NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
gosiam
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 665
Na forum od: 01 mar 2013 18:28
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 16

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: gosiam »

Kasiu super. Bylam w Busku we wrzesniu 2020r. w sanatorium Rafał. Marconi super uzdrowisko. Co prawda widziałam tylko z zewnatrz gdyz z powodu pandemii nie można bylo wchodzić do srodka. Rozmawialam z kuracjuszami z Marconi i byli zadowolwni. Chętnie pojechalabym do Buska. Bardzo mi sie podobalo. Zyczę udanej rehabilitacji, pięknej pogody, super towarzystwa. :) Odezwij sie od czasu do czasu...w wolnej chwili i opisz co i jak. :kwiat:
Kasia63
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 53
Na forum od: 22 lis 2016 14:44
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 0

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: Kasia63 »

Bardzo dziękuję za miłe słowa.Opiszę po przyjeździe ,bo skąpo z aktualnymi opisami.Nie będziesz próbowała ze zwrotów ? Pozdrawiam miło :kwiat:
Awatar użytkownika
gosiam
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 665
Na forum od: 01 mar 2013 18:28
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 16

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: gosiam »

Witam. Moglabym probowac ze zwrotów pod koniec marca. Jednak u mnie byloby trochę gorzej, gdyż potrzebuje dwóch skierowań. Skladalam wniosek z kuzynką i chcialybysmy wyjechać razem. Musimy się zastanowić. Może spróbujemy :?: Pozdrowionka :serce:
Awatar użytkownika
Halynka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 316
Na forum od: 02 sie 2017 12:58
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 7

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: Halynka »

gosiam pisze: 28 lut 2022 20:12 Kasiu super. Bylam w Busku we wrzesniu 2020r. w sanatorium Rafał. Marconi super uzdrowisko. Co prawda widziałam tylko z zewnatrz gdyz z powodu pandemii nie można bylo wchodzić do srodka. Rozmawialam z kuracjuszami z Marconi i byli zadowolwni. Chętnie pojechalabym do Buska. Bardzo mi sie podobalo. Zyczę udanej rehabilitacji, pięknej pogody, super towarzystwa. :) Odezwij sie od czasu do czasu...w wolnej chwili i opisz co i jak. :kwiat:
Witam Cię Gosiu .Super że wróciłaś :)
Ja wybieram się do Buska do Marconiego prawdopodobnie w kwietniu.
Pozdrawiam :serce :serce:
Awatar użytkownika
gosiam
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 665
Na forum od: 01 mar 2013 18:28
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 16

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: gosiam »

Witaj Halinka. Tak..tak...wróciłam. :) Ostatnio bardzo dużo u mnie się działo dlatego bylam malo aktywna na forum. Zresztą caly czas się dzieje. Halinko cudownie że jedziesz do Buska. Tak jak wcześniej pisałam bylam bardzo zadowolona z pobytu w Busku. Jesli możesz to pochwal się czy jedziesz prywatnie czy z NFZ. W kwietniu moze byc już piękna pogoda...duzo słońca, spiewajace ptaki, pierwsze zielone liście :D . Cieszę się razem z Tobą tym wyjazdem. Buziaczki :serce:
Awatar użytkownika
gosiam
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 665
Na forum od: 01 mar 2013 18:28
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 16

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: gosiam »

Witam wszystkich Forumowiczów. :) Przed chwilka sprawdzony numer. Mam 28434. Przy skladaniu wniosku mialam 38578. Przez cztery mce spadlo aż tyle numerow. :shock: Jak widać w łódzkim wyjazdy nabierają tempa, numerki spadają znacznie. Za rok o tej porze będę pakowala walizki. :P Z jakim numerem obecnie przydzielane są wyjazdy. Coś... ktos...
moze napisać. Milego dnia
Atena2
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 13 sty 2022 18:59
Oddział NFZ: Łódzki

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: Atena2 »

Dzisiaj mam numer 700 (kardiologia). Kiedy otrzymam skierowanie? Nie wiem. Wniosek złożyłam w 06/2019 r. W obecnej sytuacji, jaka panuje w kraju nie bardzo mam ochotę na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
gosiam
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 665
Na forum od: 01 mar 2013 18:28
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 16

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: gosiam »

Wierzę. Też bym nie chciała w tym czasie wyjechać. Z moich informacji kardiologia ma chyba najdłuższy okres oczekiwania. Jednak Twoj numerek jest juz niski. Chyba wyjazd będzie w tym roku. Ale trzeba miec nadzieje ze do wyjazdu sytuacja się zmieni. Na pewno uspokoi się z covidem a i moze wojna na Ukrainie się zakończy. A może właśnie wyjazd będzie jakąś odskocznią od tego wszystkiego. Nowe okolice, duzo wypoczynku, fajne towarzystwo i spacery. Do tego rehabilitacja i piękna pogoda spowoduje ze wrócisz i wypoczęta i zadowolona. Życzę bardzo bardzo. Bedzie dobrze :)
Henryka 1954
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 28
Na forum od: 27 sie 2021 15:08
Oddział NFZ: Łódzki

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: Henryka 1954 »

gosiam pisze: 09 mar 2022 15:01 Witam wszystkich Forumowiczów. :) Przed chwilka sprawdzony numer. Mam 28434. Przy skladaniu wniosku mialam 38578. Przez cztery mce spadlo aż tyle numerow. :shock: Jak widać w łódzkim wyjazdy nabierają tempa, numerki spadają znacznie. Za rok o tej porze będę pakowala walizki. :P Z jakim numerem obecnie przydzielane są wyjazdy. Coś... ktos...
moze napisać. Milego dnia
Już za rok ? Ja obecnie mam numer 21 tys z małym kawałeczkiem i wg NFZ wyjazd luty 2024 ( reumatologia). Wniosek składany lipiec 2021 i okres oczekiwania 31 miesięcy
Awatar użytkownika
gosiam
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 665
Na forum od: 01 mar 2013 18:28
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 16

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: gosiam »

O kurczę luty 2024. :shock: Ja zanioslam 8 listopada 2021. Dostałam odpowiedź że 24 miesiace. Reumatologia z kardiologią. Nie mam pojecia jak oni ustawiają te kolejki. Fakt gdy dzwoniłam w październiku 2021r. do NFZ z zapytaniem ile czeka się na wyjazd otrzymalam info ze ok. 31-32 mce. Ale gdy dostalam odpowiedz o zakwalifikowaniu to podano 24 m-ce. Więc jak będzie nie wiadomo :?:
ODPOWIEDZ