ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Makadaro
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 81
Na forum od: 07 kwie 2015 16:27
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Makadaro »

A ja jestem niezbyt zadowolona z Iwonicza ale tak sobie myślę że może lepszy Iwonicz niż Goczałkowice :lol:
Lidia452
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 82
Na forum od: 30 wrz 2015 21:18
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Lidia452 »

Makadaro tez tak mysle ze Iwonicz jest duzo lepszy niz Goczalkowice ktore kazdy omija,ale niestety nie mamy jeszcze na to wplywu gdzie pojedziemy i
zapchaj dziury tez musza na siebie zarobic.Ciekawe co sie stanie z takimi malo atrakcyjnymi osrodkami w 2024 r?Nikt tam przeciez z wlasnej woli
nie bedzie chciec jechac :D
Makadaro
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 81
Na forum od: 07 kwie 2015 16:27
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Makadaro »

To będzie moje 3 sanatorium. Za pierwszym razem lekarka zaznaczyła mi morze a dostałam Szczawno Zdrój :lol: :lol: :lol: Stwierdziłam że dali mi takie sanatorium żeby zniechęcić do wyjazdu. Pobyt w Młynarzu do przyjemnych nie należał. Na szczęście jeżdżę z mężem więc razem przetrwaliśmy 3 tygodnie. Później byliśmy w Kudowie, było super! Zobaczymy jakie wrażenia będą w tym roku.
Bastek
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 128
Na forum od: 20 sty 2022 15:52
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Bastek »

Witam, co oznacza zapis:
Skierowanie zostało wycofane z procesu rozpatrywania.
Miałem przydział , po około 3 tygodniach zniknęło w przeglądarce i pojawił się taki zapis.
Pozdrawiam Serdecznie.
berbla65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 847
Na forum od: 22 mar 2019 12:28
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: berbla65 »

Ups dziwne to Bastek🤔😐 nie mam pojęcia o co chodzi :roll: pozdrawiam :kwiat:
szira
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 57
Na forum od: 04 kwie 2022 12:23
Oddział NFZ: Śląski

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: szira »

Lidia452 pisze: 08 lut 2023 18:07 Tak szira niestety to Goczalkowice i sie troche motam co mam zrobic ;) a Ty juz dostalas odpowiedz? Pozdrawiam
A pierwszy raz też miałaś Goczałkowice? Jak daleko mieszkasz od Goczałkowic? Ja kiedyś byłam w Gwarku na rehabilitacji poszpitalnej. Byłam bardzo zadowolona a pokój miałam na ostatnim piętrze. Też byłam w maju. To byl moj pierwszy wyjazd do sanatorium i cieszylam sie ze blisko domu.Teraz już bym nie chciała Goczałkowic bo blisko mieszkam i bywam tam dość często.
Lidia452
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 82
Na forum od: 30 wrz 2015 21:18
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Lidia452 »

Tak szira pierwszy raz tez byly Goczalkowice to chyba tak daja ze zmieniaja tylko termin. Nie wiem bo ja jade 1 raz. Mam ze 2,5 godziny drogi wiec nie
za daleko.Wszyscy pisza ze zabiegi dobre ale powietrze tragiczne i nie ma gdzie chodzic.Na razie bije sie z myslami co zrobic ale szkoda mi stracic
zabiegow. Nie wiem co mialas poprzednio ale zycze zebys byla zadowolona.Pozdrawiam
szira
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 57
Na forum od: 04 kwie 2022 12:23
Oddział NFZ: Śląski

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: szira »

Ja miałam Ciechocinek. A do Goczałkowic mam pół godziny więc dla mnie bylby to niewypał. Czasami tam jedziemy pospacerować. Jest piękny park ,staw. Grunt to pozytywnie się nastawić. A termin masz teraz super.
Lidia452
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 82
Na forum od: 30 wrz 2015 21:18
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Lidia452 »

Powoli sie nastawiam pozytywnie i mysle ze jednak pojade ;) Dla Ciebie to rzeczywiskie bylaby porazka wiec dobrze ze poprzednio bylo cos innego ale
zobaczysz moze cos tam jeszcze Ci zmienia ;) daj znac to bedziemy swietowac :)
Lidia452
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 82
Na forum od: 30 wrz 2015 21:18
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Lidia452 »

Dzieki szira za pw ,teraz dopiero odczytalam :kwiat:
ODPOWIEDZ