kto był w sanatorium carmen w polanicy zdr ?

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
wanda62
Posty: 2
Na forum od: 26 sie 2012 17:08

kto był w sanatorium carmen w polanicy zdr ?

Post autor: wanda62 »

Mam skierowanie do Sanatorium Carmen w Polanicy Zdr.i chciałabym sie dowiedzieć na temat opini o tym sanatorium , czy wszystkie pokoje są z łazienkami , jade z mężem i zależy nam na łazience w pokoju , czy sa może tam pokoje z łazienka tzw. studio których nie chcielibyśmy . Bardzo będę wdzięczna o odpowiedż , pozdrawiam Wanda
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: kto był w sanatorium carmen w polanicy zdr ?

Post autor: Selene »

Witaj Wando62 :)

Byłam w CARMEN pięć lat temu. Ośrodek jest na obrzeżach parku zdrojowego. Wszędzie jest bardzo blisko. Cicho i spokojnie. Miałam skierowanie z NFZ - poszpitalną kardiologię. Więc siłą rzeczy mieliśmy dietę. Na posiłki chodziliśmy do ośrodka ZDROWIE ( ok 50 m ) a na zabiegi do WIELKIEJ PIENIAWY. Wyżywienie było bardzo smaczne i było go bardzo dużo.
Ośrodek jest kameralny bo na ok 50 osób. Pokoje 1, 2 i 3 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, przestronne i dobrze wyposażone.
W niektórych pokojach są lodówki. Obiekt jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych i jest winda. Przy ośrodku jest parking, zatem nie ma problemu z samochodem.
Sama Polanica pięknieje z dnia na dzień. Byłam w Polanicy w październiku ubiegłego roku. Park jak i Wieka Pieniawa są w remoncie i rozbudowie.
Rozbudowywany jest również teatr przy pijalni. Ale te remonty, jak zauważyłam nie wypływają negatywnie na wypoczynek i rehabilitację kuracjuszy.
Mnie bardzo podobał się rozbudowany i już czynny basen z kompleksem saun i jacuzzi w Wielkiej Pieniawie.
Jeżeli będziesz miała pytania to pytaj.

Pozdrawiam :)
wanda62
Posty: 2
Na forum od: 26 sie 2012 17:08

Re: kto był w sanatorium carmen w polanicy zdr ?

Post autor: wanda62 »

Dziękuję za informację i pozdrawiam
ODPOWIEDZ