ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
ZAGUBIONY
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1906
Na forum od: 27 mar 2022 15:30
Oddział NFZ: Śląski

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: ZAGUBIONY »

Witajcie Śląskie kolejkowicze oj dostał od 15 lutego do 8 marca taki sam termin jak przed cowidozą w 2020 , bo od 13 marca wszystko pozamykali , przydział przy 626 , obecnie też nie pasi mi termin ale jak czytam że kasy w budżecie w 2023 starczy do marca a NFZ mam mieć o 13 miliardów mniej to czuję że znów jestem na wygranej , obym się mylił życzę fajnych wiosenno - letnio - jesiennych przydziałów .
Bastek
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 128
Na forum od: 20 sty 2022 15:52
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Bastek »

Pulmonologia - U mnie dziś spadek o 576 w dół. A obecnie mój numer w kolejce na dziś jest 4 552 .
Reumatologia - U znajomego dziś spadek o 576 w dół. A zaś u znajomego numer w kolejce na dziś jest 7 571 .
Awatar użytkownika
Archibald
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 311
Na forum od: 16 paź 2021 13:53
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Archibald »

ZAGUBIONY pisze: 10 gru 2022 01:16 Witajcie Śląskie kolejkowicze oj dostał od 15 lutego do 8 marca taki sam termin jak przed cowidozą w 2020 , bo od 13 marca wszystko pozamykali , przydział przy 626 , obecnie też nie pasi mi termin ale jak czytam że kasy w budżecie w 2023 starczy do marca a NFZ mam mieć o 13 miliardów mniej to czuję że znów jestem na wygranej , obym się mylił życzę fajnych wiosenno - letnio - jesiennych przydziałów .
A gdzie będziesz korzystał z uroków sanatorium? :?:
Bastek
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 128
Na forum od: 20 sty 2022 15:52
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Bastek »

Pulmonologia - U mnie dziś spadek o 177 w dół. A zaś tygodniowy spadek o 2 164 w dół. A obecnie mój numer w kolejce na dziś jest 2 964 .
Reumatologia - U znajomego dziś spadek o 182 w dół. A zaś tygodniowy spadek o 2 179 w dół. A zaś u znajomego numer w kolejce na dziś jest 5 968 .
Makadaro
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 81
Na forum od: 07 kwie 2015 16:27
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Makadaro »

Moja znajoma miała w zeszłym tygodniu numer 4600 a w tym tygodniu dostała przydział do Sopotu od 8.03.
berbla65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 847
Na forum od: 22 mar 2019 12:28
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: berbla65 »

Dziś numer 24 515 przez tydzień spadło 2 191 - Reumatologia. Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7822
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: darek »

..czyli potwierdza się informacją ,którą w listopadzie pisałem .
Czas mocno przyśpieszył .
Potwierdza się ,że jak to wspominała Pani w NFZ w 3 województwach NIE MA Wniosków
Tak jest już prawie bezkolejkowo bo ludzie nie składają i skierowania przerzucane są na te najbardziej zapchane.

Dodatkowo zauważcie ,że coraz mniej wniosków jest składanych .

Może w niedługiej perspektywie i u Nas na Śląsku wróci Normalność
nie będziemy mieli 12 + 36 i średni wyjazd co 4 lata już ta Granica się obniżyła do 12+ 18

Znajomy złożył Papiery w październiku -FAKT z podkładką z Kliniki i już dostał Voucher na 20 stycznia ( tzw po szpitalne)
ZAGUBIONY
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1906
Na forum od: 27 mar 2022 15:30
Oddział NFZ: Śląski

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: ZAGUBIONY »

Witam ja na od przyjazdu do wyjazdu będę miał 12 + 20 miejsce chyba OKI Inowrocław termin nie ciekawy , ośrodek jeszcze gorzej , ale jak się przeżyło wyjazd do nie istniejącego już w Przerzeczyniu to i tam dam radę ;)
Awatar użytkownika
smuga
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 991
Na forum od: 25 sty 2017 21:57
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 8

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: smuga »

darek pisze: 16 gru 2022 22:24 ..czyli potwierdza się informacją ,którą w listopadzie pisałem .
Czas mocno przyśpieszył .
Coś tam potwierdzę z tym przyspieszeniem . Wniosek złożony koniec października ( troszkę długo szedł ;) ) po 12 miesięcznej karencji . Dzisiaj koperta z NFZ Śląsk i .....numer 40tyś a czas oczekiwania 15miesiecy od daty wpływu . Normalnie aż się uszczypałam :lol: :lol:
berbla65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 847
Na forum od: 22 mar 2019 12:28
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: berbla65 »

Wniosek składałam w lipcu- numer początkowy to ponad 45 tyś a czas oczekiwania 26 miesiecy. Na dziś mam 23 769 - a do połowy października,, numery stały" :roll: śląskie ,, nadrabia" :P pozdrawiam :kwiat:
ODPOWIEDZ