Ciechocinek

W tym dziale umieszczamy informacje o sprawdzonych miejscach hotelowych i noclegowych w miejscowościach uzdrowiskowych. Specjalnie dla kuracjuszy, którzy w sanatorium wykupują jedynie zabiegi, a pobyt w uzdrowisku organizują samodzielnie.
Regulamin forum
Zamieszczamy tu informacje o sprawdzonych miejscach. Do samych namiarów koniecznie dodajemy przynajmniej krótki opis uzasadniający polecenie.
Poza tym obowiązują wszystkie zasady z regulaminu ogólnego forum dostępnego tu viewtopic.php?f=2&t=10
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11569
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Ciechocinek

Post autor: Atina »

:) proszę o sprawdzone adresy dobrych noclegów w Ciechocinku.
forumowicz

Re: Ciechocinek

Post autor: forumowicz »

Hotel George
Przyjemny i czysty. Dość wysokie ceny, ale przy dłuższym pobycie można negocjować
[link]
Ostatnio zmieniony 02 maja 2019 23:38 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto link
Anka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 585
Na forum od: 18 maja 2010 14:35

Re: Ciechocinek

Post autor: Anka »

Atina pisze::) proszę o sprawdzone adresy dobrych noclegów w Ciechocinku.
Witaj!
Nie wiem czego szukasz i co znaczy dobre mogę Ci polecić sprawdzone przeze mnie obiekty:
-Klinika pod Tężniami
-Dom Wczasowy Ametyst
-Willa Park/mają swoje oferty na Złote wyprzedaże i wówczas całkiem fajne ceny?
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
effendi
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 33
Na forum od: 27 gru 2013 18:09
Staż sanatoryjny: 3

Re: Ciechocinek

Post autor: effendi »

Ja również polecam "Pod tężniami".Dobre warunki lokalowe,wyżywienie w formie szwedzkiego stołu i świetna baza zabiegowa.Poza sezonem można ustrzelić fajne promocje.
Bietka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 446
Na forum od: 09 kwie 2010 21:52
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 14

Re: Ciechocinek

Post autor: Bietka »

A może coś tańszego, jakaś przyzwoita kwatera bo nie każdego stać na pobyt "Pod tężniami"
Bietka :kwiat:
Awatar użytkownika
basiat
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11042
Na forum od: 27 kwie 2014 17:00
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Ciechocinek

Post autor: basiat »

Moja towarzyszka z pokoju sanatoryjnego, która przyjechała wcześniej i musiała zanocować poza ośrodkiem poleca pokoje gościnne Vega przy ul św. Alberta 10. Budynek z zewnątrz nie nastraja dośc pozytywnie, ale w środku miłe rozczarowanie. A cena bardzo zachecająca- 35 zł. i co ważne, w samym centrum
Mrowka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 62
Na forum od: 01 lip 2013 16:06

Re: Ciechocinek

Post autor: Mrowka »

Bietka pisze:A może coś tańszego, jakaś przyzwoita kwatera bo nie każdego stać na pobyt "Pod tężniami"
Bietka :kwiat:

Jeśli szukasz czegoś tańszego polecam Ametyst lub pokoje u Pani Jolanty Czerwińskiej -ul.Broniewskiego 13g /jest tam apartament i pokój 3 osobowy z łazienką i małą kuchnią /. Można też wynająć pokój u sióstr zakonnych na ul. Warzelnianej.Życzę udanych poszukiwań i miłego pobytu ,Ciechocinek jest piękny i ma swój cudowny klimat. ;)
Bietka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 446
Na forum od: 09 kwie 2010 21:52
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 14

Re: Ciechocinek

Post autor: Bietka »

dziękuję za cenne informacje o moim ukochanym Ciechocinku, w którym przeżyłam piękne chwile :kwiat:
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Ciechocinek

Post autor: Selene »

Wszystkim miłośnikom Ciechocinka polecam pokoje gościnne przy ul. Zdrojowej 7 :)

Jest to idealne miejsce dla jednej osoby, pary lub większej grupy osób na pobyt krótki bądź dłuższy. W bliskiej odległości znajdują się sanatoria, gdzie można wykupić zabiegi. Po południu i wieczorem w pokojach słuchać muzykę z pobliskiej restauracji Europa :)
Każdy pokój jest z pełnym węzłem sanitarnym i aneksem kuchennym. Jest też wi-fi. Na posesji znajduje się zamykany parking - 5 PLN/doba.
Pokoje na II piętrze 45 PLN/osoba natomiast na III piętrze 33 PLN/osoba. Są też dwa mieszkania 3 pokojowe w cenie 130 PLN za dwie osoby
oraz apartament 3 pokojowy w cenie 150 PLN za dwie osoby. Ten szczególnie polecam :D
Obecnie właścicielem pokoi jest Szpital Kolejowy gdzie należy dokonać rezerwacji.Telefon 54 2835691
ninak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 200
Na forum od: 15 lis 2012 16:21
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Ciechocinek

Post autor: ninak »

Polecam pokoje przy ul. Wołuszewska 8 tel.542834922/kom.502993927. Do Grzybka 3 min.drogi.Cena 40zł.doba.Pokoje są na piętrze,każdy z łazienką,na korytarzu ;czajnik lodówka,mikrofala.Pokoje i łazienki bardzo czyste.Na podwórku kilka miejsc dla aut,na noc brama zamykana.Blisko dworca PKP i PKS,na przeciw od tyłu.Właścicielka sympatyczna.Byłam i sprawdziłam,polecili tam noclegi znajomi.Selene, Europa jest w remoncie. :kwiat:
ODPOWIEDZ