Strona 1 z 1

Cieplice Stoczniowiec

: 04 paź 2013 20:16
autor: leszek1958
Witam, proszę o wszelkie informacje o rehabilitacji ogólnoustrojowej w Cieplicach sanatorium Stoczniowiec.Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Re: Cieplice Stoczniowiec

: 04 paź 2013 22:12
autor: taka_tam
Witam :) Byłam w Cieplicach w sierpniu ale w Domu Zdrojowym i było SUPER . Byłam pierwszy raz w sanatorium z prewencji ZUS , ale jestem bardzo zadowolona. Jezeli masz jakies pytania pisz do mnie bezposrednio , albo na adres [email].pl.
Pozdrawiam !!

Re: Cieplice Stoczniowiec

: 05 paź 2013 19:20
autor: guma1958
Współczuję!Najgorsza rudera w Cieplicach.....Załatwiaj Sobie D.Zdr.,tam jest super.Stoczniowiec to pomyłka......

Re: Cieplice Stoczniowiec

: 05 paź 2013 19:35
autor: ninak
Leszek 1958 po powrocie opisz pobyt.Mam tam rehabilitacje na przyszły rok. :)

Re: Cieplice Stoczniowiec

: 09 paź 2013 14:50
autor: syrenka
Stoczniowiec stary budynek znajduje się na tyłach Domu Zdrojowego za mostkiem ,,,Pokoje małe ,,stare meble ,,,w budynku tylko stołówka ,,,Okna niektórych pokoi znajdują się półtora metra od następnego budynku ,,,Polonii ,,,tam tez znajduje się : Dyskoteka Dorosłego Człowieka :