Jakich sanatoriów bezwzględnie unikać ?

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
kamila
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 137
Na forum od: 16 maja 2011 10:13
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 5

Jakich sanatoriów bezwzględnie unikać ?

Post autor: kamila »

Zadaję takie pytanie , ponieważ mam zamiar za jakiś czas ubiegać się o zwroty , a w tym wypadku trzeba zdecydować się bardzo szybko i być może udałoby się uniknąć naprawdę najgorszych warunków .
Byłam w sanatorium kilka razy i właściwie przeszłam różne warunki i z własnego doświadczenia wiem , że najważniejsze jest dobre towarzystwo , jednak gdy dolegliwości jest więcej i trzeba gdzieś daleko latać na zabiegi i jeszcze w dodatku pod górę , to też mi się nie uśmiecha .
Będę wdzięczna za każdy wpis .
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Jakich sanatoriów bezwzględnie unikać ?

Post autor: administrator »

Temat trudny i bardzo subiektywny. Czym innym jest opis jak jest w danym sanatorium pozostawiając decyzję kuracjuszowi, a czym innym jest sugerowanie, że dany ośrodek jest bezwzględnie nie warty pobytu jak mówi powyższy tytuł wątku. Nie chciałbym by była to litania żali, na wszystko co złe i w dodatku w jednym temacie o wszystkich sanatoriach. Wymiesza się kompletnie i nie będzie wiadomo jakiego ośrodka dotyczy wątek. Po to jest dział "oceń sanatorium" by tam dokonać rzeczowego opisu i oceny. Dlatego też jednak odsyłam tam i tam bardzo proszę zamieszczać opisy wraz z własnymi ocenami i uzasadnieniem itp. niezależnie dla każdego ośrodka.

Poza tym temat nie powinien znaleźć się w dziale spraw formalnych.
Zablokowany