Orlik Ustroń

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
rilla35
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 15 lut 2013 18:06

Re: Orlik Ustroń

Post autor: rilla35 »

A gdzie są zabiegi?
forumowicz

Re: Orlik Ustroń

Post autor: forumowicz »

bzdury!! na stronie Orlika pisze, że tam są zabiegi, zresztą w necie można znaleźć opinię nt ów zabiegów... Także jak ktoś nie wie jak tam jest teraz to może niech się nie wypowiada...

rilla35, kiedy masz termin sanatorium?
forumowicz

Re: Orlik Ustroń

Post autor: forumowicz »

no i masz odpowiedź.kazdy moze sie wypowiadac ja pisze jak było 4 lata temu
Awatar użytkownika
sesill
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 60
Na forum od: 20 lut 2013 19:10

Re: Orlik Ustroń

Post autor: sesill »

Witam, jestem po turnusie rehabilitacyjnym w Orliku w Ustroniu, ogólnie rzec biorąc jest ok.
Zalety- budynek ładny, o podwyższonym standardzie, pokoje ładne, wyżywienie jak dla mnie super, baza zabiegowa na miejscu- żeby powalała tego nie mogę powiedzieć.
Wady- zabiegi rozłożone na cały dzień- za mało wolnego czasu, jednym słowem gonitwa. Zajęcia z psychologiem- porażka, wykłady dla studentów a nie dla kuracjuszy.
Trzeba pojechać samemu i zobaczyć czy się podobało:)
Awatar użytkownika
B35
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 304
Na forum od: 09 gru 2011 20:59
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Orlik Ustroń

Post autor: B35 »

Wiem tylko od koleżanki że zabiegi o czasie i powiedzmy dobre.Ale jedzenia mało i niesmaczne. :roll:
forumowicz

Re: Orlik Ustroń

Post autor: forumowicz »

sesill, a to był turnus nfz czy zus?
rilla35
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 15 lut 2013 18:06

Re: Orlik Ustroń

Post autor: rilla35 »

No wreszcie jakieś opinie, dziękuję. Ja mam propozycję na wyjazd od 27.05 z ZUS, ale nie wiem czy nie zrezygnuję. Zależy mi na dobrej rehabilitacji, a to co proponująe na swojej stronie Orlik wygląda raczej skromnie. Jakość pokoi też jest istotna, ale to mają raczej na plus. Podoba mi się Ustroń, szkoda, że w tym roku ZUS nie podpisał umowy na układ ruchu z Równicą. Pozdrawiam.
forumowicz

Re: Orlik Ustroń

Post autor: forumowicz »

no i rozkreca się watek,o to chodzi
Awatar użytkownika
sesill
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 60
Na forum od: 20 lut 2013 19:10

Re: Orlik Ustroń

Post autor: sesill »

Rehabilitacja faktycznie bardzo punktualnie i ciężko cokolwiek zamienić czasowo, i tak jak pisałam wyżej skromniutka, niczym mnie nie powaliła, ja byłam na turnusie z ZUS, ale przypuszczam że niczym się nie będą różnić turnusy, co do jedzenia to zależy kto w czym gustuje- mnie smakowało i wystarczało :D
Warty uwagi jest też personel tam pracujący, wszyscy bardzo mili i przyjaźnie nastawieni :P
Jak mogę jeszcze w czymś pomóc to proszę pytać ;)
forumowicz

Re: Orlik Ustroń

Post autor: forumowicz »

prawie wszyscy co byli w Ustroni,zachwalają ta miejscowość! więc będzie dobrze,miłego pobytu!
ODPOWIEDZ