A może spotkanie w ....Ciechocinku!!!!

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
beti4514
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 166
Na forum od: 13 wrz 2013 21:39
Oddział NFZ: Łódzki

Re: A może spotkanie w ....Ciechocinku!!!!

Post autor: beti4514 »

Witajcie :serce: Eluniu tak przepięknie to napisałaś że trudno dodać coś więcej...lepiej bym tego nie ujęła :kwiat: Byłam z Wami i jest mi bardzo miło że mogłam Was poznać :kwiat: ...Mam nadzieję ze spotkamy się jeszcze nie raz :P Będe w Ciechocinku jeszcze troche ale zawsze będę ciepło wspominać to spotkanie :kwiat: (wspaniały początek mojego pobytu w sanatorium ) Pozdrawiam Was serdecznie i życzę miłego świetowania :kwiat:
forumowicz

Re: A może spotkanie w ....Ciechocinku!!!!

Post autor: forumowicz »

Kochani ,bardzo Wam dziękuję za cudowne spotkanie i super zabawę.Teraz wiem że takie spotkania są potrzebne ,to zupełnie co innego poznać się w realu,jesteście wspaniali i niepowtarzalni :serce:
Dla takich chwil warto żyć....baterie podładowane, można wracać zmagać się z przeciwnościami życia. :serce:
...."kierowniczka" :mrgreen:
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: A może spotkanie w ....Ciechocinku!!!!

Post autor: andrzej1955 »

eluunia pisze:Witajcie :kwiat: :kwiat: Szczęśliwie dotarliśmy do domu .Kolejne moje spotkanie forumowe potwierdziło to że warto spotkać się z ludźmi z którymi koresponduje się , nie znając ich wizerunku a nić sympatii przelewa się z wirtualnych do realnych namacalnych Selenko :lol: :lol: rozmów przy kawie,ciachu, bąbelkach, spacerach i tańcach. Rogale były super....Straż pożarna przyjechała :lol: :lol: :lol: Wszyscy cali :lol: :lol: Teraz wiem ,że są ludzie bardzo wyjątkowi dla których Ich świat jest moim światem i mój świat dla nich się otwiera…Są ze mną i wte­dy wszys­tko jest dob­rze, ko­loro­wo i życie sta­je się łatwiejsze…Ten jeden dzień spędzony z Wami pozwolił mi na odprężenie, relaks i co najważniejsze wzięłam „głęboki oddech”…Tak naprawdę na tym świecie liczy się tylko to :) … Każde miejsce jet dobre, żeby odpocząć…Nie liczy się to, gdzie…Liczy się przede wszystkim z kim…Dziękuję Wam że mogłam spędzić a Wami ten dzień i poznać nowych fantastycznych ludzi :D Wiem że gwarancją Przyjaźni jest przecież czas…Czas, który sobie poświęcamy…I wtedy wystarczy, że słońce świeci… A świeciło pięknie :serce: :kwiat: Dziękuję :kwiat: :kwiat:
Witam Świątecznie- pozwolę sobie dorzucić swoje 3-grosze,nie będę pisał-och,ach itp itd-Ci którzy byli po prostu wiedzą jaka była atmosfera,relacje,zdarzenia,krąg się poszerza i to jest sympatyczne i budujące- jeszcze jedno potwierdzenie że jednak warto- przepyszne rogale dzięki Selene,prostowanie ich przez obiecane osoby,podlewane różnościami-nie mylić z interwencją czerwonego ślicznego wozu strażackiego,rozmowy nawet tych których nie...było,grzyb i spacer z przewodnikiem-ukłon w stronę Ani,leczenie bez logopedy- efekt sami wdzieliśmy, parkietoterapia,łzy jak grochy-których miało już nie być na pożegnanie,wróciliśmy wszyscy do codziennych zajęć z nadzieją na nowe spotkania i rozmowy,,nie napiszę nic nowego i odkrywczego- było mi bardzo miło i jak zwykle sympatycznie,dziękuję serdecznie i liczę na jeszcze :!: pozdrawiam serdecznie :!:
Awatar użytkownika
eluunia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 10690
Na forum od: 23 lut 2013 16:44

Re: A może spotkanie w ....Ciechocinku!!!!

