Kołobrzeg

W tym dziale umieszczamy informacje o sprawdzonych miejscach hotelowych i noclegowych w miejscowościach uzdrowiskowych. Specjalnie dla kuracjuszy, którzy w sanatorium wykupują jedynie zabiegi, a pobyt w uzdrowisku organizują samodzielnie.
Regulamin forum
Zamieszczamy tu informacje o sprawdzonych miejscach. Do samych namiarów koniecznie dodajemy przynajmniej krótki opis uzasadniający polecenie.
Poza tym obowiązują wszystkie zasady z regulaminu ogólnego forum dostępnego tu viewtopic.php?f=2&t=10
Awatar użytkownika
malutka41
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 112
Na forum od: 06 maja 2012 21:42

Re: Kołobrzeg

Post autor: malutka41 »

Gienia
Ja również poproszę na priv 😉
bella64
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 06 sie 2021 11:18

Re: Kołobrzeg

Post autor: bella64 »

GIENIA pisze: 28 maja 2021 14:30 Niestety , ale na forum nie podam ;) są to prywatne kwatery .. ale trzeba przyznać , że ta Willa Bursztyn , to ciekawa oferta ... chociaż rzuciłam okiem na Ich cennik i ceny są zupełnie inne :roll: , ale jak już ktoś tutaj pisał , najlepiej jest negocjować :)
Gieniu, mogłabym Cię prosić o namiary na te kwatery o których piszesz? Potrzebuję czegoś w rozsądnej cenie na kilka nocy przed rozpoczęciem turnusu. Z góry dziękuję i życzę szczęśliwego Nowego Roku !
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Kołobrzeg

Post autor: GIENIA »

Wysłałam Ci , ale moja wiedza nie jest z tego roku . Ceny zapewne poszły mocno w górę .
bella64
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 06 sie 2021 11:18

Re: Kołobrzeg

Post autor: bella64 »

Bardzo dziękuję :serce: Jesteś niezawodna :serce:
ODPOWIEDZ