Miejscowości uzdrowiskowe które chcemy odwiedzić

Opis miejscowości uzdrowiskowych. Fotografie. Otoczka pobytów w sanatoriach. Nieco rozrywkowo, nieco turystycznie. Co warto zobaczyć, gdzie się rozerwać.
forumowicz

Re: Miejscowości uzdrowiskowe które chcemy odwiedzić

Post autor: forumowicz »

Atina .... mamy podobne gusty :lol: :lol: , Szczawnicę i Świnoujście odwiedziłam w ub. roku , obydwa te kurorty są godne polecenia 8-)
Ostatnio zmieniony 02 kwie 2016 19:33 przez forumowicz, łącznie zmieniany 1 raz.
forumowicz

Re: Miejscowości uzdrowiskowe które chcemy odwiedzić

Post autor: forumowicz »

gumisia pisze:a mnie najbardziej kusi Kołobrzeg , obojętnie w jakiej porze roku
Mnie tez :twisted: :twisted:
kasia+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 221
Na forum od: 08 cze 2014 20:14
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Miejscowości uzdrowiskowe które chcemy odwiedzić

Post autor: kasia+ »

a ja chciałam i mam - polanica .... - cieszę się
Niania
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 763
Na forum od: 11 paź 2016 10:00
Staż sanatoryjny: 10

Re: Miejscowości uzdrowiskowe które chcemy odwiedzić

Post autor: Niania »

Witam ;)
Mnie się marzy Wieliczka dużo o niej słyszałam od osób które były że bardzo pomaga na drogi oddechowe.
A i nie byłam w Szczawnicy ani w Rymanowie Zdrój oraz Krynica Zdrój.
Może coś mi się uda upolować jak będę starała się o zwroty ale to dopiero za rok.
Świnoujście jest piękne nasze NFZ dość często i dużo osób wysyła.
Może dlatego że tam wszystkie schorzenia kurują tak jak i do Szczawna Zdrój czy Ciechocinka.
pozdrawiam i dużo słonka na niebie
kasia+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 221
Na forum od: 08 cze 2014 20:14
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Miejscowości uzdrowiskowe które chcemy odwiedzić

Post autor: kasia+ »

Niania pisze:Witam ;)
Mnie się marzy Wieliczka dużo o niej słyszałam od osób które były że bardzo pomaga na drogi oddechowe.
A i nie byłam w Szczawnicy ani w Rymanowie Zdrój oraz Krynica Zdrój.
Może coś mi się uda upolować jak będę starała się o zwroty ale to dopiero za rok.
Świnoujście jest piękne nasze NFZ dość często i dużo osób wysyła.
Może dlatego że tam wszystkie schorzenia kurują tak jak i do Szczawna Zdrój czy Ciechocinka.
pozdrawiam i dużo słonka na niebie
-- witam -- i tu -- w Szczawnicy super ale ośrodki na górkach, Rymanów - jak kto lubi - park ,górki, mało sklepów =--- byłam 2 razy Z Dzieckiem - jak był mały (dziś po 20+) ale dawno było OK. , Krynica - ja wolę jeżdzić do Muszyny - SUPER - byłam kilka razy - sanatorium, turnusy , a do Krynicy sobie dojeżdzać - bliziutko, o Wielczce nic nie-słyszałam. w tym roku będe jak wszystko się ułozy w Kołobrzegu i Wiśle. :D :kwiat:
Maria2603
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 23
Na forum od: 23 kwie 2017 21:33
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Miejscowości uzdrowiskowe które chcemy odwiedzić

Post autor: Maria2603 »

Witam. Jestem na forum nowa :)
Byłam 2 razy w sanatorium, pierwszy raz w Polańczyku - na przełomie czerwca i lipca, drugi w Kołobrzegu - przełom lipca i sierpnia. Za każdym razem miałam super pogodę, czas tam spędzony wspominam do dziś. Zabiegi lepsze w Kołobrzegu i blisko plaża, ale atmosfera i ludzie bardziej zorganizowani w Polańczyku ☺
Teraz dostałam skierowanie do Żegiestowa, sanatorium Wiktor w terminie 06.06 - 27.06.2017. Czy ktoś wie cos więcej na temat tego sanatorium?
Awatar użytkownika
Wienia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3139
Na forum od: 01 lis 2015 16:00
Staż sanatoryjny: 5

Re: Miejscowości uzdrowiskowe które chcemy odwiedzić

Post autor: Wienia »

Wienia pisze:Moim marzeniem na obecną chwilę jest Świnoujście, nie byłam w tamtych rejonach ,tam chciałabym dostać przydział. :)
Jeśli się nie uda może kiedyś prywatnie :?:
"Wszystko się może zdarzyć ,gdy serce pełne marzeń" :D i właśnie moje marzenie się spełnia.Jeszcze miesiąc i powitam Świnoujście :D
Więc trzeba mieć marzenia,aby mogły się sełniać,czego i Wam serdecznie życzę. :kwiat:
Awatar użytkownika
woytek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1296
Na forum od: 28 gru 2012 17:41
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Miejscowości uzdrowiskowe które chcemy odwiedzić

Post autor: woytek »

Polańczyk,Kołobrzeg :shock:
Genever
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 357
Na forum od: 31 maja 2022 06:44

Re: Miejscowości uzdrowiskowe które chcemy odwiedzić

Post autor: Genever »

Pierwszy raz znalazłam ten temat. Pewnie wiele z piszących już odwiedziło wymarzone miejscówki, może coś się zmieniło. Napiszecie?
Ja z nowości w ciągu ostatnich lat odwiedziłam Wysową ( i chcę wrócić ale latem) i Lądek ( już nie chcę wrócić z różnych przyczyn).
Planów w tym roku sprecyzowanych nie mam ale może Ciechocinek na chwilkę, Świnoujście jak się uda. I kusi mnie ten Iwonicz, tyle tutaj pozytywnych wpisów.
Muszę też poczytać o Horyncu, Jedlcu, Rymanowie. Ciągle tylko mielimy duże uzdrowiska (normalnie konkurencja na forum) 🤣 obydwa lubię ale czemu nie spróbować czegoś nowego. Byleby nie listopadzie.😉
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Miejscowości uzdrowiskowe które chcemy odwiedzić

Post autor: ewiko »

Musze więcej poczytać o Horyńcu i Muszynie ... od dawna przymierzamy się do prywatnego turnusu właśnie tam. Jak dobrze , żyć marzeniami :serce:
ODPOWIEDZ