POMORSKI NFZ -kolejka itp

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
argenta
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 68
Na forum od: 18 paź 2021 12:26
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: argenta »

A ja mam dzisiaj nr 2950. Pozdrawiam oczekujących 😄
Awatar użytkownika
BarbaraG
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 926
Na forum od: 19 sie 2018 12:24
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: BarbaraG »

Mark52 pisze: 03 cze 2022 13:18 Mark 52 ...gorący czas przed Tobą życzę dobrego przydziału.
Napisz nam czym Ciebie obdaruje NFZ
Witam. Dziś dostałem przydział Dom Zdrojowy I w Jeleniej Górze od 14 września. Okolica ładna ale już widzę problem z parkingiem, muszę tam zadzwonić podpytać co i jak chyba że ktoś już tam był i może podrzucić jakieś info :)

pozdrawiam
[/quote]

Super. Byłam tam na przełomie kwietnia i maja 2021. Parking mają. Ja korzystałam. Dostajesz pilota i sobie wjeżdżasz i wyjeżdżasz. Kaucja 210,00 zl.50,00 zł za pilota za cały turnus zapłaciłam Uważaj na parkowanie jak przyjedziesz. Jest parę miejsc do rozpakowania bagażu. Straż miejska działa tam szybko. Co ważne, wszystkie zabiegi na miejscu, basen itd...
Życzę wspaniałego czasu. 😊
Awatar użytkownika
Mark52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 502
Na forum od: 24 maja 2022 14:24
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Mark52 »

Dzięki Basiu za te wiadomości, pozwoliłem sobie napisać do Ciebie prywatnie z dopytaniem o inne rzeczy. pozdrawiam
Awatar użytkownika
BarbaraG
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 926
Na forum od: 19 sie 2018 12:24
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: BarbaraG »

Parking za cały turnus 210,00 zł Wkradł się błąd. Kaucja za pilota 50,00 zł.
Posiłki dosyć urozmaicone. Panie kelnerki super babeczki. Donosiły tym z NFZ co zostało na stole szwedzkim po komercyjnych.
Życzę miłego wypoczynku.
Pozdrawiam,
Barbara
Awatar użytkownika
BarbaraG
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 926
Na forum od: 19 sie 2018 12:24
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: BarbaraG »

Mark52 pisze: 06 cze 2022 20:05 Dzięki Basiu za te wiadomości, pozwoliłem sobie napisać do Ciebie prywatnie z dopytaniem o inne rzeczy. pozdrawiam
Odpisałam. Dosyć późno, ale obecnie jestem poza domem.
Będziesz zadowolony. Najważniejsze to towarzystwo. Reszta sama się ułoży. 😊
Pozdrawiam,
Barbara
Awatar użytkownika
Mark52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 502
Na forum od: 24 maja 2022 14:24
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Mark52 »

BarbaraG pisze: 07 cze 2022 01:46 Odpisałam. Dosyć późno, ale obecnie jestem poza domem.
Będziesz zadowolony. Najważniejsze to towarzystwo. Reszta sama się ułoży. 😊
Pozdrawiam,
Barbara
Dzięki za wszystkie informacje, są one dla mnie bardzo ważne i drogocenne :) myślę że towarzystwo się znajdzie i będzie wesoło :)
Marzena68
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 45
Na forum od: 28 kwie 2019 12:41
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Marzena68 »

Cieplice to świetna baza do zwiedzania: Perła zachodu -schronisko, wodospady Podgórnej, Kamieńczyk, Szklarka, zamek Chojnik, Księcia Henryka, Karpacz, Szklarska Poręba, Jelenia Góra, Proszowice - huta szkła, dużo wycieczek np. do zamku Czocha, Książ oraz zagraniczne. W samych Cieplicach wspaniały grzaniec na końcu parku zdrojowego, Termy Cieplickie, muzeum przyrodnicze. Ja nie korzystałam z wycieczek zagranicznych, bo to był maraton, ale we wszystkich wspomnianych byłam, Ach polecam też teatr, który też jest w parku zdrojowym.
Awatar użytkownika
Mark52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 502
Na forum od: 24 maja 2022 14:24
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Mark52 »

Marzena68 pisze: 07 cze 2022 11:28 Cieplice to świetna baza do zwiedzania: Perła zachodu -schronisko, wodospady Podgórnej, Kamieńczyk, Szklarka, zamek Chojnik, Księcia Henryka, Karpacz, Szklarska Poręba, Jelenia Góra, Proszowice - huta szkła, dużo wycieczek np. do zamku Czocha, Książ oraz zagraniczne. W samych Cieplicach wspaniały grzaniec na końcu parku zdrojowego, Termy Cieplickie, muzeum przyrodnicze. Ja nie korzystałam z wycieczek zagranicznych, bo to był maraton, ale we wszystkich wspomnianych byłam, Ach polecam też teatr, który też jest w parku zdrojowym.
Dzięki za konkretne dane, zerknij jeszcze na wiadomości prywatne wysłałem Ci parę pytań :)
Marzena68
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 45
Na forum od: 28 kwie 2019 12:41
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Marzena68 »

Ja mam dzisiaj numer 1164 :) . Pozdrawiam oczekujących :kwiat: .
Marzena68
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 45
Na forum od: 28 kwie 2019 12:41
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Marzena68 »

Jak tam u Was? Czy też tak szybko spadają numerki. Dzisiaj już 939. Czyżby terminy na wakacje rozdane? :shock:
ODPOWIEDZ