Nasza prośba do admina

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
dzi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 894
Na forum od: 23 lut 2012 15:56

Re: Nasza prośba do admina

Post autor: dzi »

Administratorze. Do wpisów wczorajszego popołudnia i wieczoru. To przez moje wyrażenie własnej opinii dostało się
Tobie jak i tej części męskiej populacji za krzywdy jakie spotykają ciemiężone kobiety. Na nic całokształt
wcześniejszej pozytywnej aktywności. To były tylko moje rozważania, i to ze znakami zapytania....
Nigdy na forum nie pisałem roszczeniowo, nie narzucałem bezwzględnie swojego stanowiska. Wczoraj miałem
słabszy dzień. Wspomniany w dyskusji Max(z sugestią, że też prześladowany ?) kilkanaście minut po moim
niefortunnym wpisie założył nowy temat: koszulki, odznaki, ikonki, no dawać następne.. też można długo analizować, czy to roszczenie, żart a może... ironia ?
Admin przepraszam - niepotrzebna przeze mnie dyskusja. Jednocześnie gratuluję roli negocjatora - uratowałeś jedno
istnienie. Wyczytałem, że ktoś chciał nawet pożegnać się z życiem....forumowym. Andrzej1955 podpisuję się pod Twoim
wpisem.
A dzisiaj cieszę się kolorową, obrazkową aktywnością...a reszta to tylko elektroniczno-bajtowa technika...
Może uda mi się z mniejszym poczuciem winy przeżyć rodzinny weekend ?
Pozdrawiam serdecznie wszystkich - do poniedziałku.
Zablokowany