Ból barku i ręki

Tu można porozmawiać o swoich schorzeniach i być może uzyskać porady innych użytkowników forum nasze sanatorium.
forumowicz

Ból barku i ręki

Post autor: forumowicz »

Wreszcie mam nadzieję ustalono przyczynę bólu w barku a bardziej bólu ręki.Oto zapis z USG barku:......"Pogrubiała nieznacznie kaletka ponadramienna wypełniona płynem.....i to ta przyczyna bółu podczas ruchów ręki i różnych jej ułożęń.
Pierwszy zastrzyk w okolice ramienia wzięłam jeszcze tylko 1 za ok 2 tygodnie .....I powinno z rehabilitacją przejść.
Czy ktos miał podobne rozpoznanie?
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7826
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Ból barku i ręki

Post autor: darek »

...a może zamiast tzw zastrzyku zastosować metodę Najprostsza i poniekąd Najtańszą Kilka Krioterapii plus plastry Teipy
Fakt wielu rehabilitantów za położenie plastra na bark żąda niebotycznych pieniędzy ,ale jest wielu którzy kładą niejednokrotnie po kosztach około 20 zl
Na kursie rehabilitacji dla grup zawodniczych przy katowickim AWF-ie przeszedłem krotki kurs i potrafię NIE narażąjąc NIKOGO na kolejne kontuzje założyć teipa a efekty naprawdę są rewelacyjne
Zresztą coraz więcej Zawodowych Sportowców odchodzi od farmakologi i JEST totalnie oplastrowanych w niejednokrotnie kontrastowe ..plastry lecznicze Ostatnio preferuje połączenie ..różu z seledynem !!!
forumowicz

Re: Ból barku i ręki

Post autor: forumowicz »

No tak oferta fajna Darku ,ale chyba bym musiała przyjechać do.....Buska ;) :lol: na to oplastrowanie ale tam juz ktoś sie wybiera :lol: czyli była bym na szarym końcu w kolejce :( :lol:
A teraz mam rehabilitacje w Iwo ,może tam mnie ktoś oplastruje :? :lol:
Pozdrawiam :kwiat: :kwiat:
ODPOWIEDZ