NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
gosiam
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 665
Na forum od: 01 mar 2013 18:28
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 16

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: gosiam »

Juz doczytałam. Wniosek złożony czerwiec 2019. Okres oczekiwania 27 mcy. Kardiologia. Dzięki
danszc57
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 12 lut 2022 07:09
Oddział NFZ: Łódzki

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: danszc57 »

Nie wiem od czego to zależy ja również czekam od czerwca 2019 r od tygodnia mam numer 91 i nic się nie dzieje. Podobnie jak koleżanka mam skierowanie na kardiologię i dużo niższy numer i dalej czekam. Napiszę jak już dostanę upragniony przydział i termin wyjazdu.
danszc57
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 12 lut 2022 07:09
Oddział NFZ: Łódzki

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: danszc57 »

Czekałam, czekałam i się doczekałam. Wyjazd 3 maj do 31 maj czyli 28 dni do Kołobrzegu sanatorium Bałtyk nad samym morzem .Bardzo się cieszę ,czytałam opinie i widziałam to wspaniałe Sanatorium wszystko jest super. Mam nadzieję że pogoda dopisze .
Atena2
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 13 sty 2022 18:59
Oddział NFZ: Łódzki

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: Atena2 »

Wniosek złożyłam w 06/2019, schorzenia kardiologiczne. Przy numerze 170 dostałam skierowanie w 03/2022. Dzisiaj wysłałam rezygnację. Nie mam sił walczyć o zmianę terminu, i trochę mi nie zależy. Dla mnie sanatorium to tanie wczasy. Na schorzenia kardiologiczne sanatorium niewiele pomaga, niektóre zabiegi nawet szkodzą. Największa zaleta to: "przymusowy " urlop, relaks, spacery, odpoczynek, więcej ruchu, basen, zmiana otoczenia, przerwanie rutyny. To samo mam na urlopie.
Atena2
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 13 sty 2022 18:59
Oddział NFZ: Łódzki

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: Atena2 »

Gosiam info. dla Ciebie!!! Zwroty są 2 szt. Może skorzystasz. Kołobrzeg, sanatorium San.
Awatar użytkownika
gosiam
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 665
Na forum od: 01 mar 2013 18:28
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 16

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: gosiam »

Atena2 wielkie dzięki. Niestety w tym terminie, podobnie jak Ty, nie moge wyjechać. Co prawda nie jest to komunia św. ale rownież bardzo ważna uroczystość rodzinna. Szkoda że nie mogę skorzystac. Mam jednak nadzieję że dane mi będzie jeszcze pojechać do Kolobrzegu.
Danszc57 gratuluję. Widzisz cierpliwosc zawsze popłaca. Sanatorium Bałtyk rewelacja. Bylam w osrodku odwiedzić kolezankę gdy byla w sanatorium. Ona w Kolobrzegu a ja w Połczynie.
anezobk
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 209
Na forum od: 22 sie 2010 20:48

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: anezobk »

Witam.
Na poszpitalne w łódzkim NFZ-cie czekałam sanatorium po dwóch tygodniach.
Wyjazd 21 kwietnia do Polanicy sanatoruim Wielka Pieniawa. Muszę zrezygnować zaskoczyli mnie bardzo , jestem obecnie od 25 marca, Jantar w Jantarze na rehabilitacji ogólnoustrojowej .Pozdrawiam wszystkich.
Awatar użytkownika
gosiam
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 665
Na forum od: 01 mar 2013 18:28
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 16

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: gosiam »

O kurczę. Wyglada na to ze nasz NFZ ostro wziął się do roboty. Co rusz wstawiacie pozytywne posty. 😊. Może nie jest tak źle jak mi się wydawało. Polanica tez piekna. Nie byłam...wiem od znajomych i z wpisów innych forumowiczów. Bylam w Kudowie i Lądku Zdrój. Niedaleko Polanicy. Pozdrawian wszystkich oczekajacych na swoją miejscòweczke. 😊
Awatar użytkownika
gosiam
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 665
Na forum od: 01 mar 2013 18:28
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 16

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: gosiam »

Witojcie witojcie. Wczoraj sorawdzony numereczek 24349. W ciagu 5 mcy spadek o 14229 pozycji. Wagoniki pędzą jak burza. :shock:
Awatar użytkownika
Krzysztof 30
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 110
Na forum od: 09 kwie 2022 00:05
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: Krzysztof 30 »

Witam ja mam już 10715 a miałem 55850 i z moich obserwacji z roku 2021 .....wiadomo w jednym miesiącu schodzi więcej w drugim mniej ale średnia z 2021r to 2500 miesięcznie więc chyba jeszcze 3 - 4 miesiące i też pojadę.
ODPOWIEDZ