Ciechocinek lipiec 2013-podsumowanie!

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
forumowicz

Ciechocinek lipiec 2013-podsumowanie!

Post autor: forumowicz »

Witajcie.jestem już w domu,napiszę kilka słów.
od początku pobytu pogoda była piękna,kilka dni wspólnej naszej zabawy forumowej,jak zwykle,wspominam ekstra,poczucie humoru wszystkich bardzo duże,moja skromna osoba przy takich tuzach jak,Yaro,Selena,BasiaO,i wielu innych to pikuś,tak trzymajcie i tak bawcie się wszędzie!,zawiodłem się trochę co do obecności osób deklarujących przybycie,nie wspomnę już o osobach które były w Ciechocinku,a na spotkanie nie przyszły,czy mają coś na wytłumaczenie?po spotkaniu zostaliśmy w Ciechocinka w kilka osób,ja oczywiście chodziłem swoimi kanałami,tak mam,co do Ciechocinku ludzi tam przebywających,warunków mieszkalnych,nie będę oceniał,w ostatni dzień pobytu pożegnał mnie karaluch,nie bardzo podobają mi się kobiety i faceci w wieku w którym powinni być przykładnymi po-suwakami tzn suwakami,a są po prostu kur,,,,,ami,i przynoszą wstyd kurortowi,ale ten kurort widocznie na taki zasługuje.bawiłem się nieźle,odpocząłem,poznałem kilka wartościowych osób,ale przyszłe wyjazdy moje nie będą zapewne do Ciechocinka.kochani organizujcie,dawajcie pomysły spotkać gdzie ,kiedy!naprawdę warto! pozdrawiam
p.s co do mojego miejsca zamieszkania:może przypadkiem ktoś kiedyś przeczyta,dziadostwo na potęgę,mnie byłoby wstyd brać jakie cokolwiek grosze za taki lokal,szczytem już było wypicie/znikniecie/ 1/2 litra żubrówki z lodówki/no niech będzie lodówki-chociaż mam wątpliwość/lodówka,telewizor tak na bide maja w tym obiekcie 40 lat.
Awatar użytkownika
teśka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1491
Na forum od: 29 paź 2011 19:58
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Ciechocinek lipiec 2013-podsumowanie!

Post autor: teśka »

MAX:)
Coś Ty taki zniesmaczony po tym Ciechocinku?
Czy nawet uwiecznione przez Selenę lody nie dały Ci nutki uśmiechu? :)
Awatar użytkownika
eluunia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 10690
Na forum od: 23 lut 2013 16:44

Re: Ciechocinek lipiec 2013-podsumowanie!

Post autor: eluunia »

Tesiu jak mu lodówkę opróżnili ... :roll: :roll: znów spacer ... :lol: :lol:
forumowicz

Re: Ciechocinek lipiec 2013-podsumowanie!

Post autor: forumowicz »

Max, co tam żubrówka... fajny z Ciebie gość, czy to Ciech czy inny kurort, jest OK. Pa, pa, pa, pa:lol: :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
eluunia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 10690
Na forum od: 23 lut 2013 16:44

Re: Ciechocinek lipiec 2013-podsumowanie!

Post autor: eluunia »

Basiu musi pokochać te miłe zwierzątka co mu w pokoju towarzyszyły ...a to Max nic się nie przyznał że nie sam nocuje :lol: :lol:
forumowicz

Re: Ciechocinek lipiec 2013-podsumowanie!

Post autor: forumowicz »

No no Max ...ta żubrówka ;)
W szanującym się hotelu i w szanującej agroturystyce, nawet tej co ma odbiorniki TV i radiowe sprzed 40 laty ,nic gościowi nie powinno zniknąć ,nie tylko z lodówki :lol: .
Ale ,tez są i inne przykre niespodzianki w drugą stronę ,jak znikniecie telewizora ...tak tak ...noc jest długa :( albo całych kompletów poscieli czy lampek nocnych :shock:
Nagane to są zachowania ale..........Max nic nie poradzisz na to chociaż może żubróweczka się wypiła ;) :lol:
forumowicz

Re: Ciechocinek lipiec 2013-podsumowanie!

