Krynica-Zdrój

Uzdrowisko, atrakcje, tutystyka
jacek66
Posty: 2
Na forum od: 07 mar 2011 12:54

Krynica-Zdrój

Post autor: jacek66 »

witam forumowiczów.chcaiłbym się podzielić paroma uwagami dotyczących pobytu w krynicy.jak na uzdrowisko z tak bogatą tradycją uzdrowiskową według mojej opini to dno polskikch uzdrowisk.baza zabiegowa z ubiegłej epoki no może z wyjątkiem szpitala wojskowego tam jest bardzo ok.reszta ośrodków to jedno wielkie nieporozumienie a piszę tak ponieważ byłem już więcej niz kilka razy w różnych sanatoriach i krynica jest ostatnim uzdrowiskiem które chciałbym kiedykolwiek odwiedzić jeżeli takowe skierowanie dostanę odmówię z mety.miasto obskurne,infrastruktura miasta żadna brak parkinków,samochody stoją na chodnikach i gdzie popadnie,ceny w sklepach,knajpkach i kawiarenkach wzięte z kosmosu a nie wspomnę że ulice przypominają wypisz wymaluj krupówki
w zakopanem stragan na straganie i ceny że chej.wiele do życzenia pozostawia też baza narciarska droga do gondoli i wyciągu na jaworzynę to istny OS rajdowy a parking pod stokiem jak na jarmarku dla koni błoto po pachy tak że polecam gumowce.nadmieniam że nie jeżdżę tylko na koszt państwa ale większość swoich pobytów opłacam z własnej kieszeni.zastanawiam się co miasto krynica robi z ciężkimi pieniędzmi które musimy płacić w postaci opłaty klimatycznej a jest to 3pln na dzień razy tysiące kuracjuszy to niezła sumka.a jakież było moje zdziwienie że będąc gościem w kawiarni czy na tzw.fivie czyli potańcówce panie żądają zapłaty za ubikację
a przecież jestem ich klientem no i może też trochę mnie to dziwi że są płatne potańcówki skoro wiadomo że bar ma zarobić na całość imprezy.muzyka raczej ok ale same polskie kawałki.polecam potańcówki w wojaku,zaciszu,hawana i u łysego na dechach reszta to jedno wielkie nieporozumienie i drogo,nie dajcie się wrobić.pozostaje mi tylko życzyć miłego pobytu aczkolwiek ja go miło nie wspominam.chyba że państwo dokupicie sobie zabiegi w szpitalu wojskowym bo tam jest dość bogata oferta i robiona w miarę profesionalnie.nie jestem jakimś starym tetrykiem czy kimś w tym stylu po prostu wiem jak powinna wyglądać baza zabiegowa i choć trochę otoczki wokół tych zabiegów.pozdrawiam jacek.
Ostatnio zmieniony 20 mar 2017 20:13 przez administrator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: poprawiono tytuł
forumowicz

Re: krynica zdrój

Post autor: forumowicz »

jacek66 pisze:witam forumowiczów.chcaiłbym się podzielić paroma uwagami dotyczących pobytu w krynicy.jak na uzdrowisko z tak bogatą tradycją uzdrowiskową według mojej opini to dno polskikch uzdrowisk.baza zabiegowa z ubiegłej epoki no może z wyjątkiem szpitala wojskowego tam jest bardzo ok.reszta ośrodków to jedno wielkie nieporozumienie a piszę tak ponieważ byłem już więcej niz kilka razy w różnych sanatoriach i krynica jest ostatnim uzdrowiskiem które chciałbym kiedykolwiek odwiedzić jeżeli takowe skierowanie dostanę odmówię z mety.miasto obskurne,infrastruktura miasta żadna brak parkinków,samochody stoją na chodnikach i gdzie popadnie,ceny w sklepach,knajpkach i kawiarenkach wzięte z kosmosu a nie wspomnę że ulice przypominają wypisz wymaluj krupówki
w zakopanem stragan na straganie i ceny że chej.wiele do życzenia pozostawia też baza narciarska droga do gondoli i wyciągu na jaworzynę to istny OS rajdowy a parking pod stokiem jak na jarmarku dla koni błoto po pachy tak że polecam gumowce.nadmieniam że nie jeżdżę tylko na koszt państwa ale większość swoich pobytów opłacam z własnej kieszeni.zastanawiam się co miasto krynica robi z ciężkimi pieniędzmi które musimy płacić w postaci opłaty klimatycznej a jest to 3pln na dzień razy tysiące kuracjuszy to niezła sumka.a jakież było moje zdziwienie że będąc gościem w kawiarni czy na tzw.fivie czyli potańcówce panie żądają zapłaty za ubikację
a przecież jestem ich klientem no i może też trochę mnie to dziwi że są płatne potańcówki skoro wiadomo że bar ma zarobić na całość imprezy.muzyka raczej ok ale same polskie kawałki.polecam potańcówki w wojaku,zaciszu,hawana i u łysego na dechach reszta to jedno wielkie nieporozumienie i drogo,nie dajcie się wrobić.pozostaje mi tylko życzyć miłego pobytu aczkolwiek ja go miło nie wspominam.chyba że państwo dokupicie sobie zabiegi w szpitalu wojskowym bo tam jest dość bogata oferta i robiona w miarę profesionalnie.nie jestem jakimś starym tetrykiem czy kimś w tym stylu po prostu wiem jak powinna wyglądać baza zabiegowa i choć trochę otoczki wokół tych zabiegów.pozdrawiam jacek.
:) Hm ;) Jest Jacku parę spraw dotyczacych Krynicy ,do których warto się ustosunkować.Sama miejscowość ,jak miejscowość ,górska miła ,natomiast władze odpowiedzialne za np, utrzymanie chodników,"podejść" do budynków to się nie popisały ,przynajmniej w tym okresie /luty/.Wszędzie było bardzo ślisko,duzo upadków na odcinku pijalni tej głównej ,a dojścia do budynków sanatoryjnych były bardzo oblodzone i ZERO PIACHU .Ceny w sklepach? to zależy gdzie ,tak duzych różnic to nie zauważałam,w stosunku np do mojego rejonu ,miasta.Natomiast wstęp płatny do kafejek ,i to dość drogo tak, to fakt ,nawet wtedy gdy były puste.A były niektóre puste pomimo ,fajnej muzyki.A zabiegi? ooooo tak za krótkie czasowo ,w wielu sanatoriach .A tak po za tym ,wazne jest towarzystwo ,a to zawsze może być ok. :)
Gaba
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 592
Na forum od: 29 sty 2010 13:46

