Wyjazd ze zwrotów

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: ewiko »

WOW , renatka11 , również gratuluję ... SUPER. W Kołobrzegu , lata temu byłam , ówczesnym Kombatancie , dziś Perła Bałtyku. To był ...listopad , piękny , słoneczny i ciepły. I Tobie również takiej pogody życzę... :serce: Kuruj się , i wracaj wypoczęta. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
renatka11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 296
Na forum od: 29 lis 2013 08:51
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: renatka11 »

Ewiko, bardzo dziękuję, mam nadzieję, że chociaż trochę będzie listopadowego słoneczka :kwiat:, a w Kołobrzegu byłam 35 lat temu, więc będzie dla mnie na pewno interesujące miejsce do zwiedzania, a dla męża będzie to powrót do lat młodości, do lat dwuletniej służby wojskowej, którą wspomina z wielkim sentymentem.
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: ewiko »

Renatko , jednego czego nie możemy być pewne , to ...pogoda :kwiat: Ale wrócisz wypoczęta , wymasowana , i mam nadzieję zrelaksowana ... tego Ci życzę. A jeśli chodzi o Męża , to niech tupta :lol: , mój szwagier też tam służył .... może razem służyli ???
Awatar użytkownika
renatka11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 296
Na forum od: 29 lis 2013 08:51
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: renatka11 »

Kochani, proszę o szybką podpowiedź, czy z dworca PKP w Kołobrzegu do sanatorium Mewa 1 trzeba wziąć taksówkę czy dojść pieszo. Właśnie jadę pociągiem 😄.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Felice »

Bez problemu i szybko dojdziesz pieszo.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Felice »

Peronem do windy na kładkę, przejść nią na drugą stronę tam bliziutko są Mewy.
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1692
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Muzyczka »

Renatko, podaje na mapie, dwie trasy, kropkami zaznaczone, lepiej w prawo przez kładkę nad torami kolejowymi.... Lub można i w lewo, blisko jest...serdecznie pozdrawiam 🙂
Załączniki
Screenshot_20221107_095836_com.google.android.apps.maps.jpg
Awatar użytkownika
renatka11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 296
Na forum od: 29 lis 2013 08:51
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: renatka11 »

Kochani🥰 Bardzo bardzo dziękuję za wszystkie podpowiedzi. wczoraj szczęśliwie dotarliśmy do Mewy 1. Krótko, pokój super, z łóżkiem małżeńskim, łazienką mamy w Mewie 1 budynek B, wejście od strony morza na czytnik, z okna widok na park i morze. Wszystkie zabiegi, oprócz basenu solankowego i u mnie ultradźwięków mamy na miejscu. Obsługa, jak na razie na 10, czyli najwyższa punktacja. Relacje z pobytu, w miarę możliwości będę zamieszczała w dziale ocena sanatorium. Jeszcze, pogoda słoneczna, ciepła. Serdecznie pozdrawiamy i przesyłamy 🌊cieplutkie podmuchy morskiego wiatru ♥️♥️.
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: ewiko »

Renatko , oczami wyobraźni widzę to wszystko , o czym piszesz. Kuruj się , odpoczywaj , głęboko oddychaj :lol: , i ładuj akumulatory na całe następne 2 lata.
andrzejm1954
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 286
Na forum od: 19 paź 2012 18:35
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: andrzejm1954 »

Czy może Ktoś z Dolnośląskiego Oddziału NFZ otrzymał ostatnio skierowanie ze zwrotów? Zadeklarowałem się 10 sierpnia, że chcę wyjechać do Polańczyka i do tej pory cisza :roll:
ODPOWIEDZ