21.09.2013 spotkanie Krynica Zdrój,kto będzie?

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
forumowicz

Re: 21.09.2013 spotkanie Krynica Zdrój,kto będzie?

Post autor: forumowicz »

kto tak śmiał powiedzieć do Rybki?
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24972
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: 21.09.2013 spotkanie Krynica Zdrój,kto będzie?

Post autor: Sloneczko »

MAX pisze:kto tak śmiał powiedzieć do Rybki?
Był taki KTOŚ ;) :lol:
forumowicz

Re: 21.09.2013 spotkanie Krynica Zdrój,kto będzie?

Post autor: forumowicz »

oj MIX nieładnie!
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24972
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: 21.09.2013 spotkanie Krynica Zdrój,kto będzie?

Post autor: Sloneczko »

MAX pisze:oj MIX nieładnie!
:lol: :lol: :lol:
rybka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4585
Na forum od: 13 mar 2013 15:51

Re: 21.09.2013 spotkanie Krynica Zdrój,kto będzie?

Post autor: rybka »

Zaraz zaraz , czy ja czegoś nie wiem Mix-iku :serce: .... taaaka cisza.... , czy Ty też coś załapałeś? ;) :lol:
forumowicz

Re: 21.09.2013 spotkanie Krynica Zdrój,kto będzie?

Post autor: forumowicz »

Oj tam, oj tam... co Wy kombinujecie artystki ? Czuję się świetnie i nie mam katarku :lol: :lol: :lol: . Ja słyszałem inną melodię: -" wszystkie rybki śpią w jeziorze..., tylko jedna spać nie może..". Pozdrawiam :serce: :kwiat: Za chwilę Polska - Bułgaria. Trzymamy kciuki. 8-)
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: 21.09.2013 spotkanie Krynica Zdrój,kto będzie?

Post autor: Selene »

Witajcie :serce: Kochani :serce:

Krynickie i Szczawnickie spotkanie przeszło już do historii. Bardzo serdecznie dziękuję przesympatycznej grupie z forum za spędzenie tych kilku godzin w tak sympatycznej i wesołej kompani. Margot :serce: Słoneczko :serce: Rybko :serce:, Doris :serce: Ewo :serce: było mi niezmiernie miło Was poznać i mam nadzieję na kolejne spotkania. Czułam się wyśmienici w Waszym towarzystwie. :D
Krąg w realu się poszerza i oby to stało się regułą i dobrym zwyczajem tego forum a słońce w naszym logo zawsze świeciło jasnym i ciepłym blaskiem :D
forumowicz

Re: 21.09.2013 spotkanie Krynica Zdrój,kto będzie?

Post autor: forumowicz »

:kwiat: :kwiat: Witajcie witajcie :serce: a ja dopiero przed chwilą dotarłam do domku.
Tak rozsmakowałam się w spotkankach ;) że znalazłam sie pod dużym wodospadem gdzieś :oops: :oops: aż do dzisiaj. :lol: :lol:
Spotkanie w Perełce jak ktos nazwał Krynice w mojej ocenie było cudowne.Dużo humoru śmiechu ,przełamane bariery ;)
Sledzie też były ! :lol: i cudowna niedziela prawda dziewczyny? :lol: :lol: :oops: Pan Marek też ok ;) Już tęskni za taką ekipą w Jego domu :lol: :lol:
Darku sorki poprawię się :lol: :serce: :kwiat: :serce:
forumowicz

Re: 21.09.2013 spotkanie Krynica Zdrój,kto będzie?

Post autor: forumowicz »

Wszystkim osobom ,z którymi miałam przyjemność spędzić te dni serdeczne podziękowania.
Czasami tylko nie tańczę :( ,czasami wolę posłuchać muzyki ,gdy serce zaczyna być smutne.
Było fantastycznie,po prostu :serce: :kwiat:
rybka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4585
Na forum od: 13 mar 2013 15:51

Re: 21.09.2013 spotkanie Krynica Zdrój,kto będzie?

Post autor: rybka »

kruszynka pisze::kwiat: :kwiat: Witajcie witajcie :serce: a ja dopiero przed chwilą dotarłam do domku
Sledzie też były ! :lol: i cudowna niedziela prawda dziewczyny? :lol: :lol: :oops: Pan Marek też ok ;) Już tęskni za taką ekipą w Jego domu :lol:
Darku sorki poprawię się :lol: :serce: :kwiat: :serce:
Witaj Kruszynko :serce:
Wróciły piękne wspomnienia :D Ach... ta niedziela :roll: :oops: uwielbiam takie niedziele :lol: głowa boli, rachunek nie dotarł..., znasz jakieś lekarstwo na siniaki po hula-hoop... :shock: :lol: ... ale i tak warto było :serce:
ODPOWIEDZ