Zapach lip

W tym miejscu możecie prezentować swoją twórczość niekoniecznie związaną z pobytem w sanatorium choć i taka mile widziana.
Regulamin forum
Proszę by każdy nowy wątek rozpoczynał się wierszem. Najlepiej by to był wiersz autora wątku, ewentualnie wiersz na temat sanatorium.
Uwaga! Jeśli wstawiacie czyjąś twórczość, pamiętajcie, że powinniście posiadać zgodę autora lub właściciela praw na publikację. To bardzo ważne.
Proszę też by nie tworzyć tu wątków, które bardziej pasują do działu "Na każdy temat". Niech ten dział będzie wyłącznie związany z twórczością sanatoryjnych poetów :)
Poza tym obowiązują wszystkie zasady z regulaminu ogólnego pisania postów na forum dostępnego tu http://www.forum.nasze-sanatorium.pl/vi ... p?f=2&t=10
forumowicz

Zapach lip

Post autor: forumowicz »

Dlaczego Cię nie mam na wyciągnięcie ręki?
Wiesz, jak dziwnie pisać do Ciebie, której twarzy nie widziałem od tak dawna. Obraz Twój rozpierzcha mi się
w pamięci. Jest coś niesamowitego w śnie, że śnisz mi się tak wyraźnie i plastycznie. Wiesz, sen nie jest jak obraz, ale jak przeżycie, w którym jest przestrzeń i czuje się ciężar przedmiotów i ciepło Twojego ciała...
Pamiętam Ciebie z Ciechocinka...
I to jest najsilniejsze, co we mnie pozostało stamtąd, z tamtego świata. I dlatego piszę Ci tak długie listy – sms-y i maile: bo to są moje z Tobą rozmowy wieczorne, jak wtedy na Nieszawskiej. Staram się choć to trudne, aby te listy były pogodne. Zachowałem w sobie dużo pogody i wiem, że i Ty jej nie straciłaś.
Mimo wielu problemów, mimo wszystko…
forumowicz

Re: Zapach lip

Post autor: forumowicz »

Ten zapach wiosennych traw ,zapach kłosów zbóż ,ten zapach jesieni tak mi Ciebie przypomina.
Ciągle jesteś w szeleście liści w odgłośie padajacych kropel deszczu.
Tak go kochasz ...a ja kocham Ciebie :serce:
forumowicz

Re: Zapach lip

Post autor: forumowicz »

Choć lipy Was widziały i słyszały, nikomu nie powiedziały :oops:
:kwiat:
Chcę być snem nie znikającym z Twojego życia,
słowem co zawsze gości na Twych ustach,
myślą co nie opuszcza Cię na chwilę,
ciałem co z Twoim zlewa się miłośnie :serce: .
Awatar użytkownika
violet58
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3204
Na forum od: 14 sty 2012 20:26
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 14

Re: Zapach lip

Post autor: violet58 »

WOW, Czy w Nałęczowie są lipy???? ;) :D :lol:
forumowicz

Re: Zapach lip

Post autor: forumowicz »

violet58 pisze:WOW, Czy w Nałęczowie są lipy???? ;) :D :lol:
"Pamiętam Ciebie z Ciechocinka..."
Oj... Koleżanka nieuważnie czytała.
Pozdrawiam.
forumowicz

Re: Zapach lip

Post autor: forumowicz »

:lol: :lol: Violet, czy chcesz czy nie płeć Tobie zmieniono ;) :lol:
Awatar użytkownika
violet58
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3204
Na forum od: 14 sty 2012 20:26
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 14

Re: Zapach lip

Post autor: violet58 »

Mogą być, w końcu to 20 ha parku :D, ale chyba już przekwitną ... :(
Trzeba poszukać innego afrodyzjaka :lol: :lol: :lol:
forumowicz

Re: Zapach lip

Post autor: forumowicz »

Kruszynko, nasza Violet-ka 58 pozazdrościła pachnących lip w Ciechocinku i chciałaby takowe mieć przy swoim oknie w Nałęczowie. Na pewno Violet, lip będziesz miał dostatek, ale czy jeszcze będą pachniały... aż do obłędu :?: Nałęczów to centralna Polska, więc chyba to będzie ... lipa :D . Pozdrawiam Kolego wieczorowa porą :) :D :kwiat: .
Awatar użytkownika
violet58
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3204
Na forum od: 14 sty 2012 20:26
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 14

Re: Zapach lip

Post autor: violet58 »

forumowicz

Re: Zapach lip

Post autor: forumowicz »

Violet58, ale Ty Jesteś zdolny, w trzy minuty, dasz odpowiedź. Czekam na fotki z Nałęczowa albo jeszcze z S. :D
ODPOWIEDZ