FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Post autor: jan19557 »

Jeśli oczekujesz takiej pomocy to należy podać swoją miejscowość . Województwo jest duże i możliwości dojazdu bardzo różne.
bob600
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 12 lut 2022 11:28
Oddział NFZ: Zachodniopomorski

Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Post autor: bob600 »

ok..Złocieniec-Krynica Zdroj....niby pkp 14 godz...ale moze jakies sugestie.
beatricze
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 295
Na forum od: 10 sie 2018 23:35

Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Post autor: beatricze »

Witam
Jest problem z dojazdem z małych miejscowości, ale należy zawsze dojechać do dużej.W tym przypadku do Drawska Pomorskiego i np do Szczecinka i do Krakowa.Do Krynicy Zdrój zawsze należy się kierować na Kraków lub warszawę. Z tego drugiego jest mniej połączeń, ale jest. A z Krakowa do Krynicy są przewoźnicy.
beatricze
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 295
Na forum od: 10 sie 2018 23:35

Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Post autor: beatricze »

Niestety szału nie ma. Jest ze Złocieńca do Czaplina o 17:05 a następnie do Poznania i Krakowa, pociągiem a z Krakowa do Krynicy autobus- Szwagropol. NA miejscu będzie o 9:07 następnego dnia.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14118
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Post autor: GIENIA »

A moze o 11,59 pociągiem do Szczecina .... tam trochę czekania ... potem o 18.38 pociągiem do Krakowa , z Krakowa o 6,05 autobusem do Krynicy . Jesteś na miejscu 9,07
Tak masz tylko 2 przesiadki .


Dworce PKP i PKS są pod jednym dachem , wszystko widoczne z daleka , dworcowi ochroniarze przystępni , chętnie odpowiadają na pytania :)
serreii
Posty: 2
Na forum od: 09 mar 2022 19:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Post autor: serreii »

Witam .
Czy ktoś z was orientuję się jak dojechać do Pniewy osieczek do ośrodka rehabilitacyjnego Concordia Salus innym środkiem komunikacji niż samochód.
Ja jestem z Katowic.
Będę wdzięczna za każdą podpowiedź gdzie szukać. Myślałam o dojeździe do Warszawy i z Warszawy do ośrodka ale kompletnie nie mogę znaleźć połączeń ktoś coś wie ?
Proszę o pomoc


🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟
A może ktoś tam jedzie ? 19 marzec?
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Post autor: jan19557 »

Popatrz sobie na e-podróżnik ale nie ma kursów na ten dzień . Proponuję dzień wcześniej a najlepiej swoim. Powodzenia.
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1690
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Post autor: p-siak »

serreii pisze: 09 mar 2022 20:17 Witam .
Czy ktoś z was orientuję się jak dojechać do Pniewy osieczek do ośrodka rehabilitacyjnego Concordia Salus innym środkiem komunikacji niż samochód.
Ja jestem z Katowic.
Będę wdzięczna za każdą podpowiedź gdzie szukać. Myślałam o dojeździe do Warszawy i z Warszawy do ośrodka ale kompletnie nie mogę znaleźć połączeń ktoś coś wie ?
Proszę o pomoc


🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟
A może ktoś tam jedzie ? 19 marzec?
Strona ośrodka podpowiada o rozkładzie PKS Grójec, Dąbrowka-Osieczek nazywa się przystanek, są nr telefonów. Dwie przesiadki: Warszawa i Grójec. Pozdrawiam.
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Post autor: ewiko »

Witam , czy wśród forumowiczów jest ktoś wyjeżdżający do Połczyna Zdroju , w dniu 20 kwietnia z Warszawy lub bliskiej okolicy (Grodzisk Mazowiecki ). Koleżanka jedzie w tym terminie do PODHALA i poszukuje kogoś kto jedzie własnym autem i przygarnie pasażera :lol: . Pasażerka oczywiście partycypuje w kosztach podróży. Niestety w tym terminie nie ma bezpośrednich połączeń.
cin33
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 51
Na forum od: 28 mar 2022 14:43
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: FORUMOWY ROZKŁAD JAZDY z.... do.....

Post autor: cin33 »

Ja tu nowy to nie krzyczcie :) Czy tu można także umówić się na wspólny przejazd samochodem. Z Pomorskiego do Piwnicznej np.
ODPOWIEDZ