POMORSKI NFZ -kolejka itp

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
BarbaraG
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 928
Na forum od: 19 sie 2018 12:24
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: BarbaraG »

Nikt nie dostał z naszego NFZ przydziału :roll:
Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
DorotaB
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 185
Na forum od: 25 maja 2011 15:33
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: DorotaB »

Hej. U mnie na liczniku prawie 1.590.
Z wiarygodnego źródła wiem, że aktualnie rozsyłane są przydziały na czerwcowe turnusy.
Awatar użytkownika
BarbaraG
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 928
Na forum od: 19 sie 2018 12:24
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: BarbaraG »

To faktycznie szybko idzie. No, ale teraz czeka się rok od przyjazdu z sanatorium by złożyc nowy wniosek. Tak ja mam. Dopiero po 11.05.2022 mogę składac.
Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
DorotaB
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 185
Na forum od: 25 maja 2011 15:33
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: DorotaB »

Wszystko się zgadza Basiu, rok po powrocie można ubiegać się o kolejne skierowanie od swojego lekarza.
I tak też postąpiłam: 08 lipca 2020r. zakończyłam ostatni pobyt w sanatorium, po roku otrzymałam kolejne skierowanie, które do NFZ wpłynęło 13 lipca 2021r. Z tego co obserwuję, to w lipcu 2022r. mogę przebywać w uzdrowisku.

Pozdrawiam współoczekujących. :kwiat: :kwiat: :kwiat:
argenta
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 70
Na forum od: 18 paź 2021 12:26
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: argenta »

Złożyłam wniosek do sanatorium na początku października 2022. Termin wyjazdu wyznaczono za 22 miesiące. Myślę że będzie dużo szybciej. Obecny numer 5900. Pozdrawiam oczekujących. 😄
Awatar użytkownika
BarbaraG
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 928
Na forum od: 19 sie 2018 12:24
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: BarbaraG »

DorotaB pisze: 21 kwie 2022 09:39 Wszystko się zgadza Basiu, rok po powrocie można ubiegać się o kolejne skierowanie od swojego lekarza.
I tak też postąpiłam: 08 lipca 2020r. zakończyłam ostatni pobyt w sanatorium, po roku otrzymałam kolejne skierowanie, które do NFZ wpłynęło 13 lipca 2021r. Z tego co obserwuję, to w lipcu 2022r. mogę przebywać w uzdrowisku.

Pozdrawiam współoczekujących. :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Super. Czyli u mnie też może tak byc, że jak złożę wniosek maj/czerwiec 2022, to w tch miesiąch za rok mogę spodziewac sie wyjazdu. Jeszcze zależy jaki profil leczenia. U mnie zawsze dają reumatologia.
Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
BarbaraG
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 928
Na forum od: 19 sie 2018 12:24
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: BarbaraG »

argenta pisze: 21 kwie 2022 18:22 Złożyłam wniosek do sanatorium na początku października 2022. Termin wyjazdu wyznaczono za 22 miesiące. Myślę że będzie dużo szybciej. Obecny numer 5900. Pozdrawiam oczekujących. 😄
Pewnie wyjazd będzie prędzej niż informują na papierze. Ciekawe od jakiego numerku zaczynałaś i jaki kierunek leczenia.
Pozdrawiam :kwiat:
argenta
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 70
Na forum od: 18 paź 2021 12:26
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: argenta »

Odpowiadam na zadane pytanie. Numer wniosku 11675, reumatologia. Obecny numer w kolejce to 5250. Liczę na przydział we wrześniu. Pozdrawiam oczekujących z woj. pomorskiego. 👍😀
Awatar użytkownika
BarbaraG
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 928
Na forum od: 19 sie 2018 12:24
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: BarbaraG »

Ja też zawsze jeżdżę na rehabilitację z reumatologii. NFZ pomorski. Z tego wniosek, że mniej ludzi składa wnioski, bo numerek początkowy dosyć niski.
Pozdrawiam i życzę dobrego przydziału. :kwiat:
krychna
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 435
Na forum od: 06 lut 2016 17:01
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: krychna »

argenta pisze: 27 kwie 2022 20:16 Odpowiadam na zadane pytanie. Numer wniosku 11675, reumatologia. Obecny numer w kolejce to 5250. Liczę na przydział we wrześniu. Pozdrawiam oczekujących z woj. pomorskiego. 👍😀
Witam to ja napiszę jak jest u mnie.Skladałam wniosek w połowie listapada, odpowiedz z NFZ otrzymałam w polowie stycznia z numerem okolo 16,5 tys
Obecnie mam 8 tyś z kawałkiem,czas oczekiwania 12 m-c.Z tego wynika ze zaczyna sie wydlużac kolejka.Profil reumatologia :|
Pozdrawiam oczekujących :)
ODPOWIEDZ