Post autor: eluunia »

Andrzejku i wiesz co zauważyłam i co mnie cieszy że zacierają się różnice pokoleń i umiemy się razem bawić, żartować i śmiać do łez ....To fajne :) :)
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: A może spotkanie w ....Ciechocinku!!!!

Post autor: andrzej1955 »

Chwała Bogu ,bo takiego seniora jak ja jeszcze Nasza Młodzież Forumowa ,toleruje i akceptuje- mieszanki i to wszelkiego rodzaju mają zawsze więcej smaku i bogatszą treść ;) :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
biedroneczka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4423
Na forum od: 03 sty 2012 09:40
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 8

Re: A może spotkanie w ....Ciechocinku!!!!

Post autor: biedroneczka »

Witajcie :kwiat: Po raz pierwszy byłam na Spotkaniu Forumowym i było......CUDOWNIE :serce: Odważyłam się i.....nie żałuję, że tam z Wami byłam :D :D
Poznałam cudownych ludzi, otwartych, uśmiechniętych i umiejących ze sobą rozmawiać, żartować i wspaniale się bawić ( nie tylko na parkiecie :lol: :lol: :lol: ). Żałuję tylko, że tak wiele mnie ominęło podczas poprzednich spotkań NS na których nie byłam. Życzliwości i otwartości niektórych osób nie sposób nawet opisać ....Selenko, jesteś niesamowita :serce: :serce:. O różnicy pokoleń, o której wspomniała Elunia i Andrzej po prostu nie ma mowy :kwiat: i to jest piękne.......Wszyscy jesteśmy równi i w każdej sytuacji dajemy radę ;) O tym, że nawet pogoda nam sprzyjała, już nawet nie muszę wspominać, była przecież zamówiona przez Elunię :kwiat: Był to dla mnie dzień pełen wrażeń ( m. in. zagubiona Biedroneczka w Niewielkim Mieście ;) :lol: :lol: ) i z pewnością zapamiętam go na długo .... Kochani DZIĘKUJĘ za.......wszystko :kwiat: :kwiat: :kwiat: ........ i zaczynam odliczać do następnego naszego spotkania w, mam nadzieję, jeszcze wiekszym gronie :)
Awatar użytkownika
margot
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 44436
Na forum od: 26 lip 2010 13:17
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: A może spotkanie w ....Ciechocinku!!!!

Post autor: margot »

W takim razie nie ma innej opcji : Blondi musi zawszwe jeździć na kurację do Ciechocinka i organizować spotkania , na których będzie tak wesoło jak było to widać choćby pod grzybkiem :) :) :)
Jaro66
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 479
Na forum od: 15 lut 2013 07:04
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: A może spotkanie w ....Ciechocinku!!!!

Post autor: Jaro66 »

Witam wszystkich szkoda że nie mogłem być z wami przez ten weekend ale obowiązki ,praca może następnym razem uda mi się być dłużej pozdrawiam wszystkich i dzięki że jesteście :)
Anka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 585
Na forum od: 18 maja 2010 14:35

Re: A może spotkanie w ....Ciechocinku!!!!

Post autor: Anka »

Elunia już Ci mówiłam ,ze lubię Ciebie "czytac"no cóż ja mogę dodać?????????????? wiem nikt nie wspomniał o przepysznych śledziach,które zrobiła Elunia ukłon :kwiat: :kwiat: dzisiaj były skonsumowane przezemnie i Mrówkę ,Elunia pychota :D :D :D Dzisiaj ciąg dalszy zabawy aczkolwiek w okrojonym składzie.Ale jak już wiecie potrafimy się świetnie bawić.Dziękuję wszystkim za fantastyczne spotkanie i do zobaczenia, :serce: :serce: :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
eluunia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 10690
Na forum od: 23 lut 2013 16:44

Re: A może spotkanie w ....Ciechocinku!!!!

Post autor: eluunia »

:lol: :lol: :lol: Tylko Aneczko zaopatrzcie się w mineralną po tych moich śledziach :lol: :lol: Bardzo się cieszę ze Wam smakowały .I jeszcze raz Wam dziękuję :serce: :serce: i selenie która jak zwykle staje na wysokości zadania jako gospodyni ....Wielki ukłon :) :kwiat:
ODPOWIEDZ