POMORSKI NFZ -kolejka itp

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
DorotaB
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 185
Na forum od: 25 maja 2011 15:33
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: DorotaB »

Nina11 pisze: 29 lut 2024 21:02 DorotaB - teraz rozumiem - każdy ma swoje uwarunkowania - rozumiem i życzę dobrych i pomocnych kuracji. Oby pomagały na długi czas.
Nina, dziękuje i pozdrawiam. :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
DorotaB
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 185
Na forum od: 25 maja 2011 15:33
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: DorotaB »

argenta pisze: 29 lut 2024 19:11 Dziękuję za pomocne info, Dorota B. Również parę razy byłam w Inowrocławiu. Niedaleka podróż i łatwy dojazd z Trójmiasta naszą A1. Serdecznie pozdrawiam :roll:
Dziekuję i pozdrawiam Argenta :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
DorotaB
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 185
Na forum od: 25 maja 2011 15:33
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: DorotaB »

Endrjus pisze: 01 mar 2024 10:06 Przed dwoma laty broniłem się przed Inowrocławiem i niepotrzebnie. To piękna miejscówka. Dojazd fantastyczny. Park Zdrojowy, ścieżki, kawiarenki no i niezliczona ilość dzikich gołębi robią wrażenie. Na temat bazy zabiegowej nie będę się wypowiadać, ponieważ każde sanatorium ma inną. Ja byłem w Kujawiance i brakowało tzw. „mokrych”.
Pozdrawiam
Kujawianka to taka "biedniejsza siostra" Kujawiaka. Skromna oferta zabiegów mokrych niestety odbiega od Kujawiaka, Modrzewia czy Przy Tężni. Ale Park Zdrojowy, tężnie oraz kompleks Pijalni Wód - rewelacyjne.

Przyjemnego weekendu :kwiat: :kwiat: :kwiat:
argenta
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 70
Na forum od: 18 paź 2021 12:26
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: argenta »

Reasumując, czekam na Inowrocław. 8,5 miesięcy będzie pod koniec czerwca i początek lipca. Na wiadomość o przydziale sanatorium poczekam jeszcze około 2 miesięcy (tak myślę). Pozdrawiam Dorotę B i oczekujących z pomorskiego r :kwiat:
Awatar użytkownika
Asik_
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 249
Na forum od: 02 sie 2022 09:55
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Asik_ »

Witam
Moja koleżanka,która od października czeka na ocenę wniosku przez lekarza dzwoniła wczoraj do NFZ i dowiedziała się,że nasz fundusz od dobrych kilku miesięcy nie miał lekarza balneologa,ale znaleziono nowego lekarza i umowę z nim już podpisano,więc teraz wioski będą oceniano na bieżąco,z tym że lekarz musi teraz jeszcze nadrobić te wnioski które oczekują :cry: Więc pozostaje tylko cierpliwość. Pani pocieszyła koleżankę,że i tak przydział następuje po ok.7-9 miesiącach od złożenia wniosku,więc napewno będzie
to lato. I to ją bardzo cieszy :lol:
argenta
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 70
Na forum od: 18 paź 2021 12:26
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: argenta »

Dzisiaj przekroczyłam licznik 3000, termin otrzymania skierowania zbliża się wielkimi krokami. Czy może wiecie na jakie miesiące przyznają obecnie skierowania ? Pozdrawiam oczekujących z pomorskiego NFZ ;)
argenta
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 70
Na forum od: 18 paź 2021 12:26
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: argenta »

W pomorskim zastój. Chyba nikt nie dostał przydziału bo się nikt nie chwali. Szkoda... Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11637
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Atina »

Argenta
Ja śledzę Ciebie :lol: bo chciałabym tak złożyć skierowanie aby wypadł mi czerwiec 25r.
Kilka osób u nas ma tak jak ja karencję, ale ruszymy także do POZ ;) w swoim czasie
Tobie kibicuję oczywiście...Inowrocław 8-)
argenta
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 70
Na forum od: 18 paź 2021 12:26
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: argenta »

Dziękuję Atina. Ja tylko chciałabym wiedzieć na jakie miesiące są obecnie przydziały. W piątek miałam numer poniżej 2000 i właśnie mija 5 miesięcy od złożenia wniosku. Życzę miłego weekendu :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Endrjus
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 421
Na forum od: 10 gru 2012 22:31
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Endrjus »

argenta pisze: 08 mar 2024 22:47 W pomorskim zastój. Chyba nikt nie dostał przydziału bo się nikt nie chwali. Szkoda... Pozdrawiam
Hejka
Ile można się chwalić :lol: :lol: Ja już raz pochwaliłem się. Dla przypomnienia. Po 8,5 miesiącach skierowano mnie do Lądka Zdroju w terminie 18.04 - 09.05 br.

Pozdrawiam pomorską załogę. Innych ludków także :) :)
ODPOWIEDZ