene »

Oby efekt nowego image nie był odwrotny do zamierzonego :lol:
A o grajdole na kołobrzeskiej plaży możesz zapomnieć nie mniej polecam kosz. W nim to zapewne nikt Ciebie nie znajdzie :) A może znajdzie ;)

Dobrego odpoczynku i pozdrawiam
Maxi
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 34
Na forum od: 30 maja 2012 20:18

Re: Kołbrzeg MEWA od 15 sierpnia 2012

Post autor: Maxi »

Dzięki, Selene.... :) :) anooo... zobaczymy jakie będą efekty, bo jeszcze mogę warczeć jak fryzura nie poskutkuje :) :evil:
Maxi
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 34
Na forum od: 30 maja 2012 20:18

Re: Kołbrzeg MEWA od 15 sierpnia 2012

Post autor: Maxi »

Pragnę zameldować, ze oto powróciłam z kuracji nadmorskiej. Jakże wspaniałej, cudownej wprost! Po ponad 20 godzinnej podrózy wylądowałam w Kołobrzegu w Mewie IV. Dostalam pokoj jednoosobowy. DOść przyjemny pokoj. Może nie bede pisac o mankamentach, przynajmniej tym razem. Teraz same przyjemne rzeczy. Pokoił ładny, widok na promenadę, lodówka, czajnik, sporo miejsca w szafkach, ładna łazienka, TV (trzeba bylo kupic karte na pobyt 75 zł), radia brak... Zabiegi dostałam takie w miarę... Jeden na pewno mi nic nie pomógł (ultra dźwięki na bolący łokieć), pozostałe ok. W sumie jestem zadowolona chociaż możnaby pare stron napisać o walorach i anty walorach pobytu w tym sanatorium. Jesli kogos by interesowalo to moge napisac, ale po co sie stresowac, lepiej samemu doznac na żywca.
Wbrew obietnicom chodziłam na tańce, a jakże.... W SAN-ie najlepiej grają, nieźle w Mesko, w Ikarze w muszli.... Poskakalam troche, nie powiem - mialam branie
:P . Juz sie czaję by skladac kolejny wniosek i czekac te 24 m-ce. Pozdrawiam wszystkich kuracjuszy wybierających sie do Kołobrzegu :P :D
"...Ja kocham to miasto, uwielbiam spacery po brzegu, gdy znalźć chcesz miłość to szukaj jej tu, w Kołobrzegu..."
Maxi
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 34
Na forum od: 30 maja 2012 20:18

Re: Kołbrzeg MEWA od 15 sierpnia 2012

Post autor: Maxi »

I jeszcze jedna refleksja. Spacerując czasem samotnie brzegiem morza lub po promenadzie i przyglądając sie przechodzącym kuracjuszom, starszym i młodszym, stawierdziłam, ze Uzdrowisko Kołobrzeg to taki PDPS dla biednych gości zagranicznych w baaaaaardzo podeszłym wieku, ktorych od grona na każdym kroku, i - niestety - oferta exclusive i all inclusive dla zasłużonych oraz bogatych Polaków. Troche brutalna refleksja ale wydaje mi sie niezwykle trafna. I to jest też niezwykle smutne.
forumowicz

Re: Kołbrzeg MEWA od 15 sierpnia 2012

Post autor: forumowicz »

MAXI....moze i masz racje, ale do Uzdrowisk, młodzi nie jeżdza, pojadą na stare latka, oni jeżdza na tzw. Kanary.... :shock:
Ewa 1106
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 122
Na forum od: 16 sty 2012 22:15

Re: Kołbrzeg MEWA od 15 sierpnia 2012

Post autor: Ewa 1106 »

Witam,nie zgadzam się z tym ,że młodzi nie jeżdzą ,ja byłam w marcu pierwszy raz w sanatorium i jestem osobą"młodą"myślałam że będę najmłodsza a okazało się że nie :) i że w takim młodym wieku jest jeszcze dużo ludzi :D A tak poza tym to w sanatorium wiek nie ma znaczenia ;)
ODPOWIEDZ