Małopolski NFZ - z jakim numerem przydział

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
kuracjuszka76
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 14 kwie 2012 07:14
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Małopolski NFZ - z jakim numerem przydział

Post autor: kuracjuszka76 »

Masz racje :) ... juz sie ciesze na ten wyjazd :roll: , chociaż troche czasu jeszcze zostało... pozdrawiam
Awatar użytkownika
malgonia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 890
Na forum od: 05 lut 2012 09:15
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Małopolski NFZ - z jakim numerem przydział

Post autor: malgonia »

A mój wyjazd pomału sie zbliża,ciesze się
bogjan
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 358
Na forum od: 08 wrz 2012 14:24

Re: Małopolski NFZ - z jakim numerem przydział

Post autor: bogjan »

1528 szpitalne
forumowicz

Re: Małopolski NFZ - z jakim numerem przydział

Post autor: forumowicz »

Witam. Z Małopolskiego NFZ czas aktualnego oczekiwania to 23-24 miesiące.Stało się tak po zmianie przepisów w 2012r.Do tej pory składałem wniosek na wyjazdy rehabilitacyjne,przeważnie koniec litopada-grudzień i skierowania były na terminy maj-czerwiec.Podobnie zrobiłem w 2011 roku..i tu ZONG,po zmianie przepisów otrzymałem wyjazd do Ustki na 9-30 grudzień (wigilia z mewami na plaży :cry: ). Dlatego następny wniosek składam na początku lipca 2014 a wtedy jest opcja na czerwiec-lipiec 2016....podstawa....trzeba dożyć :D
Awatar użytkownika
malgonia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 890
Na forum od: 05 lut 2012 09:15
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Małopolski NFZ - z jakim numerem przydział

Post autor: malgonia »

To nie reguła, to loteria, ja składałam w pażdzierniku 2011 a byłam w sanatorium na przełomie sierpień wrzesień 2013
forumowicz

Re: Małopolski NFZ - z jakim numerem przydział

Post autor: forumowicz »

Czyli i tak minęło prawie 23 miesiące,czyli w granicach błędu między 22 a 24. Więc kombinuję następne złożenie na koniec czerwca początek lipca....łapię się na wiosenne turnusy...jedne z najfajniejszych. A gdzie byłaś teraz?
Awatar użytkownika
malgonia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 890
Na forum od: 05 lut 2012 09:15
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Małopolski NFZ - z jakim numerem przydział

Post autor: malgonia »

Byłam w Iwoniczu
forumowicz

Re: Małopolski NFZ - z jakim numerem przydział

Post autor: forumowicz »

Fajne miejsce,z górskich byłem w Krynicy..ale to nieporozumienie ,a nie uzdrowisko ,z tirami jeżdżącymi przez środek .
Awatar użytkownika
malgonia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 890
Na forum od: 05 lut 2012 09:15
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Małopolski NFZ - z jakim numerem przydział

Post autor: malgonia »

Wszystko zalezy czego szukamy, ja mieszkam w Krakowie dlatego cenie sobie spokój cisze.Krynica , Kołobrzeg, Ciechocinek odpada,wole Szczawnice , Muszyne,Ustron Iwonicz itddale jezeli mieszkamy np na wsi to może chcemy troche pobyc w miescie , halasie itd...
forumowicz

Re: Małopolski NFZ - z jakim numerem przydział

Post autor: forumowicz »

Malgonia,akurat mieszkam w ciszy i spokoju i do odpoczynku też wolę ciszę i spokój...bardzo sympatycznie jest w Świnoujściu tak na przełomie maj-czerwiec lub wrzesień....bez porównania np.do Kołobrzegu, piękniejsze plaże i przestrzeń . A małopolski fundusz kieruje w tamte rejony...najlepiej na endokrynologiczne schorzenia.Mam cichą nadzieję,że jeśli przesuną mi termin to będzie opcja zachodniego wybrzeża. :D
ODPOWIEDZ