Iwonicz Zdrój .opinia Maxa

Okiem kuracjusza
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Iwonicz Zdrój .opinia Maxa

Post autor: medi »

Łośku dostałbyś plusa za ten tekst ale ....za wcześnie,wróć później ;) :lol: :lol:
forumowicz

Re: Iwonicz Zdrój .opinia Maxa

Post autor: forumowicz »

Pisza co myśla ,a plusiki to dla Myszki Miki :lol:
forumowicz

Re: Iwonicz Zdrój .opinia Maxa

Post autor: forumowicz »

I.....piszę co myślę też :lol:
Awatar użytkownika
Suzen
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3505
Na forum od: 26 kwie 2014 07:56

Re: Iwonicz Zdrój .opinia Maxa

Post autor: Suzen »

Mmmm, a mi Iwonicz Zdrój odpowiada pod każdym względem. :D Oczywiście są może większe kurorty,ale są i takie do których nie chciałabym trafić. :shock: Tam rzeczywiście nie ma co robić.Są opinie na forum.
Z Iwonicza można robić sobie większe wypady pieszo ,kto lubi spacerować czy pojazdem ,kto lubi jeździć. ;)
Jest sporo do zwiedzania w bliższym i dalszym rejonie.Ja za każdym pobytem odkrywam coś innego. :)
Muza w Krakowiaku super,zdarza się też klubowa. 8-) Ogólnie najlepsza ze wszystkich lokali w uzdrowisku. ;)
Awatar użytkownika
eluunia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 10690
Na forum od: 23 lut 2013 16:44

Re: Iwonicz Zdrój .opinia Maxa

Post autor: eluunia »

losmiel pisze:
medi pisze:Wniosek ...moja noga w Iwoniczu na bank nie postanie :o Ja się lubię bawić ,lubię mieć wybór ,jedna tancbuda to dla mnie za mało .Dzięki Max za opinię ,jakby mnie tam kiedyś chcieli przypadkiem wysłać będę się bronić rękami i nogami ;) :evil: :evil:
I mnie tam nie budu :!: :!: :!: Ja też chcę mieć wybór :P
...............
czyli pozostaje Kołobrzeg :D i nie ważne jaka pora roku :roll: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Lewek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8581
Na forum od: 22 lip 2012 20:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Iwonicz Zdrój .opinia Maxa

Post autor: Lewek »

Długo zastanawiałam się przed komisją, jaką wybrać miejscowość i jakie sanatorium. Przyznam, ze miałam ogromna ochotę jechać do Iwonicza, ale odwiodła mnie od tego moja bardzo bliska przyjaciółka, która pochodzi z tamtych stron. Stwierdziła,ze z moim temperamentem zanudzę się tam na śmierć ;) Być może dobrze zrobiłam sądząc po opinii Maxa. Max dzięki za swoje spostrzeżenia :kwiat: Wiadomo, każdy ma inne oczekiwania, ale uważam,ze każdą opinię warto przeczytać i przeanalizować :P
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Iwonicz Zdrój .opinia Maxa

Post autor: medi »

Wiesz Eluunia tak się właśnie zastanawiałam i ...jednak zima :o Latem tu gdzie jestem jest pięknie ,mam jezioro które dzień w dzień przepływam wzdłuż ,na łące nad tym jeziorem pasą się konie na które mogę patrzeć do woli ,czasami wieczorem zdarzało mi się zostawiać kostium na deskach pomostu ;) :oops: Powiedz mi gdzie nad morzem mogłabym sobie na to pozwolić :lol: :lol: Dom w puszczy jest po części mój ,mam za płotem puszczę ,6 km do pięknego ośrodka nad jeziorem ,byłam tam nawet na tańcach ...po co mi Kołobrzeg latem ,ścisk i tłok :roll: :idea: A zima to co innego ;) :lol: :lol: Nuda w domu ,na drutach mi się nie chce robić ,potańczyłabym poszalała ,a nie ma gdzie :evil: Więc ...wtedy Kołobrzeg jest suuper :lol: :lol: :D
Awatar użytkownika
eluunia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 10690
Na forum od: 23 lut 2013 16:44

Re: Iwonicz Zdrój .opinia Maxa

Post autor: eluunia »

....a październik tamtego roku był cudny :D a z kostiumem to fakt ...jeszcze tylko u mnie w ogrodzie :lol: :lol:
Awatar użytkownika
kociu
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4004
Na forum od: 24 sty 2013 18:51
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Iwonicz Zdrój .opinia Maxa

Post autor: kociu »

Max wybacz ale nie mogę się z tobą zgodzic ,ja byłam w listopadzie 2013 roku w Iwoniczu i byłam bardzo zadowolona z pobytu ,jest gdzie pospacerowac i gdzie pobalować ,oprócz krakowiaka ,chodziłam do kaprysu ,zdrojowej czy górnika ,a przy blaszaku tez mozna nie zle się zabawic .Wszędzie jest dobrze jak potrafi sie człowiek odnależc tzn. miec super towarzystwo ze sobą :twisted: :twisted: ,jesli chodzi o gumową lale to tylko niestety od Ciebie zalezy :o :o
Jesli zus zaproponuje mi Iwonicz to pojade na pewno wole jechac do Iwonicza niż do Polańczyka,ale to są też tylko moje opinie na temat Iwonicza, Pozdrawiam i życze miłego wieczoru :) :)
forumowicz

Re: Iwonicz Zdrój .opinia Maxa

Post autor: forumowicz »

Max napisał o lali więc kici brak 8-)
Kazdy ma swoje priorytety :lol: :lol: :lol:
ODPOWIEDZ