Zespół cieśni nadgarstka

Tu można porozmawiać o swoich schorzeniach i być może uzyskać porady innych użytkowników forum nasze sanatorium.
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Zespół cieśni nadgarstka

Post autor: Selene »

Anusiu :serce: :kwiat:

Życzę Tobie skutecznego powrotu do zdrowia :kwiat: i trzymam kciuki , by poszło wszystko dobrze :!: :kwiat:
forumowicz

Re: Zespół cieśni nadgarstka

Post autor: forumowicz »

Aniu, zdrowiej , zdrowiej , wszystko ułoży się :D ,

pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
anusia153
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3923
Na forum od: 08 gru 2013 08:04
Staż sanatoryjny: 4

Re: Zespół cieśni nadgarstka

Post autor: anusia153 »

Jestem pół roku po operacji cieśni nadgarstka , no niestety z powikłaniami . Po miesiącu od operacji okazało się , że zrobił się bliznowiec ( tkanka bliznowata ) wewnątrz ręki wzdłuż blizny, który uciska na nerw pośrodkowy, jest gorzej niż przed operacją . Byłam u czterech lekarzy nikt mi tego nie chce usunąć , odsyłają mnie do chirurga ręki . Jak na razie próbuję pozbyć się tego wredasa przeróżnymi zabiegami ( zleconymi przez lekarza) , już piąty miesiąc z przerwami chodzę na rehabilitację, ja na razie efektów nie ma . Może macie jakieś sposoby na pozbycie się bliznowca.
Awatar użytkownika
Lewek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8578
Na forum od: 22 lip 2012 20:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Zespół cieśni nadgarstka

Post autor: Lewek »

Anusia, Ty to masz pecha :evil: Niestety nic się nie dowiedziałam na Twój temat :( Życzę powrotu do zdrowia , pozdrawiam cieplutko :serce: :serce: :serce:
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11569
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Zespół cieśni nadgarstka

Post autor: Atina »

Odświeżam temat czy ktoś wniesie coś nowego z własnego doświadczenia z tą dolegliwością.
Dziś wizyta u specjalisty"ortopeda od ręki"...zobaczymy co dalej z tym tematem.
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Zespół cieśni nadgarstka

Post autor: andrzej1955 »

Witam,Atinko :kwiat: dalej z tym tematem to musisz szukać dobrego operatora na zabieg bo z moich doświadczeń to żadna rehabilitacja nie doprowadzi do pełnej sprawności i usunięcia dolegliwości -niestety,Pozdrawiam i Zdrówka nieustająco Życzę :kwiat:
Awatar użytkownika
smuga
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 991
Na forum od: 25 sty 2017 21:57
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Zespół cieśni nadgarstka

Post autor: smuga »

Również radzę znależć dobrego chirurga i wykonać zabieg odbarczania . Ja osobiście jestem bardzo zadowolona z mojego lekarza , bóle ustąpiły , sprawność dłoni pełna a i śladu prawie nie ma po cięciu ....majstersztyk :D Jako rekonwalescentka otrzymałam tylko parę laserów na bliznę po zdjęciu szwów dla lepszego gojenia :) Zero nawrotów bólu , pełen sukces.
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11569
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Zespół cieśni nadgarstka

Post autor: Atina »

Dziękuję Smugo i Andrzeju za odzew :) ...jeszcze spróbuję mrożenia :roll: we wrześniu,wiem że dobry jest "prąd"ale on nie dla mnie.
Zorientuję się w terenie o DOBREGO OPERATORA kto to taki :roll:
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Zespół cieśni nadgarstka

Post autor: andrzej1955 »

Witam Atinko :kwiat: mam nadzieję że masz dobrze zdiagnozowaną tą cieśń-potwierdzoną badaniem EMG-o którym tu już pisaliśmy,Pozdrawiam :kwiat:
stokrotka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2572
Na forum od: 23 sty 2012 18:52

Re: Zespół cieśni nadgarstka

Post autor: stokrotka »

Potwierdzam opinię smugi.To Ona poleciła mi swego lekarza.Pojechałam i jestem już po dwóch zabiegach.Po roku bylam na zbiegu drugiej ręki.Wszystko jest ok. Żadna rehabilitacja czy blokady nie pomogły.Tylko zabieg.Im dłużej czekasz tym gorzej.
ODPOWIEDZ