NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
Krzysztof 30
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 118
Na forum od: 09 kwie 2022 00:05
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: Krzysztof 30 »

Roman59 przy jakim numerku dostałeś przydział ??
A tak w ogóle to faktycznie bardzo szybko spadają numerki wczoraj u mnie 397 a dzisiaj 400.....na dzień dzisiejszy u mnie 6565 to jeszcze chcwilkę trzeba poczekać.
Pozdrawiam oczekujących
maciejt
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 46
Na forum od: 07 cze 2022 09:19
Oddział NFZ: Łódzki

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: maciejt »

6500 miałem 29 lutego, tak że leci bo u mnie tera 800.
Awatar użytkownika
Roman59
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 55
Na forum od: 16 paź 2021 18:02
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 13

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: Roman59 »

Przydział do Ciechocinka dostałem mając około 240 numerków. Pozdrawiam miło i ciepło :kwiat: :)
zdzblasz
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 01 kwie 2024 18:17
Oddział NFZ: Łódzki

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: zdzblasz »

Tydzień kończę na 224 .Poniedziałek lub wtorek będzie wiadomość . Martwi mnie wrzesień bo mam już zaawansowane plany . Z ostatnich wpisów wynika , że dużo osób jest w pobliżu końca wyścigu - proszę pochwalić się na forum jaki macie przydział . Ja również się podzielę gdy dostanę skierowanie bo wiem jak bardzo to interesuje oczekujących .Pozdrawiam i do poniedziałku
zdzblasz
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 01 kwie 2024 18:17
Oddział NFZ: Łódzki

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: zdzblasz »

Witam.Dziś przy nr 215 otrzymałem na stronie nfz skierowanie do Kudowy Zdrój w terminie 11.09 - 02.10.br . Niestety termin pokrywa się z innym wyjazdem co mnie zasmuciło.Dodam,że to dwa skierowania z żoną . Pozdrawiam oczekujących.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5107
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: zbigniew165 »

zdzblasz masz jeszcze opcję zadzwonić jak najszybciej o zwrot dla siebie i żony, wtedy oddajesz do NFZ otrzymane skierowanie i jedziesz, gdzie chcesz i kiedy chcesz.
Awatar użytkownika
MeryM
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 23 mar 2024 18:41
Oddział NFZ: Łódzki

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: MeryM »

Zdzblasz - tak jak obiecałeś informacja na forum jest. Bardzo dziękujemy za wiadomość.Przykro, że termin nie do końca trafiony, bo miejsce jest super. Ja mam niecałe 1200 i byłabym i z terminu i lokalizacji bardzo zadowolona. Życzę dobrego rozwiązania w tej sytuacji. Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11652
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: Atina »

zdzblasz pisze: 22 kwie 2024 14:58 Witam.Dziś przy nr 215 otrzymałem na stronie nfz skierowanie do Kudowy Zdrój w terminie 11.09 - 02.10.br . Niestety termin pokrywa się z innym wyjazdem co mnie zasmuciło.Dodam,że to dwa skierowania z żoną . Pozdrawiam oczekujących.
Moja znajoma wraz ze swoim partnerem życiowym odesłała w ubiegłym tygodniu 2 skierowania każde z nich dostało inny termin i uzdrowisko.
Z prośbą o wspólny wyjazd na wrzesień i dziś dostali razem Kołobrzeg od 25 sierpnia ,są bardzo zadowoleni :)
Zawsz warto spróbować...
Awatar użytkownika
ania1701
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 145
Na forum od: 23 maja 2013 08:59
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 7

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: ania1701 »

Witam serdecznie
Mam i ja - Arka , ul Sułkowskiego 11, Kołobrzeg wrzesień.
I też przekładam prywatny wrześniowy wyjazd.
Liczyłam że wcześniej coś będzie.
Na początku, kiedy zobaczyłam miejsce super, ale już dziś niekoniecznie. Dużo inf negatywnych. Poczytałam i euforia opadła. 😏.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5107
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: zbigniew165 »

Słusznie ci euforia opadła, bo mi by też by opadła, jak bym miał jechać do Arki na Sułkowskiego.
Masz tylko 3 km plażą w jedną stronę do centrum strefy uzdrowiskowej, czyli na molo i do portu, gdzie jest większość kawiarni i innych atrakcji.
Ale jak masz zdrowe nogi, lubisz chodzić, czy biegać, to dasz radę.
Ja do Arki idę tylko raz czy dwa do kawiarni obrotowej na kawę, ale mieszkać w niej na turnusie NFZ raczej nie.
ODPOWIEDZ