Kołobrzeg

W tym dziale umieszczamy informacje o sprawdzonych miejscach hotelowych i noclegowych w miejscowościach uzdrowiskowych. Specjalnie dla kuracjuszy, którzy w sanatorium wykupują jedynie zabiegi, a pobyt w uzdrowisku organizują samodzielnie.
Regulamin forum
Zamieszczamy tu informacje o sprawdzonych miejscach. Do samych namiarów koniecznie dodajemy przynajmniej krótki opis uzasadniający polecenie.
Poza tym obowiązują wszystkie zasady z regulaminu ogólnego forum dostępnego tu viewtopic.php?f=2&t=10
Molenda
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 27 lip 2017 08:47
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Kołobrzeg

Post autor: Molenda »

Ja niestety nie pomogę. Ostatni raz byłam w Kołobrzegu... heh jakieś 15 lat temu i jedyne co pamiętam, to dzikie tłumy, że przejść się ulicą spokojnie nie dało.
rybka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4557
Na forum od: 13 mar 2013 15:51

Re: Kołobrzeg

Post autor: rybka »

..jedyne co pamiętam, to dzikie tłumy, że przejść się ulicą spokojnie nie dało.
Ja do nich nie należę.. zawsze powtarzam, że ja to zimę lubię... :lol: :)
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7780
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Kołobrzeg

Post autor: darek »

Przewrotnie

Generalnie w Kołobrzegu SEZON trwa 365 dni codziennie do Kołobrzegu przyjeżdża samymi pociągami minimum 1500 Potencjalnych kuracjuszy ( wg rankingu liczby pasażerów na dworcu PKP ) a gdzie przyjeżdżający innymi środkami.
Wg oficjalnych danych w Kołobrzegu jest ileś ośrodków świadczących usługi dla NFZ ponad 30 oraz innych KRUS czy ZUS.
Ale i sa obiekty ,które przyjmują wyłacznie gości nie tylko za zachodniej ale i za wschodniej granicy plus strikte komercyjne.

Generalnie ,że wyjdzie SŁOŃCE i bedzie ciepło deptak na Rodziewiczówny nie wazne czy w lipcu czy grudniu zaraz się zapełni

A pro po Noclegów Znajomi mający dom w oddległej dzielnicy na kołobrzeskim Radzikowie mają cało roczne obłożenie 10 pokojów na poziomie 80% ok
lata i klientela robia swoje
rybka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4557
Na forum od: 13 mar 2013 15:51

Re: Kołobrzeg

Post autor: rybka »

Ja to muszę czuć zapach morza i słyszeć krzyk mew :lol: ... więc musi to być kwatera blisko morza, a na deptaku w okresie wakacji.. oj to zupełnie inna bajka - zdecydowanie nie moja ;)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Kołobrzeg

Post autor: GIENIA »

rybka pisze: 04 gru 2017 16:21 Ja to muszę czuć zapach morza i słyszeć krzyk mew :lol: ... więc musi to być kwatera blisko morza, a na deptaku w okresie wakacji.. oj to zupełnie inna bajka - zdecydowanie nie moja ;)
I ja wolę słuchać krzyku mew , niz 500+ ;)
rybka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4557
Na forum od: 13 mar 2013 15:51

Re: Kołobrzeg

Post autor: rybka »

Oj... no nie aż tak ;)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Kołobrzeg

Post autor: GIENIA »

Znajomi jeżdżą od lat do Kołobrzegu na wczasy we wrześniu . W ub roku , pojechali w sierpniu . Powiedzieli - nigdy więcej w wakacje :D
rybka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4557
Na forum od: 13 mar 2013 15:51

Re: Kołobrzeg

Post autor: rybka »

Gieniu kochana, byłam w sierpniu w Kołobrzegu, i też nigdy więcej :!: Ja lubię ciszę i spokój :D ... no i szaleństwo na parkiecie jeszcze lubię :lol:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Kołobrzeg

Post autor: GIENIA »

rybka pisze: 05 gru 2017 10:58 Gieniu kochana, byłam w sierpniu w Kołobrzegu, i też nigdy więcej :!: Ja lubię ciszę i spokój :D ... no i szaleństwo na parkiecie jeszcze lubię :lol:
No to Rybeńko kochana mamy tak samo :D z tą różnicą , że ja nie byłam w sierpniu w K-gu ;) i nigdy z własnej i nieprzymuszonej woli w lipcu i sierpniu nie pojadę :) gdyby jednak miłościwie nam panujący NFZ dał mi skierowanko na te miesiące , nie będę grymasić ;) :lol: :lol:
Rubin
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 01 mar 2018 08:16

Re: Kołobrzeg

Post autor: Rubin »

Może ktoś polecić kwaterę prywatną (sam pokój ), bez wyżywienia. Chcę przyjechać na kilka dni przed rozpoczęciem turnusu.
ODPOWIEDZ