Etna Weneda Kołobrzeg

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Be@
Posty: 4
Na forum od: 06 maja 2011 17:39

Re: Etna Weneda Kołobrzeg

Post autor: Be@ »

Napiszcie mi coś o tym sanatorium...jak tam jest??? jakie zabiegi??? czy jest czas wolny na spacery czy plaże???
boghur
Posty: 4
Na forum od: 26 maja 2011 19:18

Re: Etna Weneda Kołobrzeg

Post autor: boghur »

Witajcie. Właśnie wróciłem z turnusu kończącego się 25.05.2011, czytając wcześniej forum byłem troszeczkę przerażony, ale wszystko było ok.Pokoje fajne dwu i trzy osobowe, jest kilka jedynek ale trzeba zadzwonić wcześniej i poprosić /najlepszy 227 studio 2+1/. Obsługa super, począwszy od recepcji /panie Gosia i Ania/,poprzez rehabilitantki /Natalia(bajer), Iza, Karolina, Agata, Małgosia, Iwona, Oleńka/,panie sprzątające no i lekarze specjaliści. W pokojach czajniki, telewizory, szafy, szafki i biureczka. W holu głównym dostęp do neta wi-fi. Na 11piętrze kawiarenka z potańcówkami, oraz taras widokowy, gdzie można się opalać /dojazd windą panoramiczną/. Wyżywienie skromne ale treściwe, mi wystarczało, nie podjadałem.
Żeby nie było tak słodko - brak basenu /chodziliśmy do ośrodka Bałtyk 300m/, brak koca i sprzętu plażowego /warto zabrać z domu/, parking podziemny drogi, lub u księdza za płotem 180zł za turnus/strzeżony/, mało wycieczek.
Warto się wybrać na tańce do Bałtyku, Kielczanki i Gryfa/polecam/.
Zabiegi do godz.15, ale można ustawić sobie z paniami i kończyć przed obiadem godz.13.
Ogólnie jestem zadowolony i chętnie bym tam wrócił.
Margaretka
Posty: 4
Na forum od: 01 cze 2011 17:57

Re: Etna Weneda Kołobrzeg

Post autor: Margaretka »

Uffff.....uspokoiliście mnie trochę bo w innym poście same nagatywy. Jadę tam na przełomie lipca i sierpnia i mam nadzieję, że będzie ok. Z pewnościa podzielę sie swoimi wrażeniami z pobytu. Pozdrawiam wszystkich.... :D
ODPOWIEDZ