Lądek Zdrój

W tym dziale umieszczamy informacje o sprawdzonych miejscach hotelowych i noclegowych w miejscowościach uzdrowiskowych. Specjalnie dla kuracjuszy, którzy w sanatorium wykupują jedynie zabiegi, a pobyt w uzdrowisku organizują samodzielnie.
Regulamin forum
Zamieszczamy tu informacje o sprawdzonych miejscach. Do samych namiarów koniecznie dodajemy przynajmniej krótki opis uzasadniający polecenie.
Poza tym obowiązują wszystkie zasady z regulaminu ogólnego forum dostępnego tu viewtopic.php?f=2&t=10
Awatar użytkownika
bozena180
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 227
Na forum od: 30 kwie 2011 21:18
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 11

Lądek Zdrój

Post autor: bozena180 »

Potrzebuję namiaru na dobry i w miarę tani nocleg w Lądku Zdrój :kwiat: :kwiat: :kwiat: 13-16 maj 2014 :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7120
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Lądek Zdrój

Post autor: jacky6 »

bozena180 pisze:Potrzebuję namiaru na dobry i w miarę tani nocleg w Lądku Zdrój :kwiat: :kwiat: :kwiat: 13-16 maj 2014 :kwiat: :kwiat:
Bożenko ....
nawijam...
[link]
chyba, że Admin mnie przechrzci ,,,
..
a tak na marginesie...
przed sezonem ( wysokim ) to tam prycz a wigwamów skolko ugodno :lol:

:mrgreen: ... :ugeek:


:mrgreen: ... :ugeek:
Ostatnio zmieniony 13 kwie 2014 21:31 przez administrator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Usunięto link. Myślę, że pytającemu chodzi o konkretne miejsca, a nie odsyłanie do kolejnych stron ;)
Awatar użytkownika
bozena180
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 227
Na forum od: 30 kwie 2011 21:18
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Lądek Zdrój

Post autor: bozena180 »

Tak to prawda Adminie chodziło mi o konkretny i sprawdzony adres :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Lądek Zdrój

Post autor: Felice »

Bożenko zadzwoń do Melanii.
Yoko91
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1336
Na forum od: 18 cze 2012 18:08

Re: Lądek Zdrój

Post autor: Yoko91 »

Polecam pokoje goscinne Carina i Jola przy ulicy Wolności, oraz pokoje Złota Palma ul Zwycięstwa bardzo dobre lokalizacje.Bardzo mili i kontaktowi właściciele. Pozdrawiam. :kwiat:
Awatar użytkownika
bozena180
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 227
Na forum od: 30 kwie 2011 21:18
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Lądek Zdrój

Post autor: bozena180 »

Dziękuję za namiary na pewno skorzystam :kwiat: :kwiat:
forumowicz

Re: Lądek Zdrój

Post autor: forumowicz »

Yoko91 pisze:Polecam pokoje goscinne Carina i Jola przy ulicy Wolności, oraz pokoje Złota Palma ul Zwycięstwa bardzo dobre lokalizacje.Bardzo mili i kontaktowi właściciele. Pozdrawiam. :kwiat:
Skorzystałam z noclegów w pokojach gościnnych Carina i mogę z czystym sumieniem polecić . Cicha , spokojna okolica , tuż przy sanatorium Jubilat .Parking na posesji . Pokoje czyściutkie z łazienkami . Możliwość korzystania z w pełni wyposażonego aneksu kuchennego , lodowki. Dostępny na posesji również dwu pokojowy wolno stojący apartament z aneksem kuchennym .Polecam 8-) :) [ obrazek zewnętrzny ].....widok z okien na ogród albo ;) Jubilata [ obrazek zewnętrzny ]
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Lądek Zdrój

Post autor: Selene »

Potwierdzam bo w gościnie tam byłam
i w doborowym towarzystwie pyszną nalewkę piłam ;) :lol:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Lądek Zdrój

Post autor: Felice »

Selenko....moimi ścieżkami chadzasz ;) ,też tam byłam,nalewek co prawda nie piłam,choć proponowano,ale kawkę w nie mniej doborowym towarzystwie tak :D
Awatar użytkownika
grazynamackowiak
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 23721
Na forum od: 11 maja 2014 19:33
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Lądek Zdrój

Post autor: grazynamackowiak »

Witam korzystałam z pokoju gościnnnego dom wypoczynkowy Cecylia ul Orla 1 cena 1 osoba 30 zł
Na miejscu można korzystać z wyżywienia ,Lokalizacja obok tzw Domu Weterana blisko kawiarnia Zdrojowa .
Mili gościnni własciciele polecam ,może komuś informacja będzie potrzebna pozdrawiam :) 8-) :kwiat:
ODPOWIEDZ