Iwonicz-Zdrój w obiektywie kuracjuszy

Okiem kuracjusza
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14655
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Iwonicz-Zdrój w obiektywie kuracjuszy

Post autor: GIENIA »

Panowie :shock: ;)..... przyznam , że i ja gdzieś taki widziałam :o ale na pewno nie w Iwoniczu ;)

... i odeszliśmy od tematu ... :(
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3445
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Iwonicz-Zdrój w obiektywie kuracjuszy

Post autor: Dzia_dek »

zbigniew165 pisze: (...) w porze letniej piękny, ale zimą w lutym z....ie jakich mało.(...)
Ze specjalną dedykacją dla Zbyszka z z...pia jakich mało. :) Wszystkie fotki zrobione w lutym. ;)
P1.JPG
P2.JPG
P3.JPG
P4.JPG
P5.JPG
Obrazek
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1713
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: Iwonicz-Zdrój w obiektywie kuracjuszy

Post autor: p-siak »

Piękna miejscowość,piękne zdjęcia.Dziękujemy Dzia_dku.
Ciekawe co Zbyszek pokaże ze swojej miejscowości?
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5108
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Iwonicz-Zdrój w obiektywie kuracjuszy

Post autor: zbigniew165 »

p-siak moja miejscowość uzdrowiskowa, to oczywiście Świnoujście i na pewno jest tam o wiele więcej do zobaczenia niż w Iwoniczu. :lol:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14655
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Iwonicz-Zdrój w obiektywie kuracjuszy

Post autor: GIENIA »

Dzia_dku , mam wrażenie , że w styczniu było mniej śniegu , ale może tylko mi się tak wydaje :) Piękne zdjęcia , jednak wolę te z kwiatami :lol:
A budynek na ostatnim zdjęciu , to co to jest ?
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3445
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Iwonicz-Zdrój w obiektywie kuracjuszy

Post autor: Dzia_dek »

Gieniu zdjęcia nie są zrobione w tym roku, ale były zrobione w lutym. W tym roku opady śniegu nie należały do zbyt obfitych.
Myślę, że jeśli ktoś przekona się do jakiegoś miejsca to w każdej porze roku znajdzie coś pozytywnego i ciekawego dla siebie.
Pytasz o budynek; mogłem go wstawić do foto zagadek, pewnie narobiłby trochę problemów dla próbujących go odnaleźć.
Poniżej zdjęcia tego budynku w wersji letniej od drugiej strony. Wersja "zimowa" zrobiona z okna pensjonatu na Al. Słonecznej.
P1.JPG
P2.JPG
Budynek pod nazwą: Parafialny Dom Zdrojowy "Sacerdotibus Emeritis" znajduje się centrum i oferuje pokoje do wynajęcia;
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3445
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Iwonicz-Zdrój w obiektywie kuracjuszy

Post autor: Dzia_dek »

zbigniew165 pisze: Może zrobić porządny chodnik przy głównej ulicy od naszego ośrodka do deptaka którym chodziliśmy co dziennie,
czyli od początku miasteczka do deptaka, bo fatalnie się chodziło. To jest tylko jeden przykład.
Zbyszku przykład całkowicie nietrafiony. Nie wiem co rozumiesz pisząc "porządny chodnik"? Dla mnie on jest porządny, przede wszystkim
jest równy, wyłożony na całej długości, o której wspomniałeś, kostką brukową. Jego wada to szerokość; jest po prostu zbyt wąski, ale
nie może być szerszy bo nie pozwalają na to warunki. Zachowując dwa pasy ruchu na głównej drodze i chcąc zrobić szerszy chodnik
należałoby wyburzyć sporo budynków i to mieszkalnych, a na to nikt nie wyrazi zgody. No i mam dla Ciebie informację, że do granicy
miasteczka od ulicy Winiarskiej, na której są wspomniane przez Ciebie ośrodki, jest około 1200 m i na całej tej długości jest chodnik.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14655
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Iwonicz-Zdrój w obiektywie kuracjuszy

Post autor: GIENIA »

Dzia_dek pisze: 22 kwie 2024 09:55
Budynek pod nazwą: Parafialny Dom Zdrojowy "Sacerdotibus Emeritis" znajduje się centrum i oferuje pokoje do wynajęcia;
Znalazłam chyba , między Żabką a Bucikiem ?
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5108
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Iwonicz-Zdrój w obiektywie kuracjuszy

Post autor: zbigniew165 »

Zbyszku nie będę się już odnosił do postów o Iwoniczu Zdroju, bo źle mi się kojarzy z moim ostatnim pobytem komercyjnym w tym uzdrowisku. :evil:
Był to mój najgorszy pobyt w moich dotychczasowych wyjazdach do uzdrowisk.
Jedynie ośrodek w którym byłem spełniał moje oczekiwania za te pieniądze, ale cała reszta, to masakra.
Wiem, że to jest Twoje ulubione uzdrowisko, ale ja się w nim nie widzę. :roll:
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3445
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Iwonicz-Zdrój w obiektywie kuracjuszy

Post autor: Dzia_dek »

Tak Gieniu, budynek widać z Al. Słonecznej pomiędzy "Groszkiem", a "Bucikiem". ;)
Zbyszku, w hierarchii ulubionych moich miejsc jeszcze wyżej jest Rymanów Zdrój i to z różnych względów.
Lubię też /mimo jego wielu wad/Świnoujście /4 pobyty w 6 lat/za którym Ty wprost przepadasz. Myślę, że
pochodzisz zbyt negatywnie do tego jednego swojego pobytu w Iwoniczu, ale jeśli nie wybierzesz się tam
po raz kolejny, w innym czasie niż zima, to pewnie swojego zdania nie zmienisz. Dobrze, że każda/y ma
swoje miejsce bo co by się stało, gdyby nagle wszyscy chcieli pojechać w jedno miejsce np. do Kołobrzegu. :lol:
ODPOWIEDZ