NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
gamlog
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 573
Na forum od: 18 gru 2014 10:46
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 8

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: gamlog »

To jesteśmy blisko ja mam teraz 2800 pozdrawiam
Awatar użytkownika
MeryM
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 23 mar 2024 18:41
Oddział NFZ: Łódzki

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: MeryM »

U mnie dziś ok. 4400. Skierowanie złożone w październiku - reumatologia. Też jestem ciekawa na który miesiąc teraz są przydzielane skierowania. Ale widzę kilka osób ze znacznie mniejszymi numerami ode mnie więc czekam na dobre nowiny od tych osób o wyjeździe. Pozdrawiam👍🙂
Dawid1298
Posty: 3
Na forum od: 23 mar 2024 10:28
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 0

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: Dawid1298 »

Dzień Dobry
Pierwszy mój post, informacyjny :
Według delegatury NFZ w Piotrkowie Tryb na dzień dzisiejszy czas oczekiwania na ocenę balneologa to około 3,5 miesiąca, według infolinii czas oczekiwania to 2-3 miesiące. Patrząc na forum chyba należy nastawić się na pierwszy termin.
Jadę pierwszy raz, dlatego nie ukrywam że mnie interesuje.
zdzblasz
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 01 kwie 2024 18:17
Oddział NFZ: Łódzki

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: zdzblasz »

W ostatnich 3 dniach ubyło z kolejki ponad 600 osób na pewno kilkadziesiąt otrzymało termin i miejsce może kilku forumowiczów ale nie dzielą się informacją , pakują walizkę i zapominają o forum.A my czekamy na wiadomości: który nr w kolejce dostał przydział,termin i dokąd.
Mój nr na dziś to 2400 , w przyszłym tygodniu rozmienię 2000 blisko,blisko ciekawość rośnie. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
MeryM
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 23 mar 2024 18:41
Oddział NFZ: Łódzki

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: MeryM »

Miło zobaczyć nowe wiadomości na forum. Mam dalszy numer - 3950. Ale chętnie przeczytam kto i gdzie będzie wyjeżdżał. Myślałam, że ok. 2000 nr są już przydziały, ale widać jestem niecierpliwa🙂. W każdym razie czekam na nowe informacje. Miłego dnia.
Awatar użytkownika
Roman59
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 55
Na forum od: 16 paź 2021 18:02
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 13

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: Roman59 »

Ja mam obecnie numer 1900 i na razie oczekuje wiadomości z NFZ .Myślę , że musi spaść do 1000 aby myśleć o skierowaniu ;) . Znajoma miała w piątek około 270 i musi czekać na przyszły tydzień :) .Pozdrawiam miło i ciepło :kwiat:
Awatar użytkownika
Krzysztof 30
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 118
Na forum od: 09 kwie 2022 00:05
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: Krzysztof 30 »

Widzę żę wszyscy w gorącej wodzie kąpani jak bedziecie mieli poniżej 500 to można oczekiwać przydziału .
Pozdrawiam
zdzblasz
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 01 kwie 2024 18:17
Oddział NFZ: Łódzki

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: zdzblasz »

Z tą gorącą wodą to jest tak : część z nas a myślę,że większość jest w słusznym wieku i chce jeszcze kilka razy skorzystać z tej formy rehabilitacji.
Co do przydziału poniżej 500 nr w kolejce to różnie bywa,ktoś wcześniej dostał przydział przy 900 a inny przy 270 jeszcze nie ma. Jedną z przyczyn jest rozpoznanie główne schorzenia . Czekamy i będziemy się chwalić jak będzie przydział by inni wiedzieli o przedziałach czasowych.
Lidka Lodz
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 49
Na forum od: 02 kwie 2013 11:06

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: Lidka Lodz »

Witam!

Dzisiaj dostałam przydział, przy numerze 180, skierowanie Iwonicz Zdrój a marzyło mi się morze ;)
Wyjazd 13.08. Wniosek wysłany na początku września, czyli czas oczekiwania 11 miesięcy.
Awatar użytkownika
MeryM
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 23 mar 2024 18:41
Oddział NFZ: Łódzki

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: MeryM »

Dziękuję za najnowsze informacje. Życzę, aby Iwonicz był ciekawszy niż wymarzone morze. Piękny czas na wyjazd. Ja dzisiaj z numerem 3700. Pozdrawiam :kwiat:
ODPOWIEDZ