Świnoujście

W tym dziale umieszczamy informacje o sprawdzonych miejscach hotelowych i noclegowych w miejscowościach uzdrowiskowych. Specjalnie dla kuracjuszy, którzy w sanatorium wykupują jedynie zabiegi, a pobyt w uzdrowisku organizują samodzielnie.
Regulamin forum
Zamieszczamy tu informacje o sprawdzonych miejscach. Do samych namiarów koniecznie dodajemy przynajmniej krótki opis uzasadniający polecenie.
Poza tym obowiązują wszystkie zasady z regulaminu ogólnego forum dostępnego tu viewtopic.php?f=2&t=10
janekmazowsze
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 119
Na forum od: 28 gru 2012 09:19

Świnoujście

Post autor: janekmazowsze »

Może ktoś ma informacje o Świnoujściu , Proszę o zamieszczenie.
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Świnoujście

Post autor: Zosia »

W Świnoujściu jeśli chcesz przyjechać np dzień przed turnusem polecam dw Limba. Warunki dobre ,jedzonko też a cenowo bije hotele i do budynków uzdrowiskowych chyba też najbliżej. Po raz pierwszy kiedy byłam nocowałam w hotelu Polaris ale tego miejsca nie polecam. Cena zdecydowanie za wysoka do komfortu . Napisałam że Limba dobra ale polecam na krótki czas a to dla tego że budynek olbrzymi usytuowany przy ulicy - mało ciekawie choc blisko morza ale jeśli odpowiada taki to oczywiście i na dłużej może być :) .
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Świnoujście

Post autor: Selene »

Będąc z początkiem tego roku w Świnoujściu chciałam zajrzeć do LIMBY ale ośrodek był nieczynny.
Ja w Świnoujściu polecam dwa ośrodki sprawdzone przeze mnie: BARBARKA i TEMIDA. Czystko, schludnie i cenowo przystępnie.
:) :kwiat:
Awatar użytkownika
antenetka
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 118
Na forum od: 16 maja 2014 20:29
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Świnoujście

Post autor: antenetka »

A może ktoś ma namiary na jakieś miłe kwatery prywatne?Interesuje mnie nocleg dla jednej osoby do 50 zł na jakieś 4-5 dni.
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Świnoujście

Post autor: Selene »

Antenetka :kwiat: w Świnoujściu, w cześć uzdrowiskowej praktycznie nie ma kwater. Nie mniej ja mogę Tobie polecić Pensjonat Wodnik. Była tam moja przyjaciółka na tegorocznym długim weekendzie majowym. Pokój który miała był skromny, mały ale czysty i przytulny. W pokojach są tylko umywalki. Łazienki są na korytarzu. Koleżanka płaciła w maju 45 PLN za dobę. Pensjonat ma stronę internetową.

Pensjonat WODNIK
ul. Matejki 20
72-600 Świnoujście
tel.: +48 91 327 95 78
tel.: +48 91 321 09 32
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Świnoujście

Post autor: Selene »

Antenetka :kwiat: zajrzyj jeszcze na stronę tego ośrodka. Osobiście w nim nie byłam ale znam osoby które chwaliły sobie pobyt.

Ośrodek Wypoczynkowy Meduza
Świnoujście, ul. Orkana 4
72-600, Świnoujście
tel. (+48) 91 321 20 41

Meduza i Pensjonat WODNIK znajdują się w ścisłym centrum uzdrowiskowym. Wszędzie jest blisko deptak, plaża i Zakład Przyrodoleczniczy Rusałka.

Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
antenetka
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 118
Na forum od: 16 maja 2014 20:29
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Świnoujście

Post autor: antenetka »

Dziękuję pięknie :)
sinobrody
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 327
Na forum od: 21 lut 2014 21:19
Staż sanatoryjny: 28

Re: Świnoujście

Post autor: sinobrody »

...Antenetka :kwiat: w Świnoujściu, w cześć uzdrowiskowej praktycznie nie ma kwater.
Nieprawda. Są. Proponuję zajrzeć na ul. Komandorską. Można tam wynająć tanio kwaterę, nawet z domowym wyżywieniem.
Ul. Komandorska to jest przedłużenie ul. Słowackiego, a Słowackiego to ul. przy apartamentowcach na dawnym polu namiotowym
przy promenadzie. Od strony morza przy nowej promenadzie jest ul. Uzdrowiskowa, a z drugiej strony Słowackiego, która biegnie od
Zakładu Przyrodoleczniczego w stronę cypla.
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Świnoujście

Post autor: Selene »

Sinobrody 8-) zapewne masz rację. Nie mniej ja starałam się podawać namiar na sprawdzone noclegi w części uzdrowiskowej gdzie jest stosunkowo tanio, blisko bazy zabiegowej i ośrodków sanatoryjnych.

Pozdrawiam serdecznie :)
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Świnoujście

Post autor: Zosia »

Komfortowe pokoje. Super warunki. Wszystko nowiutkie w samym centrum dzielnicy uzdrowiskowej, w Ośrodku Warszawianka. Byłam, sprawdziłam ,polecam. Pokój 1 os, 80 zł . Koleżanka miała 2 os. do pojedynczego wykorzystania.
ODPOWIEDZ