ROZMOWY NOCĄ

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14640
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: ROZMOWY NOCĄ

Post autor: ANDY12345 »

Lepiej żeby zaspał niż przedwcześnie śmigłem dostać :P :lol: ..... chodźmy do hangaru, bo jutro znowu trzeba skrzydła rozkładać ;) .
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4577
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: ROZMOWY NOCĄ

Post autor: Kleinehexe »

Jak zaśpi, to straci okazję przeżyć anielski upadek. 8-)
A w tym hangarze to chociaż jakieś spadochrony masz, do których głowę można przyłożyć? :? :D
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14640
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: ROZMOWY NOCĄ

Post autor: ANDY12345 »

"Należy potrafić zapomnieć o sobie, by czerpać rozkosz z rozkoszy partnera." :D ...... on może zaspać, byle co innego nie przespać ;) .
Nie tylko awionetki parkują :roll: ...... coś z wyższą klasą też się znajdzie ;) :lol: .
Pospiesz się, bo mi się wrota zamykają :lol: ...... kolorowych bujań w obłokach :kwiat: :) .
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4577
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: ROZMOWY NOCĄ

Post autor: Kleinehexe »

Mało, że każe skakać bez nawigatora, to jeszcze wrota przed nosem domyka i kto tu o sobie myśli? :roll: ;) :P
Cóż, taniec brzucha przejdzie koło nosa. :P I rzeczywiście wśród obłoków przyjdzie się bujać. :D
Słodkich snów. :D
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14640
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: ROZMOWY NOCĄ

Post autor: ANDY12345 »

No cóż :roll: , nie pierwszy i nie ostatni taniec brzucha będzie....... przed lustrem ;) :P . Może kiedyś rytm nadasz ;) :D .
Jest taki wynalazek i nazywa się kompas :P , tylko go trzeba wziąć do rąsi :lol: i prawie sam pokieruje. Później to tylko w oddali ogników poszukać i już się jest na miejscu. Nawet autopilota wystawię, żeby było miękkie lądowanie ;) :D ...... i wrót nie pokiereszowała :P .
Domniemywam, że po tak długiej ciszy, to bujania jest ciąg dalszy ;) :lol: ...... chyba, że korzystasz ze słoneczka i zapachy żywiczne na odprężenie wdychasz 8-) .
No i poszło...... jak to mówią w in......ście. Człowiek tak zakręcony, że myślałem o błędnym zaadresowaniu, ale na szczęście na dzienniku podawczym wszystko się wyjaśniło i zostało przyjęte. Teraz można w spokoju oczekiwać odpowiedzi...... myślę, że nie z reprymendą :oops: . Tak czy tak na czym mi najbardziej zależało, to zostało spełnione. Choć biegła zapaliła iskierkę nadziei, to za niedługo zobaczymy czy się rozjaśni czy zgaśnie :roll: .
Na razie jedna sprawa z głowy, ale w niedzielę druga się zacznie :oops: .
Miłego zakończenia tygodnia pracy :) .
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4577
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: ROZMOWY NOCĄ

Post autor: Kleinehexe »

Hangar zamknął przed nosem :evil: i jeszcze myśli, że będę przed wrotami warować. :shock: Pewnie, że poszłam się bujać w strstosferze. :D Kompasem mi tu nie wymachuj, lustrem nie zasłaniaj, bo ochota by upaść, dawno minęła. :oops:
;) :lol:

A iskierka niech ogień rozpali. :D
Miłego popołudnia. :D
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14640
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: ROZMOWY NOCĄ

Post autor: ANDY12345 »

Jest przy wrotach taki mały przycisk...... dzwonek się nazywa :P :lol: . Ale jak wolałaś znowu samotnie bujać w obłokach, to nie mam prawa Cię ściągać....... do przyziemia :oops: .
Dzięki :kwiat: , ale nie myślę za bardzo do przodu...... bo wiesz co się dzieje :roll: .
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4577
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: ROZMOWY NOCĄ

Post autor: Kleinehexe »

Taa, mogłabym też walić kopytami we wrota, :twisted: tylko po co? :oops:

Tak wiem, można np. kogoś rozśmieszyć.
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14640
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: ROZMOWY NOCĄ

Post autor: ANDY12345 »

Aniołek ? kopyta ?..... coś mi tu nie współgra :P :lol: .
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4577
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: ROZMOWY NOCĄ

Post autor: Kleinehexe »

Sama sobie skrzydeł nie przypięłam :P :lol:
ODPOWIEDZ