Sanatorium DUKAT Dąbki

Forum na temat leczenia sanatoryjnego dzieci. Można tu wymieniać swoje doświadczenia w tym zakresie. Serdecznie zapraszam.
Piotr2012
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 35
Na forum od: 29 kwie 2012 18:28

Re: Sanatorium DUKAT Dąbki

Post autor: Piotr2012 »

Dzięki za informacje o Dukacie. Kurcze wygląda to jak jeden wielki koszmar.
ewela1586
Posty: 3
Na forum od: 15 maja 2012 14:47

Re: Sanatorium DUKAT Dąbki

Post autor: ewela1586 »

A może ktoś chce się zamienić na Cegielskiego w terminie 11.06.2012-02.07.2012.
adam1970
Posty: 1
Na forum od: 20 maja 2012 17:43

Re: Sanatorium DUKAT Dąbki

Post autor: adam1970 »

W Dukacie byłem ze swoją rodziną kilka razy. Pierwszy raz jako opiekun dziecka skierowanego na kurację do sanatorium - pozniej juz jako wczasowicz. To wyjatkowe miejsce na wpoczynek dla rodzin z dziecmi. Przeczytalem przypadkowo opinie osoby podpisujacej sie jako "mamuska" i wydaje mi sie, ze byla ona w jakims innym obiekcie. Nie bede argumentował swojego zadowolenia z owego obiektu bo zostane posadzony o reklamowanie go lub okrzykniety pracownikiem albo szefem (bardzo bym chcial posiadac taki osrodek). Opinie (dobre i zle, lepsze i gorsze) znajdziecie na forum o sanatoriach - watek ma juz 5 lat wiec nie jest szcztucznie stworzony. Sam korzystalem z tego forum chcac zasiegnac jezyka o Dukacie gdy pierwszy raz tam jechalem.
Ostatnio zmieniony 20 maja 2012 23:38 przez administrator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Usunięto link
tomek123
Posty: 2
Na forum od: 16 paź 2012 15:07

Re: Sanatorium DUKAT Dąbki

Post autor: tomek123 »

Zachęciliście mnie do tego miejsca! dzięki!
ickowa
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 08 cze 2011 15:09

Re: Sanatorium DUKAT Dąbki

Post autor: ickowa »

Witam wszystkich. ludzie co za bzdury piszecie na tych portalach Byłam w sanatorium w Dukacie w listopadzie 0d 5 do 23 11.2011 r. bylo syper. naprawdę bylam w grupie dorosłych kuracjiuszy i mieszklam na 4 pietrze. pokoje super, czyste, nowe, z wygodami tj. radio, telewizor tel.czajnik, łazienka czysta nowa, stołówka też super duża, jedzenie badrdzo dobre, obsługa przemiła od pani sprzatającej przez panie recepcjonistki, które też pełniły funkcję w bibliotece, pokoju zabawa dla dzieci. mamy były zakwaterowane od 1 do 3 piętra. i nie slyszlo sie uwag. co do obsługi, zabiegów i rehabilitantek. nie wspomnę o konkursach organizowanych dla dzieci, między innymi konkurs fryzur, zabawa była przednia dzieciaki, jak ich rodzice/ mamy/ bardzo zangazowane sama byłam w jury z 2 innymi osobami, które potwierdzają znakomita zabawę. czas wolny można bylo sobie zorganizować jak sie komu podobało, oczywiści dużę znaczenie miało fajne doborowe towarzystwo/ mnie sie udało było superrrrrrrrrrrrrrrrrrr!/ życzę każdemu takiego towarzystwa. naprawdę żal było wyjeżdżać, fakt to wioska te Dąbki, ale jest gdzie chodzic i co robic,aby sie nie nudzić. Byłam 2 razy w sanatorium w Sopocie i w Swinoujściu, i tam można było narzekać ale nie na Dąbki!. Sopot to porażka pod każdym względem / w Leśniku/ natomiast w Swinoujściu /Adam i Ewa/to nie ma co panie pielęgniarki i obsługa traktowali nas jak dzieci a, przy tym bardzo nie miłe. natomiast ważne były dla nas zabiegi to nie ma co bardzo dobre, włącznie z rehabilitantami. Tak żę moi drodzy nie narzekajcie na Dabki bo się z tym nie zgadzam /my/ ! pozdrawima Ela Gorzów Wlkp. Udanego wypoczynku !
iwka13
Posty: 3
Na forum od: 11 kwie 2013 15:17

Re: Sanatorium DUKAT Dąbki

Post autor: iwka13 »

ja tez jadę w terminie 21.04.2012-12.05.2012 z 5 letnim synkiem - pokój 110 zarezerwowany - jestem spod Wrocławia
iwka13
Posty: 3
Na forum od: 11 kwie 2013 15:17

Re: Sanatorium DUKAT Dąbki

Post autor: iwka13 »

abianka27 pisze:Witam, czy ktoś jedzie do tego sanatorium w terminie 21.04 - 12.05.2011r.? Może ktoś już był i podzieli się swoja opinią. Na stronie wyczytałam że są dwa rodzaje pokoi ( ale jaka jest dokładnie różnica np w metrażu, standardzie) bo w cenie duża 200 zł. Na którym piętrze poprosić o pokój i jak jedzenie i zabiegi wyglądają?
jade w tym terminie z synkiem 5 letnim
iwka13
Posty: 3
Na forum od: 11 kwie 2013 15:17

Re: Sanatorium DUKAT Dąbki

Post autor: iwka13 »

Witam
jadę z 5 letnim synkiem do Dukata 21.04-12.05
karisma28
Posty: 4
Na forum od: 16 maja 2013 18:56

Re: Sanatorium DUKAT Dąbki

Post autor: karisma28 »

witam
my z dzieckiem zaczynamy turnus od 9 sierpnia 2013.Czy jedzie ktoś jeszcze w tym terminie?
kasia997
Posty: 3
Na forum od: 25 sie 2013 15:57
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

turnus 23 września 2013 Dukat

Post autor: kasia997 »

CZy ktoś jedzie w tym terminie do dukatu??
ODPOWIEDZ