ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
szira
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 57
Na forum od: 04 kwie 2022 12:23
Oddział NFZ: Śląski

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: szira »

Pisałam pismo o przesunięcie terminu . Aplikacja pokazuje ,że zrezygnowalam z wyjazdu ale żadne pismo z nfz nie przyszło. A wysłałam prośbę koniec listopada. Macie jakieś doświadczenie z przesunięciem terminu ?
Makadaro
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 81
Na forum od: 07 kwie 2015 16:27
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Makadaro »

Ja dostałam odpowiedź po 2 tygodniach, może zadzwoń i zapytaj.
berbla65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 844
Na forum od: 22 mar 2019 12:28
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: berbla65 »

Samosia pisze: 10 sty 2023 08:08 Berbls65 kurcze to ekspresowo działają :o :o :o choć myślę,że przydział może być w tym czasie ale wyjazd pewnie będzie póżniej🤔na innym forum czytałam,że dostają już w innch NFZ- ach przydziały z terminem wyjazdu na koniec kwietnia i początek maja a więc za 3-4 miesiące🤔🤔🤔
Też tak myślę - odpowiadał by mi czerwcowy wyjazd :D o zwrocie nie mak co marzyć gdy przydzielają z takm wyprzedzeniem. Pozdrawiam :kwiat:
berbla65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 844
Na forum od: 22 mar 2019 12:28
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: berbla65 »

szira pisze: 10 sty 2023 12:25 Pisałam pismo o przesunięcie terminu . Aplikacja pokazuje ,że zrezygnowalam z wyjazdu ale żadne pismo z nfz nie przyszło. A wysłałam prośbę koniec listopada. Macie jakieś doświadczenie z przesunięciem terminu ?
Tak, dzwoń - wczoraj dodzwoniłam się za pierwszym razem :D . Pozdrawiam :kwiat:
szira
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 57
Na forum od: 04 kwie 2022 12:23
Oddział NFZ: Śląski

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: szira »

Czyli jest jakaś szansa na przesunięcie?
Lidia452
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 82
Na forum od: 30 wrz 2015 21:18
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Lidia452 »

Witam. Ja rowniez pisalam o zmiane terminu na poczatku listopada i podobnie mialam taki sam komunikat w przegladarce,Odpowiedz pisemna
dostalam w ciagu 3 tyg ale wczesniej tez zadzwonilam i dostalam odpowiedz ze pismo juz do mnie zostalo wyslane.
Teraz czekam na ponowny przydzial i tez nie wiem kiedy go dostane i na jaki termin sa teraz wyslylane skierowania?
Pozdrawiam
Lidia452
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 82
Na forum od: 30 wrz 2015 21:18
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Lidia452 »

Szansa mysle ze jest tylko zawsze jest niepewnosc czy prosba zostanie pozytywnie rozpatrzona
Makadaro
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 81
Na forum od: 07 kwie 2015 16:27
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Makadaro »

Ja dostałam odpowiedź że zwrot uzasadniony i przydział będzie w lipcu zgodnie z tym o co prosiłam. Cały czas mam numer 358 w przeglądarce.
szira
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 57
Na forum od: 04 kwie 2022 12:23
Oddział NFZ: Śląski

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: szira »

Lidia452 pisze: 10 sty 2023 18:52 Witam. Ja rowniez pisalam o zmiane terminu na poczatku listopada i podobnie mialam taki sam komunikat w przegladarce,Odpowiedz pisemna
dostalam w ciagu 3 tyg ale wczesniej tez zadzwonilam i dostalam odpowiedz ze pismo juz do mnie zostalo wyslane.
Teraz czekam na ponowny przydzial i tez nie wiem kiedy go dostane i na jaki termin sa teraz wyslylane skierowania?
Pozdrawiam
A jaki masz komunikat w przeglądarce?
Lidia452
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 82
Na forum od: 30 wrz 2015 21:18
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Lidia452 »

Ja mam taki komunikat zostala podjeta przez Ciebie decyzja o rezygnacji z leczenia uzdrowiskowego i mam taki caly czas ale w pismie mialam
info ze zwrot jest uzasadniony. Tez nie wiem jak to sie dalej odbywa i czy wyznacza mi kolejny termin
Mysle ze jesli nie masz zadnej odpowiedzi to musisz zadzwonic i dopytac co z Twoja prosba?
ODPOWIEDZ