kobieta i mężczyzna w łóżku

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
forumowicz

kobieta i mężczyzna w łóżku

Post autor: forumowicz »

Powiedzenie, że mężczyźni są z Marsa a kobiety z Wenus chyba jest prawdziwe. Mowa nie tylko o mentalności i podejściu do życia, ale i też o tych bardziej cielesnych sprawach. Jakoś tak utarło się przekonanie u facetów, że to kobieta powinna wychodzić z inicjatywą łóżkową. I mniej więcej tak kobiety są prezentowane w reklamach czy filmach. To one rzucają mężczyznę na łóżko i drapieżnie dobierają się do niego zdzierając z niego odzież. A jak jest naprawdę?



Polki są drętwe i nudne w łóżku. Bardziej od nieatrakcyjnych Niemek i flegmatycznych angielek. Tak przynajmniej twierdzi znany polski seksuolog Lew Starowicz. Co jak co, ale on ma ogromną wiedzę na ten temat. W końcu pomaga parom pokonać kryzysy w związku, które w przerażającej większości biorą się z łóżkowego wypalenia i niedopasowania seksualnego. Bo co zrobić, jeśli np. mężczyzna lubi eksperymentować a kobieta najchętniej leżałaby jak kłoda tylko w jednej pozycji?



Ponoć tylko 17% kobiet przejawia własną inicjatywę w kierunku partnera i zachęca go do seksu. Jeszcze mniej z tych kobiet robi coś więcej poza samą inicjatywą.



Seksuolog wyznaczył trzy grupy/typy kobiet aktywnych seksualnie. Pierwszą grupą jest… istny skarb. Kobieta, która po prostu lubi być aktywna w łóżku. Zachęca do współżycia oraz dominuje w łóżku i w sumie nie pozwala partnerowi na przejęcie głównej roli. Drugą grupą są kobiety, które są aktywne tylko ze względu na partnera. Bo on jest aktywny, to ona też pokaże trochę pazurków, ale raczej z przymusu, niż z własnych chęci. Trzecią grupą kobiet są panie, które zaczynają być aktywniejsze dopiero wtedy, kiedy partner zwróci uwagę na inną.



I jak to ma się do rzeczywistości? Myślę, że bardzo dobrze ją opisuje. Często mówi się, że seks nie jest w związku albo nie jest najważniejszy, ale tak naprawdę jest bardzo ważną częścią składową, o którą należy dbać tak, jak o samą miłość.
forumowicz

Re: kobieta i mężczyzna w łóżku

Post autor: forumowicz »

no wpisujcie miłe panie do jakiej grupy się zaliczacie?
forumowicz

Re: kobieta i mężczyzna w łóżku

Post autor: forumowicz »

80x80_couples0034_wShdq5cvJA8OVqa1l0+0A.jpg
Kobieta istny skarb....ale nie dominująca do przesady.Dzieli sie z ukochanym i pożądanym mężczyzną z wyczuciem tą rolą. :)
No i co Fan kobietki sie nie wypowiedzą? :roll: :lol:
Ktoś napisał "Wszystko co ludzkie nie jest mi obce" :)
forumowicz

Re: kobieta i mężczyzna w łóżku

Post autor: forumowicz »

:roll: :lol: Max Ty szalony gościu .......wiedziałam ,że coś knujesz :lol: :lol:
forumowicz

Re: kobieta i mężczyzna w łóżku

Post autor: forumowicz »

Max chyba liczył na mniej wyważone odpowiedzi Kruszynko......zresztą ja też :lol: :lol: :lol:
forumowicz

Re: kobieta i mężczyzna w łóżku

Post autor: forumowicz »

Moja nie wyważona? ja Ci dam no no :lol: :lol: ,bardzo wyważona i delikatna...to juz nawet seksu kobietce nie wolno ładnie opisać ...acha Wy zgrywusy oczekujecie pikanterii :roll: :lol: Nic z tego :kwiat: :kwiat:
forumowicz

Re: kobieta i mężczyzna w łóżku

Post autor: forumowicz »

:roll: :roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
agunia3
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4334
Na forum od: 23 wrz 2012 18:17
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: kobieta i mężczyzna w łóżku

Post autor: agunia3 »

Mnie się wydaje, że w tej kwestii ma również znaczenie wiek partnerów, doświadczenie oraz upodobania - można przecież (a nawet trzeba) urozmaicać pożycie, raz inicjatorem jest mężczyzna raz kobieta, można czasem być aktywnym a czasem ''poddać się'' i być mało aktywnym bo przecież są formy ''zabawy'' w niewolnika lub w jakąś formę dominującą. Trochę wyobraźni i chęci ;)
BOZENA196711
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 120
Na forum od: 02 sie 2012 22:15

Re: kobieta i mężczyzna w łóżku

Post autor: BOZENA196711 »

Słyszałam gdzieś kiedyś że kobietom żeby pójść do łóżka potrzeba, miłości, przywiązania i poczucia bezpieczeństwa, meżczyznom zaś żeby pojść do łóżka potrzebne jest poprostu łóżko 8-) Prawda jak zwykle jest pośrodku. Z całą pewnością różnice temperamentu u partnerów to ogromny problem. Oczywiście dla tego partnera który ten temperament ma :) Ten który go nie ma z regóły problem dostrzega gdy odkrywa namiętne sms w telefonie swojego współmałżonka. Mężczyźni z oziębłymi kobietami radzą sobie zasadniczo lepiej niż gorace kobietki z mężami o temperamencie śnientej ryby. Poprostu szukają czegoś na boku i problem rozwiązany. Kobiety natomiast jak już nawet znajdą coś na boku to najczęściej nie pozwala im to na dłuższą metę kontynuować małżeństwa. Jak to kiedys powiedziała Sharon Ston - kobiety potrafią udawać orgazm, za to meżczyźni potrafią całymi latami udawać idealne małżeństwa. :?
Awatar użytkownika
Asik
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1858
Na forum od: 18 wrz 2012 16:05
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: kobieta i mężczyzna w łóżku

Post autor: Asik »

Max, ten sam specjalista przeprowadził badania, z których wynika, że większość kobiet ocenia swoje życie seksualne jako przeciętne. Większość pań podkreśla, że ich partnerzy za mało uwagi poświęcają na grę wstępną. Czas pieszczot skraca się proporcjonalnie do długości związku - im dłużej pary są razem, tym panowie szybciej dążą do stosunku seksualnego, pomijając tak ważny aspekt, jakim jest gra wstępna. Tym samym znaczna część mężczyzn spycha potrzeby kobiet na drugi plan i koncentruje się wyłącznie na swojej przyjemności. Prof. Starowicz określił również model idealnego kochanka.
ODPOWIEDZ