Szczawnica Zdrój

Uzdrowisko okiem kuracjusza.
forumowicz

Szczawnica Zdrój

Post autor: forumowicz »

napiszcie kilka słów o tym uzdrowisku,jaki o zabawach,dancingach,gdzie i co,nie byłem tam jeszcze
Awatar użytkownika
Lewek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8578
Na forum od: 22 lip 2012 20:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Szczawnica Zdrój

Post autor: Lewek »

Max w Szczawnicy można się zabawić w dworku Jazz Band, willi Marta, w sanatorium Hutnik i Budowlani. Może ktoś jeszcze Ci coś podpowie :D Margot, jedzie tam we wrześniu, więc wszystko obczai :lol: :lol: :lol: W lecie są zabawy pod gołym niebem, ale nie dane mi było tam uczestniczyć :( . Polecam Szczawnicę, piękne uzdrowisko, jest gdzie pospacerować, są piękne ścieżki rowerowe, dla lubiących chodzić po górach mnóstwo tras ( ale Ty chyba niespecjalnie lubisz górskie wędrówki ;) . Fajna knajpka Koci Zamek, Jazz Band, można posiedzieć przy kawie i nie tylko ;) w Willi Marta i cafe Helenka :D Pytaj co Cię jeszcze interesuje, w miarę możliwości odpowiem na pytania. Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
Irena0404
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 981
Na forum od: 06 wrz 2012 11:41
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Szczawnica Zdrój

Post autor: Irena0404 »

Max pisze:napiszcie kilka słów o tym uzdrowisku,jaki o zabawach,dancingach,gdzie i co,nie byłem tam jeszcze
;) :D
monia0410
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 246
Na forum od: 08 sty 2013 12:37
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Szczawnica Zdrój Papiernik

Post autor: monia0410 »

Jadę do Pepiernika w styczniu,więc pełna zima.Po przeczytaniu kilku wypowiedzi,niezbyt jestem zadowolona.Jest ktoś co napisze jakieś superlatywy o Papierniku?Poza tym chciałabym więcej wiedzieć ,ale to może ktoś na meila się odezwie i mi podpowie co nie co? [email].bytom.pl
yyanekk
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 04 wrz 2014 19:20
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Szczawnica Zdrój

Post autor: yyanekk »

Hej
Witam wszystkich, jadę do sanatorium "Papiernik" w listopadzie. To mój pierwszy wyjazd. Mam pytanie jak formalnie dopytać i mieć pokój 1-osobowy? Czy w całym ośrodku jest darmowy Internet? Pozdrawiam
monia0410
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 246
Na forum od: 08 sty 2013 12:37
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Szczawnica Zdrój

Post autor: monia0410 »

yyanekk jak bywałam wcześniej w innych miejscach to było wifi,ale jak wrócisz poproszę o info na meila [email].bytom.pl
co do pokoi pojedyńczych to w Ustroniu,Lądku i Muszynie nie było dla nas (z Zusu)jedynek
mara1706
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 23 lip 2015 20:22
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Szczawnica Zdrój

Post autor: mara1706 »

Mam dla Ciebie złą wiadomość w Papierniku z netem cieniutko działa tylko w jednym miejscu tak mi powiedziano a jak jest dowiem się jutro,bo tam właśnie jadę.Pokoje 1-osobowe nie są dla ZUS,co ty samotny będziesz sam porabiał w tym pokoju :(
Awatar użytkownika
peone56
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 168
Na forum od: 28 kwie 2016 23:19
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Szczawnica Zdrój

Post autor: peone56 »

Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3415
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Szczawnica Zdrój

Post autor: Dzia_dek »

peone56 piękne te Twoje fotki. Dla mnie "1" i "6" - to po prostu rewelacja.
Dla mnie to zupełnie nieznane tereny; szkoda, że nie opisałaś każdego zdjęcia.
Awatar użytkownika
Lewek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8578
Na forum od: 22 lip 2012 20:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Szczawnica Zdrój

Post autor: Lewek »

Dziadku Zbyszku postaram się dostarczyć Ci trochę informacji o tych pięknych zdjęciach. Wg mnie pierwsze zdjęcie to widok na Krościenko, zdjęcie zrobione jest ze szlaku na Trzy Korony, kolejne z tego samego szlaku.
Zdjęcie trzecie to droga wzdłuż Dunajca prowadząca ze Szczawnicy do Czerwonego Klasztoru .
Polecam Szczawnicę i jej okolice :kwiat:
ODPOWIEDZ