Krynica Zdrój,29.04-4.05 będzie ktos z Was tam?

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
Awatar użytkownika
margot
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 44436
Na forum od: 26 lip 2010 13:17
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Krynica Zdrój,29.04-4.05 będzie ktos z Was tam?

Post autor: margot »

Max z tą śmietanką to oczywiście zgadzam się z Tobą , tylko jest taki mały drobiazg w tym wszystkim - nie jest to śmietanka do przerobienia , urobienia - reasumując - zupełnie inna niż wszystkie :P :P :P
forumowicz

Re: Krynica Zdrój,29.04-4.05 będzie ktos z Was tam?

Post autor: forumowicz »

ostatnie chwile przed wyjazdem,spotkaniami,zdecydował się ktoś ??
Awatar użytkownika
eluunia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 10690
Na forum od: 23 lut 2013 16:44

Re: Krynica Zdrój,29.04-4.05 będzie ktos z Was tam?

Post autor: eluunia »

Wszyscy zdecydowani spotkanie będzie :) ale nie w Krynicy ;) ...Baw się dobrze ... :) :)
forumowicz

Re: Krynica Zdrój,29.04-4.05 będzie ktos z Was tam?

Post autor: forumowicz »

pisze do niezdecydowanych,bo to że spotkanie będzie i to nie jedno w Krynicy,to wiadomo,kwestia czy ktoś jest jeszcze chętny,bawcie się dobrze w Inowrocławiu.
Awatar użytkownika
margot
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 44436
Na forum od: 26 lip 2010 13:17
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Krynica Zdrój,29.04-4.05 będzie ktos z Was tam?

Post autor: margot »

Pozwolę sobie w tym temacie bardzo podziękować Wszystkim , którzy byli w tym czasie w Krynicy i poświęcili trochę ;) czasu na spotkania - raz krótsze ...raz dłuższe :serce: ale jednak :D
Bardzo intensywny był pierwszy tydzień mojego pobytu , a to za sprawą między innymi Max-a ;) , pozostałych osób nie mogę wymienić ponieważ nie mam takiego upoważnienia , a wnieśli swoją obecnością wiele pozytywnych emocji , humoru i niezapomnianych wspomnień.
Dzięki wolnym dniom - długi weekend mogliśmy zaszczycić swoją obecnością Jaworzynę Krynicką , Górę Parkową , a także kilka miejsc z niezłym chyba jedzonkiem - jeśli ktoś ma inne zdanie to bardzo proszę skorygować mój opis . Głównym organizatorem ( sprawdził się rewelacyjnie :D ) strony artystyczno- rozrywkowej był Max , robił to profesjonalnie od rana do nocy ;) :lol: , uczestnicząc nawet w oficjalnym spotkaniu z lekarzem sanatoryjnym :twisted: - my z koleżanką Iwoną opuściłyśmy spotkanie przed czasem natomiast On dzielnie nas reprezentował do końca :lol: .
Udało nam się poznać kilka FANTASTYCZNYCH , MIŁYCH OSÓB z forum za co BARDZO GORĄCO DZIĘKUJĘ :serce:
Trochę potańczyliśmy - Max lew parkietu ( brak nagrania :P ), trochę pojedliśmy ;) , ale czas nieubłaganie szybko uciekł :(
Bardzo dziękuję również WSZYSTKIM :serce: , którzy uczestniczyli telefonicznie niemalże każdego dnia , ale myślę , że super atmosferę dało się odczuć nawet na odległość .Było to dla mnie ogromnie miłe :kwiat:
Oby każde spotkanie było tak spontaniczne i miłe , a atmosfera i wspomnienia po spotkaniu pozostawały takie jak są teraz .
:serce: :serce: :serce:
Dodam jeszcze , że koleżanka z pokoju od pierwszych minut po zapoznaniu się stała się integralną częścią grupy - IWONKO DZIĘKI BARDZO ZA FANTASTYCZNE 22 DNI :serce:
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58746
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Krynica Zdrój,29.04-4.05 będzie ktos z Was tam?

Post autor: malgorzatas »

Dałabym więcej plusików ale nie mogę...DZIĘKUJEMY Margot... :serce: :kwiat: :serce: :kwiat:
forumowicz

Re: Krynica Zdrój,29.04-4.05 będzie ktos z Was tam?

Post autor: forumowicz »

ale Margot strzeliła podsumowanie.nawet zapisałem nazwę kremu polecana przez doktora,ALANTAN PLUS/6zł 50gr/ ma taka sama wartość jak kremy za 250zł/,faktycznie było fajnie,dzięki Margot,Iwono i reszta zgrai!
Awatar użytkownika
margot
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 44436
Na forum od: 26 lip 2010 13:17
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Krynica Zdrój,29.04-4.05 będzie ktos z Was tam?

Post autor: margot »

Max oprócz zapisania to jeszcze trzeba stosować tak jak zalecił Pan Doktor ;) :lol:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20162
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Krynica Zdrój,29.04-4.05 będzie ktos z Was tam?

Post autor: Felice »

margot tak ładnie to napisałaś,ze aż chce się z Wami spotkać......kombinuj dziewczyno ;) :D
Awatar użytkownika
margot
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 44436
Na forum od: 26 lip 2010 13:17
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Krynica Zdrój,29.04-4.05 będzie ktos z Was tam?

Post autor: margot »

Alice dziękuję , ale sama wiesz jak było ;) może nie widziałaś , ale częściowo słyszałaś :D
Jeśli coś przesadziłam to są osoby na forum , które były razem z nami i tak jak napisałam mogą skorygować :|
Plany Moja Droga są i to w niedalekiej przyszłości ;) nawet blisko - mam na myśli miejsce stacjonowania ;) :lol: :lol: :lol:
ODPOWIEDZ