Ciechocinek lipiec 2013-podsumowanie!

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
forumowicz

Re: Ciechocinek lipiec 2013-podsumowanie!

Post autor: forumowicz »

Po prostu załamka :roll: :(
forumowicz

Re: Ciechocinek lipiec 2013-podsumowanie!

Post autor: forumowicz »

meduza46 pisze:Co pokazuje na parkiecie ,Obrońco Moralności ?I co Cię obchodzi kto gdzie uprawiał sex na litość boską ,nie łażź po nocy nie zaglądaj ludziom do aut to nie będziesz się miał czym gorszyć .Ja nie podglądam co kto robi ...i skąd wiesz że akurat parka która to robiła w aucie nie była małżeństwem . Wiesz miałam wielką ochotę na spotkanie forumowiczów w Łodzi (chociażby ze względu na Kruszynkę i Słoneczko które uważam za sympatyczne osoby), ale jeżeli w tym towarzystwie znalazłaby się jeszcze jedna osoba o Twoich poglądach to dziękuję bardzo ,wolę nie ryzykować .
Meduzka własnie zakończyłam dzień pracy od 8:00 .
Bardzo dziękuję za okazaną mi sympatię ,wprawiłas mnie w :oops:
Ale jest mi miło. :kwiat:
Hm ...smutne jest to co tutaj czytam ,wszak prezentuję osobiscie takie stanowisko, iż mozna sie nie zgadzać ,dyskutować i nawet podkurzyć ale z klasą .
Nie warto tracić czasu na takie "dokuczanie " sobie .
Czas tak szybko ucieka ,czasami choroba kogoś bliskiego,własnie to przeżywam :( uświadamia nam ,że warto mieć zapas empatii ,warto rozumieć innych ....w myśl pięknego i jakże aktualnego powiedzenia..."Spieszmy się kochać ludzi ,tak szybko odchodzą..."
Nie będę nikomu słodzić ,ale Selene ,Elunia ,Wojtaszek,Mix ,Max , Andrzej ,Basia Olsztyn ,Górka, której nie znam ,Teska :serce: :serce: :serce: I inni którzy razem się spotkali ,świetnie bawili pokazali,że można ,że warto.
A ja ciągle marzę o takim dołaczeniu do tej fajnej grupki ,wierzę ,że się to stanie.
Dlatego proszę ...wszak tu jestem "królową " i BASTA :lol: :lol: :lol: szanujmy się ,pomagajmy sobie czasami i obdarzajmy sympatią.
Warto ,mało mamy czasu ,tego przyziemnego ,nie traćmy go na spory ,po prostu.
Z wyrazami sympatii dla wszystkich tutaj zaglądajacych.
Kruszynka :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
krecik
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2904
Na forum od: 04 cze 2013 17:44
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Ciechocinek lipiec 2013-podsumowanie!

Post autor: krecik »

Przeczytałem wszystkie posty w tym wątku i trochę nie podoba mi się taka wymiana poglądów. Moim zdaniem na tym forum (podoba mi się jego formuła) powinno być sympatyczniej tzn. bez "osobistych wycieczek". Przecież poglądy poszczególnych osób są subiektywne i różnią się od siebie co jest naturalne, ale czy potrzebny jest ten jad w niektórych wypowiedziach???
Pozdrawiam wszystkich bez względu na stanowisko, które zajmowali w tej dyskusji.
forumowicz

Re: Ciechocinek lipiec 2013-podsumowanie!

Post autor: forumowicz »

ja nie zacząłem!! napisałem tylko i wyłącznie swoją opinię!
miłego tygodnia!
dalekowic
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 22 gru 2012 20:12

Re: Ciechocinek lipiec 2013-podsumowanie!

Post autor: dalekowic »

Tak Max zgadzam się z Tobą.Do zobaczenia w SZczawnicy Bliżniak
Awatar użytkownika
krisss0070
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1028
Na forum od: 03 lut 2013 20:29
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Ciechocinek lipiec 2013-podsumowanie!

Post autor: krisss0070 »

