A może spotkanie w ....Ciechocinku!!!!

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
Awatar użytkownika
margot
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 44436
Na forum od: 26 lip 2010 13:17
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: A może spotkanie w ....Ciechocinku!!!!

Post autor: margot »

PRZESYMPATYCZNI CIECHOCINKOWICZE grzyb grzybem , fryzury fryzurami to wszystko ,,wymiękło " ...widząc Wasze humory i co najważniejsze FREKWENCJA to cieszy :serce: :serce: :serce: ...Selene ,,rzut był imponujacy " ;)
POZDRAWIAM CIEPLUTKO I DZIĘKUJĘ RÓWNIEŻ ZA WSZYSTKIE MIŁE GŁOSIKI SŁYSZANE PRZEZ TELEFON I TE NIE SŁYSZANE TEŻ :serce: :kwiat: :kwiat: :serce: :kwiat: :serce:
P.S.
Najważniejsze , że Blondi doszła ;) trochę później ale wierzyłam w Nią zawsze ...no cóż PIĘKNO MA SWOJE PRAWA ... :kwiat: :kwiat: :kwiat:
forumowicz

Re: A może spotkanie w ....Ciechocinku!!!!

Post autor: forumowicz »

Ha,haha...jeszcze nie doszłam Margotko :mrgreen:
Awatar użytkownika
margot
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 44436
Na forum od: 26 lip 2010 13:17
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: A może spotkanie w ....Ciechocinku!!!!

Post autor: margot »

Blondi :!: :evil: :evil: :evil:
forumowicz

Re: A może spotkanie w ....Ciechocinku!!!!

Post autor: forumowicz »

Ale o co chodzi :?: :oops: piszę prawdę :lol:
Awatar użytkownika
margot
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 44436
Na forum od: 26 lip 2010 13:17
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: A może spotkanie w ....Ciechocinku!!!!

Post autor: margot »

...no to idź Kochana ;) :serce: :serce: :serce: zgodnie z ,,tarotem " ...oby nie z ,,waryjotem " ;) :?
Awatar użytkownika
teśka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1491
Na forum od: 29 paź 2011 19:58
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 6

Re: A może spotkanie w ....Ciechocinku!!!!

Post autor: teśka »

Cóż... Nie zawsze można zrobić to , na co ma się wielką ochotę. Baaardzo ubolewam nad swoją nieobecnością w Ciechocinku. Bawcie się cudnie Kochani i wspomnijcie o mnie ;) Buziaczki.
Awatar użytkownika
margot
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 44436
Na forum od: 26 lip 2010 13:17
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: A może spotkanie w ....Ciechocinku!!!!

Post autor: margot »

Tesiu to życzymy WSZYSTKIM OBECNYM W CIECHOCINKU tego samego i ubolewamy nad tym samym ...ale gdyby nas tam było jeszcze dwie :?: ....no to nie wiem ...jak by było :?: :roll: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
gorkaa
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3444
Na forum od: 23 lip 2010 10:57
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 5

Re: A może spotkanie w ....Ciechocinku!!!!

Post autor: gorkaa »

Ja z Wami byłam w Ciechocinku myślami. oj oj .....działo się.
Może, ktoś w centrum Polski zwoła naszą brać sanatoryjną i wszyscy się spotkamy?????
A może spędzimy wspólny sylwester???
Awatar użytkownika
eluunia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 10690
Na forum od: 23 lut 2013 16:44

Re: A może spotkanie w ....Ciechocinku!!!!

Post autor: eluunia »

Witajcie :kwiat: :kwiat: Szczęśliwie dotarliśmy do domu .Kolejne moje spotkanie forumowe potwierdziło to że warto spotkać się z ludźmi z którymi koresponduje się , nie znając ich wizerunku a nić sympatii przelewa się z wirtualnych do realnych namacalnych Selenko :lol: :lol: rozmów przy kawie,ciachu, bąbelkach, spacerach i tańcach. Rogale były super....Straż pożarna przyjechała :lol: :lol: :lol: Wszyscy cali :lol: :lol: Teraz wiem ,że są ludzie bardzo wyjątkowi dla których Ich świat jest moim światem i mój świat dla nich się otwiera…Są ze mną i wte­dy wszys­tko jest dob­rze, ko­loro­wo i życie sta­je się łatwiejsze…Ten jeden dzień spędzony z Wami pozwolił mi na odprężenie, relaks i co najważniejsze wzięłam „głęboki oddech”…Tak naprawdę na tym świecie liczy się tylko to :) … Każde miejsce jet dobre, żeby odpocząć…Nie liczy się to, gdzie…Liczy się przede wszystkim z kim…Dziękuję Wam że mogłam spędzić a Wami ten dzień i poznać nowych fantastycznych ludzi :D Wiem że gwarancją Przyjaźni jest przecież czas…Czas, który sobie poświęcamy…I wtedy wystarczy, że słońce świeci… A świeciło pięknie :serce: :kwiat: Dziękuję :kwiat: :kwiat:
forumowicz

Re: A może spotkanie w ....Ciechocinku!!!!

Post autor: forumowicz »

Pięknie to Eluuniu napisałaś :D Nie byłam tam z wami(może jeszcze za wcześnie dla mnie)ale jak czytam co napisałaś to tak iskierka żalu miga .Szczęśliwi Ci co mają takich znajomych. :D :D Pozdrawiam świątecznie :D
ODPOWIEDZ