NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
gosiam
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 665
Na forum od: 01 mar 2013 18:28
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 16

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: gosiam »

Lidka mocno trzymam ✊✊✊✊✊. Próbuj...może się uda.
Awatar użytkownika
gosiam
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 665
Na forum od: 01 mar 2013 18:28
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 16

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: gosiam »

Ja złożyłam dokumenty w listopadzie 2021. Dostalam info ze czas oczekiwania 24 mce. Z tego co piszecie to Wasze wyjazdy nastąpily po ok. 2,5 - 3 lat. Tak czy siak trza czekać ;)
Awatar użytkownika
gosiam
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 665
Na forum od: 01 mar 2013 18:28
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 16

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: gosiam »

Wszystko zależy od podejścia osób pracujących w NFZ a z mojego doświadczenia w łódzkim ciężko cokolwiek zalatwić.
Atena2
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 13 sty 2022 18:59
Oddział NFZ: Łódzki

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: Atena2 »

Mam numer 1470 (kardiologia). Może ktoś wie, kiedy dostanę termin do sanatorium? Czekam od 06/2019, miało być 27 mieś., czekam już 32 miesiące i nie wiem jak planować urlop. :(
Awatar użytkownika
gosiam
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 665
Na forum od: 01 mar 2013 18:28
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 16

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: gosiam »

Atena Tobie odpisali 27 mcy a czekasz juz 32 :( . Ja mam czekac 24 :?: zobaczymy ile bede czekać. Mam reumatologię z kardiologią. Mialam przyznany numer 38578. Dziś sprawdzilam jest 29737. Jak na razie szybko te numerki schodzą :roll: . Nie mozesz zadzwonic do naszego NFZ i podpytać z jakiego m-ca są teraz przydziały. Powiedz ze nie wiesz na kiedy planowac urlop a pracodawca naciska na okreslenie terminu. Gdy pracowalam kilka razy udalo mi się w ten sposób mniej więcej ustalić termin wyjazdu. Na szczęście od stycznia br. nie muszę się martwić planowaniem urlopu. Zyczę wymarzonego terminu i miejscóweczki. Próbuj dzwonić...moze się uda. :kwiat:
Atena2
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 13 sty 2022 18:59
Oddział NFZ: Łódzki

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: Atena2 »

Dziękuje za podpowiedz, nie wiedziałam, że można zadzwonić do NFZ w tej sprawie. Właściwie to odechciewa się wszystkiego, jak nie covid to wojna, która nie zakończy się szybko.
Awatar użytkownika
gosiam
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 665
Na forum od: 01 mar 2013 18:28
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 16

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: gosiam »

Fajnie że moglam coś podpowiedzieć. Gdy dzwonilam do NFZ, co prawda nie otrzymalam dokładnej daty i miejscowości, ale określono przybliżony miesiąc wyjazdu. W moim przypadku to mi wiele pomoglo. Zyczę zeby Tobie takze się udalo. Pochwal się gdy bedziesz cos wiedziala....no i oczywiscie, gdy otrzymasz już przydzial daj znać koniecznie kiedy zaczynasz przygodę sanatoryjną. Milej niedzieli zyczę
Kasia63
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 53
Na forum od: 22 lis 2016 14:44
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 0

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: Kasia63 »

Witam ,ja wydzwoniłam pobyt ze zwrotów.W naszym łódzkim było kilka .🙂
Awatar użytkownika
gosiam
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 665
Na forum od: 01 mar 2013 18:28
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 16

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: gosiam »

Kasiu uchyl rąbka tajemnicy kiedy i do jakiej miejscowosci wyjeżdżasz :) . A w ogóle kiedy skladalas dokumenty na wyjazd.
Kasia63
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 53
Na forum od: 22 lis 2016 14:44
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 0

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: Kasia63 »

Witam,Gosiam 🌹Mam problem z wysłaniem odp ,może tym razem się uda.Po 18 miesiącach od powrotu z sanatorium wzięłam sprawy w swoje ręce.Dość szybko się dodzwoniłam do naszego oddziału.Przemiła pani zaproponowała mi kilka miejscowości .Wybrałam ukochane Busko :D Zatem w przyszłym tyg witaj ,,Marconi”Pozdrawiam miło wszystkich na forum :kwiat:
ODPOWIEDZ