Re: krynica zdrój-zgroza!!!

Post autor: Gaba »

ooooo tak masz rację!!!!A u łysego na dechach też byłam -było SUPER!!!! Naprawdę warto!!! I to za darmo!!!!To jedno z nielicznych światełek tego "uzdrowiska" Bo ile można chodzic na górę parkową?!!!
danka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 279
Na forum od: 16 gru 2010 12:40

Re: krynica zdrój-zgroza!!!

Post autor: danka »

Witam cieplutko!
Jezeli chodzi o "Łysego" to ma ciągle ten sam repertuar.Oprócz tego jest uszczypliwy.Myślę,że jego brat,który gra i śpiewa w Hawanie jest super i warto tam pójść.
Awatar użytkownika
zuzazg
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 203
Na forum od: 08 lip 2011 19:32
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: krynica zdrój-zgroza!!!

Post autor: zuzazg »

A ja zawsze z radością wracam do Krynicy Górskiej; to moja ulubiona miejscowość do wypoczynku i podratowania zdrowia ale tylko latem. Dużo zieleni, jest gdzie chodzić na spacery dłuższe i krótsze a i gdy niepogoda jest co robić. Świetne wycieczki po okolicy- Tylicz, Muszyna, Rytro ,Piwniczna.
Może dla niektórych osób to nieciekawa miejscowość sanatoryjna -to niech pojadą do Szczawna Zdroju, lub Solca. Ciekawa będę ich opinii !
Zuzazg
Awatar użytkownika
malgonia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 890
Na forum od: 05 lut 2012 09:15
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 10

Re: krynica zdrój-zgroza!!!

Post autor: malgonia »

Dla mnie tez Krynica oookropna, byliśmy w Wysowej w drugi dzień świąt a w powrotnej drodze zachaczylismy o Krynice, tłumy ludzi , samochody , hałas pisk jak tam możan wypoczywać
Awatar użytkownika
moniczka_wi
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 15 lip 2014 22:23
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: krynica zdrój-zgroza!!!

Post autor: moniczka_wi »

A ja tam lubię Krynicę Zdrój. Bardzo dobrze mi się kojarzy, bardzo dobrze ją wspominam.
Awatar użytkownika
malgonia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 890
Na forum od: 05 lut 2012 09:15
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 10

Re: krynica zdrój-zgroza!!!

Post autor: malgonia »

I dobrze że każda i każdy z nas lubi coś innego,przecież jak by to było nudno.
forumowicz

Re: krynica zdrój

Post autor: forumowicz »

a wg mnie Krynica jest na 1 miejscu w Polsce wśród uzdrowisk,kropka!
Awatar użytkownika
Ewa56
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 45
Na forum od: 22 lip 2014 08:00
Staż sanatoryjny: 4

Re: krynica zdrój-zgroza!!!

Post autor: Ewa56 »

Jadę 4 września, wiec sama się przekonam... mam nadzieję,że będzie ok.Jestem optymistką.Pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