kruszynka pisze:
Meduzka własnie zakończyłam dzień pracy od 8:00 .
Bardzo dziękuję za okazaną mi sympatię ,wprawiłas mnie w :oops:
Ale jest mi miło. :kwiat:
Hm ...smutne jest to co tutaj czytam ,wszak prezentuję osobiscie takie stanowisko, iż mozna sie nie zgadzać ,dyskutować i nawet podkurzyć ale z klasą .
Nie warto tracić czasu na takie "dokuczanie " sobie .
Czas tak szybko ucieka ,czasami choroba kogoś bliskiego,własnie to przeżywam :( uświadamia nam ,że warto mieć zapas empatii ,warto rozumieć innych ....w myśl pięknego i jakże aktualnego powiedzenia..."Spieszmy się kochać ludzi ,tak szybko odchodzą..."
Nie będę nikomu słodzić ,ale Selene ,Elunia ,Wojtaszek,Mix ,Max , Andrzej ,Basia Olsztyn ,Górka, której nie znam ,Teska :serce: :serce: :serce: I inni którzy razem się spotkali ,świetnie bawili pokazali,że można ,że warto.
A ja ciągle marzę o takim dołaczeniu do tej fajnej grupki ,wierzę ,że się to stanie.
Dlatego proszę ...wszak tu jestem "królową " i BASTA :lol: :lol: :lol: szanujmy się ,pomagajmy sobie czasami i obdarzajmy sympatią.
Warto ,mało mamy czasu ,tego przyziemnego ,nie traćmy go na spory ,po prostu.
Z wyrazami sympatii dla wszystkich tutaj zaglądajacych.
Kruszynka :kwiat: :kwiat: :kwiat:

Są takie chwile, kiedyś czyjaś pomocna dłoń
jest niezbędna; czyjaś obecność jest ratunkiem,
wybawieniem, otuchą, pocieszeniem.
Jak dobrze, że jest ktoś,
do kogo możesz zwrócić się o pomoc.
Jak dobrze, że ty jesteś,
by komuś przyjść z pomocą,
po prostu przy nim być, gdy tego potrzebuje.
Jak dobrze, że jesteś.. :serce: :kwiat:
forumowicz

Re: Ciechocinek lipiec 2013-podsumowanie!

Post autor: forumowicz »

Meduza i MAX.
Pani Rak - Pan Waga

Tę dwójkę niewiele łączy. Odmienne żywioły mają tendencję do zaogniania wszelkich sporów. Nieco wygodnicki i bardziej racjonalny niźli uczuciowy Rak Pan Waga może budzić w niej niepokój. Kiedy ona wolałaby zostać w domu, on najchętniej by poimprezował albo chociaż wyszedł do kina albo na koncert. Co prawda wrażliwość na piękno i subtelność pana Wagi zostanie przez Panią Rak doceniona w sypialni, to pod względem emocjonalnym może ona odczuwać chłód z jego strony. Pani Rak jest w stanie zapewnić ciepły dom, ale Pan Waga niekoniecznie doceni jej starania. Różnice w upodobaniach i podejściu do życia mogą być przeszkodą w osiągnięciu harmonii i taki związek stanowi duże wyzwanie. Związek może być bardzo inspirujący, jeśli prowadzicie działalność artystyczną, wtedy wrażliwa Pani Rak może natchnąć Wagę. Ale niezdecydowanie Wagi może irytować Panią Rak, która woli opiekuńczych partnerów.
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24972
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Ciechocinek lipiec 2013-podsumowanie!

Post autor: Sloneczko »

MAX pisze:Meduza i MAX.
Pani Rak - Pan Waga

Tę dwójkę niewiele łączy. Odmienne żywioły mają tendencję do zaogniania wszelkich sporów. Nieco wygodnicki i bardziej racjonalny niźli uczuciowy Rak Pan Waga może budzić w niej niepokój. Kiedy ona wolałaby zostać w domu, on najchętniej by poimprezował albo chociaż wyszedł do kina albo na koncert. Co prawda wrażliwość na piękno i subtelność pana Wagi zostanie przez Panią Rak doceniona w sypialni, to pod względem emocjonalnym może ona odczuwać chłód z jego strony. Pani Rak jest w stanie zapewnić ciepły dom, ale Pan Waga niekoniecznie doceni jej starania. Różnice w upodobaniach i podejściu do życia mogą być przeszkodą w osiągnięciu harmonii i taki związek stanowi duże wyzwanie. Związek może być bardzo inspirujący, jeśli prowadzicie działalność artystyczną, wtedy wrażliwa Pani Rak może natchnąć Wagę. Ale niezdecydowanie Wagi może irytować Panią Rak, która woli opiekuńczych partnerów.
Max :kwiat: :lol: :lol: :lol: :lol: to nie ten temat
forumowicz

Re: Ciechocinek lipiec 2013-podsumowanie!

Post autor: forumowicz »

ale tu jest odpowiedź ,dlaczego Meduza z taką agresją mnie zaatakowała,co najmniej jak bym ją zg....ł w Ciechocinku
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24972
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Ciechocinek lipiec 2013-podsumowanie!

Post autor: Sloneczko »

MAX pisze:ale tu jest odpowiedź ,dlaczego Meduza z taką agresją mnie zaatakowała,co najmniej jak bym ją zg....ł w Ciechocinku
:lol: :lol: Moze ci sie uda....w moim temacie w horoskopach pasujecie do siebie jak ulał...własnie opracowałam z wielkim trudem nowy horoskop miłości :lol: :lol: :lol:
Zablokowany