Post autor: forumowicz »

Max, podaj namiary ten wysokiej kategorii nocleg. Niechaj wszyscy go omijają szerokim łukiem, Pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika
El Kopyto
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 226
Na forum od: 23 cze 2013 11:55

Re: Ciechocinek lipiec 2013-podsumowanie!

Post autor: El Kopyto »

Żubr w lodówce? Gdybym był na jego miejscu to też bym wyszedł ;)
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Ciechocinek lipiec 2013-podsumowanie!

Post autor: medi »

MAX pisze:nie bardzo podobają mi się kobiety i faceci w wieku w którym powinni być przykładnymi po-suwakami tzn suwakami,a są po prostu kur,,,,,ami,i przynoszą wstyd kurortowi,ale ten kurort widocznie na taki zasługuje.
Też byłam w Ciechocinku( czy mam się wstydzić tego że tam byłam ?) i uwierz mi prócz paru propozycji ( z których nie skorzystałam )wypicia kawy w pokoju jakoś nie zauważyłam objawów ku****nia się w tym kurorcie . Jestem w szoku ,wiesz mimo całego mojego uprzedzenia do Twojej osoby uznawałam Cię za kulturalnego osobnika ,cóż pomyliłam się .Jakim prawem oceniasz i obrażasz kogokolwiek !!! Robili to na trawnikach czy ławkach w parku że jesteś tego 100% pewny ? Czy może należysz do tych którzy albo nie są zbyt atrakcyjni i jest im z tego powodu niezmiernie żal ,albo już nie mogą i "wieszają na wszystkich innych psy z tego powodu że jeszcze mogą" .Nie wiem ,nie interesuje mnie to ,ale jeżeli jest jakaś sprawiedliwość na tym forum a nie stronnicze zachowanie samozwańczych cenzorów to powinieneś dostać za ten tekst bana . A Ty nie sądź ludzi po pozorach bo możesz kogoś swoimi posądzeniami bardzo skrzywdzić .

Ps.Coraz częściej zastanawiam się co ja tu robię ,nie spodziewałam się czegoś takiego ...I gdzie teraz jest Pan Admin .
forumowicz

Re: Ciechocinek lipiec 2013-podsumowanie!

Post autor: forumowicz »

witam,widzę ze poniektórzy nie umieją czytać moich wypowiedzi więc przetłumaczę:
-nocleg za 25-30zł powinien być normalnym noclegiem w pokoju z łazienką,czystym,tv nie musi być/nikt normalny nie ogląda tv na urlopie/
nocowałem za 30zł w wielu miejscach Polski,i wszędzie warunki były dobre i bardzo dobre!,pierwszy raz spotkałem się z dziadostwem w Ciechocinku,napisałem słowo krytyki ponieważ wygląda na to ze kwatery w Ciechocinku to totalna lipa/byłem też u 2 kolegów mieli podobnie jak u mnie/,nie mam pretensji wymagań też,ale skandalem jest bród,zmiana pościeli chyba raz na miesiąc,i robaki! i nie wiem jak by ktoś bronił tego zacnego miasta:powtarzam wina stoi po stronie zarządców miastem też,po pierwsze nie podchodzą rygorystycznie,do spraw meldunkowych,wynajmujący maja kasę za prawie darmo,i nie sprawdzają warunków lokali! w wielu miastach Polski sprawa nie do pomyślenia!żubrówka to pikuś na zdrowie temu kto podpier....!
-nie wszystkich stać na noclegi w warunkach typu pod tężniami,czy targon! więc jak tam ktoś mieszkał niech nie wypowiada się o innych miejscach!
-sprawa towarzystwa!: ja nie narzekam na towarzystwo,przecież to się samemu wybiera!,nie podobało mi się tylko to że 90% mężczyzn i kobiet w sposób perfidny,pokazuje to na parkiecie,i poza,absolutnie tutaj miasto do tego nic nie ma,ale wpływ na opinię o mieście dają właśnie tacy ludzie.
Zablokowany