WIELKOPOLSKI NFZ - czas oczekiwania

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
Pancernz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1384
Na forum od: 28 kwie 2017 17:11
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: WIELKOPOLSKI NFZ - czas oczekiwania

Post autor: Pancernz »

NO właśnie nie nic i boje się bo żona na marzec ma kolejną ciężką operacje ginekologiczną i jak się nie załapię na termin przed nią to po niej już długie miesiące nie wyjadę bo wiadomo opieka pomoc itd będzie niezbędna ,jutro dzwonie z zapytaniem o co chodzi .Jest jeszcze opcja alarmowa ale to za jakiś czas o zwroty ewentualnie no ale boję się ,że nagle wyskoczą z terminem i skierowaniem ,które nie będzie pasowało a już zwrot nie będzie się należał, jutro może coś wyjaśnie oby :).
Awatar użytkownika
Pancernz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1384
Na forum od: 28 kwie 2017 17:11
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: WIELKOPOLSKI NFZ - czas oczekiwania

Post autor: Pancernz »

Dowiedziałem się tyle co nic .Ogólnie to numer podany do kontaktu na ich stronie jest nieaktywny i konsultantka powiedziała ,że tak jest i już z telefonami .Kolejne na pytanie czemu innym schodzi po 200 numerków dziennie a u mnie stoi od tygodnia na 220 to powiedziała i to kilka razy jak automat ,że różnie ludziom schodzi i tyle ,kiedy powiedziałem ,że się chyba nie rozumiemy ,powiedziała ,że przyjdzie i pana czas dostane skierowanie nawet 14 dni przed wyjazdem i tyle z rozmowy ,został niesmak i co czekam sprawdzam dalej i magia nagle dwa numerki ruszyło zobaczymy co dalej.
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2554
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: WIELKOPOLSKI NFZ - czas oczekiwania

Post autor: Mazrena »

Możesz zadzwonić jeszcze raz. Tam siedzą różne osoby. Może trafisz na milszą. :)
Dzwoniąc o zwroty to doświadczyłam
Dorota9
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 33
Na forum od: 28 wrz 2022 20:53
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: WIELKOPOLSKI NFZ - czas oczekiwania

Post autor: Dorota9 »

Witam. Teraz u mnie od 2 dni kolejka stanęła w miejscu. Może jednak będzie wiosna.
ReneB
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 07 gru 2022 20:13
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: WIELKOPOLSKI NFZ - czas oczekiwania

Post autor: ReneB »

WITAM!
U mnie też cienko, przez ostatnie dwa dni zeszło raptem o 11, teraz mam nr 2322.
Pozdrawiam wszystkich oczekujących:-))
Awatar użytkownika
Pancernz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1384
Na forum od: 28 kwie 2017 17:11
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: WIELKOPOLSKI NFZ - czas oczekiwania

Post autor: Pancernz »

Dziś jeden numerek no normalnie nie wiem ,człowiek sie nakręca że to już już a tu nic a nic :)
Dorota9
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 33
Na forum od: 28 wrz 2022 20:53
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: WIELKOPOLSKI NFZ - czas oczekiwania

Post autor: Dorota9 »

Dziś nadal stoimy w miejscu trudno to wszystko zrozumieć w poprzednich tygodniach schodziło ok1450 nr, a teraz kilka. Może jest tak, że nie chcą przydzielać z bardzo dużym wyprzedzeniem. Ostatnio osoby z Wielkopolski miały już skierowania na marzec(czytałam na grupie sanatoria i turnusy rehabilitacyjne). Pewnie te kilka nr obecnie to ze zwrotów przydzielają kolejnym osobom.
Awatar użytkownika
Pancernz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1384
Na forum od: 28 kwie 2017 17:11
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: WIELKOPOLSKI NFZ - czas oczekiwania

Post autor: Pancernz »

O matko jak by było na marzec to już po moim wyjeździe .....ale masz racje coś jest na rzeczy mi dziś pokazało że jeden numer zszedł ech.
ReneB
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 07 gru 2022 20:13
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: WIELKOPOLSKI NFZ - czas oczekiwania

Post autor: ReneB »

Dziś u mnie 37 mniej, zobaczymy co przyniesie przyszły tydzień, miłego weekendu wszystkim życzę i proszę się nie przepracować przed świętami :D
Awatar użytkownika
Pancernz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1384
Na forum od: 28 kwie 2017 17:11
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: WIELKOPOLSKI NFZ - czas oczekiwania

Post autor: Pancernz »

Wezmę sobie tą porade do serca hehe,wg mojej dziwnej kolejki przez ponad 8 czy 9 dni zeszło łącznie 3 numerki a wcześniej setkami także chyba jestem na jakiejś czarnej liście :twisted:
ODPOWIEDZ