Do Administratora

W tym miejscu piszemy o sprawach związanych z funkcjonowaniem Forum od strony technicznej.
Awatar użytkownika
Kuracjusz_49
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 22 sty 2013 00:10
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Do Administratora

Post autor: Kuracjusz_49 »

Poproszę o zmianę mego loginu z Zbigniew_49 na Kuracjusz_49/ z góry dziękuje/ Jak można zostać moderatorem na tym forum? (Jeśli nowy proponowany login jest zajęty to cyfra może być jakakolwiek inna Kuracjusz_X)
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Do Administratora

Post autor: administrator »

Login zmieniony. Moderatorów na razie nie poszukuję, w razie potrzeby dam znać.
Pozdrawiam
forumowicz

Re: Do Administratora

Post autor: forumowicz »

witam serdecznie pana administratora mam pytanie ,czy można na forum , do opisów i postów, wklejać nap. zamiast fotek pliki muzyczne i jeszcze jedno to forum jest super ,gdzieś na stronie wyczytałem o zapędach randkowych kuracjuszy proponuję utworzyć dział poznam pana poznam panią ,a tak na marginesie jak by pan był bardzo zainteresowany tym panem wszechmocnym to mogę tylko powiedzieć ,że to dziewczyna z pana forum a ja myślałem ,że to facet pozdrawiam Pana serdecznie i życzę powodzenia po prostu super sprawa .
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Do Administratora

Post autor: administrator »

Dziękuję za pochwały :) Proszę też pamiętać, że to Forumowicze tworzą to forum i głównie jest tak dobre jak teksty, które piszą. Także przekazuję podziękowania forumowiczom.
Co do działu poznam panią/pana, nie planuję póki co czegoś takiego. Chyba wystarczający jest dział na każdy temat, a to forum przede wszystkim o sanatoriach. Randkować można na PW ;)
A o "wszechmocnym" to ewentualnie na również wyłącznie na PW.
Pozdrawiam
forumowicz

Re: Do Administratora

Post autor: forumowicz »

ja przepraszam,ale ten o nicu delikatny relaks to niby co ma znaczyć :?: :?: :?:
Awatar użytkownika
margot
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 44436
Na forum od: 26 lip 2010 13:17
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Do Administratora

Post autor: margot »

Bardzo dziękuję Adminowi za słoneczko
POZDRAWIAM :)
dzi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 894
Na forum od: 23 lut 2012 15:56

Re: Do Administratora

Post autor: dzi »

Dzięki za słuszne przeniesienie z działu "Sprawy formalne" do na" Każdy temat" tematu: Szpital uzdrowiskowy-a sanatorium.
Wpisałem teraz odpowiedź w dziale "na każdy temat", a mój nowy wpis pojawił się i w "Formalnych" :). Co zrobić ?
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Do Administratora

Post autor: administrator »

"Szpital uzdrowiskowy a sanatorium" pierwotnie był w "Na każdy temat" - Dzi ponieważ bardzo ładnie wyjaśniałeś różnice między tymi definicjami, uznałem, że nada się jak najbardziej do formalności i tam przeniosłem temat. W tym momencie w dziale "Na każdy temat" widoczny jest jedynie tzw. ślad po przeniesionym temacie, który symbolizuje strzałeczka w ikonce wątku. Natomiast w dziale, do którego został przeniesiony jest faktycznie cały wątek ;) Prawdopodobnie zauważyłeś ślad w "na każdy temat" i tam odpowiedziałeś. Odpowiedź znalazła się tam gdzie cały temat. Oczywiście w dalszych postach w tym wątku, temat główny zaczął być spychany na dalszy plan jak w bardzo wielu innych wątkach. W zasadzie powinienem uciąć, w którymś momencie lub teraz podzielić na dwa odrębne tematy, chyba po poście z podziękowaniem od Beamari.
dzi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 894
Na forum od: 23 lut 2012 15:56

Re: Do Administratora

Post autor: dzi »

Dziękuję za wczorajszą, szybką odpowiedź. Odpowiedni człowiek - na odpowiednim miejscu :). Od początku mojej
tutaj aktywności zauważam Twoją Admni troskę o odpowiedni poziom na NS. Reagujesz nie tylko na wnioski użytkowników,
ale jak zauważyłem często wczytujesz się w merytoryczny przekaz pisanych postów. Jak Ty to robisz ? To znaczy jakim kosztem ? Wielkim(podkreślę ...a co :) ) kosztem czasu prywatnego, którego jak widać "lwią" część przeznaczasz na analizę czasem bardzo ....swobodnej wymiany myśli piszących :). Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Bunia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1392
Na forum od: 06 gru 2011 20:19
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 20

Re: Do Administratora

Post autor: Bunia »

Proszę spojrzeć znakzoroYA co to :?:
Pozdrawiam Bunia
ODPOWIEDZ