Krynica Zdrój od 18 września

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
forumowicz

Krynica Zdrój od 18 września

Post autor: forumowicz »

Może ktos jedzie z Lublina,chętnie się "doczepię " do au :lol: tka ;) z uzupełnieniem do baku z paliwkiem :)
Awatar użytkownika
margot
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 44436
Na forum od: 26 lip 2010 13:17
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Krynica Zdrój od 18 września

Post autor: margot »

Kruszynko jedziesz z ZUS-u czy NFZ-tu ?
Szczerze pisząc to zazdroszczę Ci pobytu o tej porze roku w Krynicy , byłam dwa lata temu była piękna pogoda .Wrzesień jest miesiącem z najmniejszą ilością opadów w Krynicy ( historia pogody ).
MIŁEGO POBYTU
forumowicz

Re: Krynica Zdrój od 18 września

Post autor: forumowicz »

Witaj margot :) NFZ będe miała dopiero gdzieś styczeń 2013 ,może grudzień :) 2012 .Nie jeżdże w góry z reguły od września ,to pierwszy raz we wrześniu ,zawsze jeżdżę zimą.Też jest pięknie.Mam nadzieję ,że pogoda będzie cudowna ,chcę odpocząć tak na maxa :lol: .Jadę ostatni raz ,czyli 3 do Krynicy ,już wiecej tam nie :( mam trochę fajniutkich wspomnień i takich trochę bez "wyrazu".Ale 2 razy odpoczywałam ok.
Pozdrawiam serdecznie :)
forumowicz

Re: Krynica Zdrój od 18 września

Post autor: forumowicz »

Kruszynko,
do zobaczenia w Krynicy :!: :)
forumowicz

Re: Krynica Zdrój od 18 września

Post autor: forumowicz »

AAA to do zobaczenia Basiu ;) na pewno gdzies gdzie ładnie grają :) na pewno nie od razu przy wspinaczce na Górę Parkową :roll: parę dni zawsze się aklimatyzuję :lol: gdzieś....hm :o
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Krynica Zdrój od 18 września

Post autor: Selene »

Moja drga Kruszynko 8-) ależ się rozhulałaś ;) Ze Szczawnicy wprost do Krynicy :!:
Tak trzymaj moja droga :D A z Basią koniecznie zajrzyjcie do Łysego :!:
forumowicz

Re: Krynica Zdrój od 18 września

Post autor: forumowicz »

Witaj piękna kobietko :roll: :) zapomniałaś dodac ,z ;) Ciechocinka do Szczawnicy i Krynicy :lol: Inni odpoczywali przy mnie i u mnie ;) teraz zasłuzona pora na mnie,niemniej jednak wszystkim życzę częstych wyjazdów i ...ODPOCZYNKU !!! :)

p.s na telefonik tez napisałam ;) ;)
forumowicz

Re: Krynica Zdrój od 18 września

Post autor: forumowicz »

Jak widzę sami Super Kuracjusze na pogawędce :D :D :D . Miło Was widzieć. Jak się już Kruszynko zaaklimatyzujesz to się odezwij, chyba, że masz jakieś refleksje do przemyślenia ;) ... i to też zrozumiem. Wyślę Ci nr tel na PW. :) Pozdrawiam, spokojnej nocki, wyśpij się w końcu, dość gadulstwa :ugeek:
forumowicz

Re: Krynica Zdrój od 18 września

Post autor: forumowicz »

Hm nikt mnie nie zabierze ...tak mi smutno :( zabrali mój autobusik ....pójdę pieszo jak spiewa Sebastian :( :(
forumowicz

Re: Krynica Zdrój od 18 września

Post autor: forumowicz »

Masz jeszcze trochę czasu, może odezwie sie jakiś... Towarzysz? Ja będę jechała 15.09 :(
ODPOWIEDZ